ویژگی ارسال پیام به خود به واتساپ اضافه شد!

The feature of sending messages to yourself has been added to WhatsApp

در حال حاضر کاربران واتساپ نمی‌ توانند به شماره خود پیام ارسال کنند . این پیام رسان اکنون در تلاش است که این ویژگی را به نسخه بتای این اپلیکیشن بیاورد و ادعا می‌ کند که این قابلیت در آینده در دسترس همه کاربران اندروید و iOS قرار خواهد گرفت .

ارسال پیام به خود ، قابلیتی است که در حال حاضر در اپلیکیشن‌ های چند دستگاهی ارائه نمی‌ شود و واتساپ در حال ارائه راه حلی است که بتواند علاوه بر نسخه‌ های اندروید و iOS این ویژگی را در به‌ روزرسانی‌ های آتی نسخه بتای واتساپ دسکتاپ نیز ارائه کند .

پس از ارائه این ویژگی ، هر زمان که کاربران بخواهند از طریق یک تلفن همراه وارد حساب کاربری واتساپ خود شوند ، نام خود را در بالای لیست مخاطبین مشاهده خواهند کرد .

اگرچه ، اکنون حالت چند دستگاهی علاوه بر تلفن اصلی از حداکثر یک تلفن همراه پشتیبانی می‌ کند ، اما این برنامه در حال توسعه راه حلی است که تعداد دستگاه‌ های بیشتری بتوانند از این قابلیت پشتیبانی کنند .

این ویژگی برای کاربرانی که می‌ خواهند موارد مهم و فوری را یادداشت کنند و تمایل دارند به جای استفاده از برنامه‌ های دفترچه یادداشت از واتساپ استفاده کنند ، مفید خواهد بود .

برخی کاربران به دلیل استفاده مداوم از برنامه‌ های پیام رسان در فضای مجازی ، تمایل دارند که برای یادداشت موارد ضروری نیز از این اپلیکیشن‌ ها استفاده کنند .

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا