امکان استفاده از پروکسی تلگرام در واتساپ وجود دارد ؟

Is it possible to use Telegram proxy in WhatsApp

تنظیمات اتصال به پروکسی در پیام رسان واتس اپ به زبان انگلیسی از سوی دیگر، واتس اپ نحوه راه اندازی یک سرور پروکسی برای اتصال به واتس اپ را توضیح داده است.

مقامات این شرکت می‌ گویند: « وقتی مردم در سراسر جهان از استفاده از واتس‌ اپ و فضای مجازی مسدود می‌ شوند، داوطلبان و سازمان‌ ها می‌ توانند سرورهای پروکسی ایجاد کنند که به افراد کمک می‌ کند دوباره به واتس‌اپ متصل شوند.

برای دریافت پروکسی تلگرام و واتساپ میتوانید ای دی: ( hiyarir@ ) را در مکانی از تلگرام خود وارد کنید و روی آن کلیک کنید. یا اینکه روی دکمه زیر کلیک کنید و وارد کانال تلگرامی پروکسی رایگان واتساپ و تلگرام شوید.

کانال تلگرام پروکسی واتساپ رایگان

آیا از پروکسی تلگرام برای واتس اپ هم می شود استفاده کرد ؟

باید بگوییم بله ! اما فقط پروکسی هایی که دارای ای پی هستند، می توانید به پروکسی تلگرام متصل شوید و آی پی آن را برای استفاده در واتس اپ بردارید.

اما! اتصال این مدل پروکسی ها به واتساپ بسیار دشوار است و شاید به طور اتفاقی برای مدتی وصل شود اما به دلیل کد نویسی های متفاوت دو پیام رسان و اختصاصی بودن پروکسی های تلگرام زیاد نمی توان به آن دلخوش بود.

برای کمک به افراد در اتصال مجدد به واتس اپ، می توانید با استفاده از یک سرور با پورت 80، 443 یا 5222 و نام دامنه ( یا زیر دامنه ) که به آدرس IP سرور اشاره می کند، یک پروکسی راه اندازی کنید . اسناد و کد منبع دقیق در GitHub موجود است.

مدیران واتس اپ افزوده اند : به اشتراک گذاری این آدرس ها به صورت خصوصی با کاربرانی که نمی توانند مستقیماً به واتس اپ متصل شوند را در نظر بگیرید . پیش از این بسیاری از ایرانیان در شبکه های اجتماعی این درخواست را با مدیران واتس اپ مطرح کرده بودند.

پیام رسان تلگرام پیش از این این امکان را فعال کرده است و بسیاری از ایرانیان پس از محدودیت های جدید برای اتصال به اینترنت و شبکه های اجتماعی از پروکسی برای اتصال به تلگرام استفاده می کنند، این روش برای دور زدن فیلترینگ بسیار موثر ارزیابی شده است.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا