رابطه جنسی دهانی چیست؟

What is oral sex

چه در حال آماده شدن برای رابطه جنسی نافذ هستید و چه کاملاً آماده نیستید تا «تا آخر راه» بروید؛ رابطه جنسی دهانی راهی عالی برای تجربه و آزمایش صمیمیت است. به طور رسمی، ما آن را «cunnilingus» (برای واژن) یا «fellatio» (برای آلت تناسلی) می نامیم اما در حال حاضر، اجازه دهید فقط به سکس دهانی چسب کنیم و به آن بپردازیم. آن چیست و مهمتر از همه، چگونه می توان رابطه جنسی دهانی ایمن داشت؟

رابطه جنسی دهانی چیست؟

این تحریک فرج و کلیتوریس است، آلت یا مقعد با دهان یا زبان مانند بسیاری از انواع رابطه جنسی، هیچ راه درست یا غلطی برای انجام آن وجود ندارد. مطمئن شوید که قبل، در حین و بعد از آن به طور واضح با شریک زندگی خود ارتباط برقرار می کنید تا مطمئن شوید که او راحت است و البته شما هم باید احساس راحتی کنید درک معنای داشتن و ارائه واضح رضایت در رابطه جنسی دهانی نیز صادق است.

ممکن است کمی تمرین لازم باشد و بحث با شریک زندگی خود برای یافتن آنچه که هر دوی شما بیشتر دوست دارید، گاهی اوقات ممکن است منجر به اوج شود و گاهی اوقات نمی تواند مثل همیشه، اوج هدف نیست. زیرا همه انواع رابطه جنسی بدون آن می توانند لذت بخش باشند. همچنین با هر فرد جدید متفاوت خواهد بود، زیرا همه ما منحصر به فرد هستیم، هیچ دو بدن یکسان نیستند و هیچ دو نفر از چیزهای دقیقاً مشابه در اتاق خواب لذت نخواهند برد.

چگونه رابطه جنسی دهانی ایمن دارید؟

در حالی که رابطه جنسی دهانی به عنوان رابطه جنسی نفوذی یا آمیزش جنسی در نظر گرفته نمی شود. هنوز رابطه جنسی است مهم است بدانید که «سکس» به عنوان یک عمل می‌تواند به بسیاری از موارد مربوط باشد چیزهای مختلف  از جمله خود ارضایی متقابل، سکستینگ، لمس صمیمی و نفوذ دیجیتال (شما ممکن است این را بهتر به عنوان «انگشت زدن» بدانید). بنابراین، هنگامی که صحبت از ایمن بودن به میان می‌آید، ما همچنان باید از محافظت در هنگام رابطه جنسی دهانی استفاده کنیم.

A کاندوم بهترین گزینه شما از نظر محافظت در برابر بیماری های مقاربتی آلت تناسلی است. مطمئن شوید که می دانید چگونه یکی را به درستی بپوشانید تا موثرترین آن باشد. به یاد داشته باشید، شما هنوز هم می توانید در حین رابطه جنسی دهانی یک STI را بگیرید و گسترش دهید، بنابراین استفاده از نوعی محافظ مانع به همان اندازه مهم است که در رابطه جنسی نفوذی نیز اهمیت دارد. گزینه دیگری برای این کار، دندانپزشکی است dam مربع لاتکس قابل کشش است که به‌عنوان مانع در طی برخی از روش‌های دندانپزشکی برای جلوگیری از ریزش ذرات به گلو استفاده می‌شود.

همچنین به‌عنوان مانعی برای رابطه جنسی ایمن‌تر در طول کونیلینگوس و آنیلینگوس (جنس دهانی فرج و یا مقعد) استفاده می‌شود. در هر صورت، داشتن یک برنامه حفاظتی قبل از هر گونه فعالیت جنسی، از جمله رابطه جنسی دهانی، ضروری است.

نه، شما نمی توانید باردار شوید

اما شما همچنان در معرض خطر ابتلا به یک بیماری مقاربتی هستید. شایع ترین آنها تبخال، سواک و سفلیس. هیچ کدام از آن‌هایی که می‌خواهید حمل کنید!

پس از کاندوم استفاده کنید

با استفاده از کاندوم در صورت وجود آلت تناسلی یا یک dam اگر از دهان به فرج یا دهان به مقعد باشد. مایعات بدن و تماس پوست با پوست کمتر خواهد بود (که نحوه انتقال STI).

چگونه باید برای رابطه جنسی دهانی آماده شوم؟

هنگامی که در مورد هر نوع صمیمیت صحبت می شود، تنها عناصری که باید 100% واضح باشد این است که همیشه باید هر نوع رابطه جنسی را با خیال راحت و با رضایت انجام دهید. بنابراین هنگامی که شروع به رابطه جنسی از جمله خوراکی می کنید، با کاندوم، دمنوش، روان کننده آماده باشید و از قبل با همسرتان بحثی آزاد داشته باشید تا در مورد کارهایی که انجام می دهید و با آن احساس راحتی نمی کنید صحبت کنید.

همچنین ایده خوبی است که آزمایش STI را قبل و بعد از آن در نظر بگیرید، زیرا رابطه جنسی دهانی می تواند شما را در معرض بیماری های مقاربتی قرار دهد، اما گاهی اوقات ممکن است به رابطه جنسی نفوذی نیز منجر شود.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا