چگونه شوهر یا شریک جنسی خود را اغوا کنید

How to seduce your husband or sexual partner

چگونه شوهر یا شریک جنسی خود را اغوا کنید، اغواگری هنری است برای جذب قدرتمند کسی و ترغیب او به داشتن رابطه جنسی. اغواگری برای تقویت رابطه و اطمینان از اینکه جرقه اتاق تخت هرگز از بین نمی رود بسیار مهم است. به عنوان یک زن می توانید کارهای زیادی برای اغوا کردن مرد خود انجام دهید، اگر جرقه اتاق خواب را از دست داده اید یا او به رابطه جنسی با شما بی علاقه شده است.

چگونه شوهر یا شریک جنسی خود را اغوا کنید

روش های تحریک مردانه یکی از مهم ترین عوامل در داشتن رابطه جنسی لذت بخش است. مهمترین عامل در تداوم روابط بعد از ازدواج، رابطه جنسی سالم و لذت بخش است. عدم آگاهی از اهمیت روش های تحریک مردان و نقش مهم آن در رابطه جنسی موضوعی است که برخی از زنان در زندگی به آن توجهی ندارند.

فانتزی را به اشتراک بگذارید

سعی کنید فانتزی های خود را با او در میان بگذارید. بسیاری از مردان فانتزی هایی مانند اسارت، رابطه جنسی در آسانسور، PDA (نمایش عمومی محبت) و بازی نقش را دوست دارند. فانتزی ها ذهن را تحریک می کنند و می توانند به رابطه جنسی باورنکردنی منجر شوند. اجازه دهید تخیل شما آزاد شود. سعی کنید خارج از منطقه راحتی خود آزمایش کنید. ایفای نقش، مانند لباس پوشیدن مانند شخصیت های کمیک مورد علاقه تان یا نقش آفرینی یک پزشک و پرستار، می تواند چیزهای اتاق خواب را ادویه کند و اغواگری را برای شما بسیار آسان کند.

موسیقی

موسیقی تأثیر عمیقی بر ذهن دارد. می تواند خلق و خوی شما را بالا ببرد و همچنین شما را شادتر کند. یک مطالعه نشان می دهد که اگر آهنگ های موسیقی بسیار شدید باشد، سطح تستوسترون را در مردان افزایش می دهد. اگر می خواهید مرد خود را به راحتی اغوا کنید و سطح تستوسترون او را افزایش دهید، سعی کنید در اتاق خواب خود موسیقی مناسبی پخش کنید.

چگونه شوهر یا شریک جنسی خود را اغوا کنید

ظاهر خود را تغییر دهید

مردان تمایل به تنوع دارند و بنابراین سعی می‌کنند لباس‌ها، لباس‌های زیر زنانه و مدل‌های موی متفاوتی را تجربه کنند. این باعث می شود که شما یک فرد کاملاً متفاوت به نظر برسید. این باعث ایجاد یک احساس «عشق‌بازی ممنوع» در او می‌شود و فوراً او را روشن می‌کند و منجر به رابطه جنسی شگفت‌انگیز می‌شود.

پاهای او را ماساژ دهید

در حالی که پاهایش را ماساژ می دهید، شکم او را بمالید یا پشتش را قلقلک دهید. ماساژ باعث افزایش جریان خون در بدن می شود. ماساژ همچنین می تواند شریک زندگی شما را بدون استرس کند. استرس بزرگترین قاتل خلق و خو برای رابطه جنسی است. اگر شریک زندگی شما بدون استرس باشد، روشن کردن او برای شما آسان تر خواهد بود.

برای یک سفر برنامه ریزی کنید

گاهی اوقات یک روال زندگی یکنواخت می تواند باعث بی حوصلگی مرد و از دست دادن علاقه به رابطه جنسی شود. سعی کنید با بردن او به سفری به مکان ناشناخته، او را شگفت زده کنید. انتظار داشتن رابطه جنسی در مکانی نامعلوم او را به راحتی برمی انگیزد.
240 نفر این را مفید یافتند

سخن پایانی

در رابطه جنسی و در طول زندگی باید به این نکته توجه کنید که همه رفتارهای شما می تواند در تحریک همسرتان بسیار موثر باشد. داشتن یک رابطه با کیفیت و لذت بخش بهتر است با تحریک انجام شود. با این حال، ممکن است تکنیک های مختلفی را نیز امتحان کنید. اما باز هم در این زمینه با مشکلاتی مواجه می شوید و نمی توانید همسرتان را به خوبی تحریک کنید. در این شرایط لازم است با بهره گیری از مشاوره جنسی موضوع را با او در میان بگذارید و بتوانید مشکلات ناشی از عدم تفاهم جنسی را با همسرتان حل کنید.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا