قیمت ارز همستر کمبات به تومان چقدر می شود؟ هر 1میلیون همستر 5 میلیارد تومن شد!

Each 1 million hamsters cost 5 billion tomans

قیمت ارز همستر کمبات این روزها پر از شک و تردید شده است. ارزی که با یک بازی بر پایه ربات های تلگرامی به قدری معروف شده که برای شما هم جالب شده. چرا؟ چون الان دارید این مطلب را می خوانید! این یعنی به گوش شما هم رسیده که حالا آمده اید اینجا و بدانید چطور این بازی قرار است مردم رو پولدار کند. حالا در این بخش از سلام یار برویم سراغ اینکه قیمت رمز ارز یا توکن همستر کمبات چقدر است.

قیمت ارز همستر کمبات به تومان چقدر می شود؟

این روزها بازار رمز ارز همستر بسیار داغ شده است. حالا میخواهیم بدانیم که اگر رمز ارز همستر لیست شود به پول ما به ریال و تومان چقدر ارز خواهد داشت. در حال حاضر قیمت همستر در طرافی Gate.io و در حالت پیش فروش به قیمت 8 سنت ارائه شده است. با توجه به تقاضاهای اولیه و مقدار فروش بالا و نوسانات، قیمت ارز همستر به 18 سنت رسید.

تا این لحظه قیمت رمز ارز همستر کمبات چیزی بین 4.700 تا 10.600.000 تومان توسط تریدرهای ایرانی رود و بدل شده است. البته که این قیمت هنوز در حالت پیش فروش است. بعد از لیست شدن همستر کامبت، قطعا این قیمت نوسانات زیادی خواهد داشت و هم میتواند قیمت میلیاردی پیدا کند و هم قیمت زیر چند هزار تومان پیدا کند. با تمام این اتفاقات و صحبت های یعنی، هر 1 میلیون همستر می تواند با قیمت 5 میلیارد تومان خرید و فروش شود.

بالاخره قیمت همستر چقدر است؟

این همان موضوعی است که قبلا به آن اشاره کردیم. تا زمانی که این رمز ارز لیست نشود هیچ نظریه و قیمت قطعی نمیتوان برای آن ارائه کرد. البته که بعد از لیست شدن هم، باید منتظر نوسانات بسیار بالاتری باشیم. ممکن است این رمز ارز بسیار ناچیز و ساده از بیت کوین 4 میلیاردی هم عبور کند. ممکن هم هست که هیچی نصیب هیچ کس نشود.

کلام آخر سلام یار

قیمت رمز ارز همستر این روزها نوسانات زیادی دارد با توجه به اینکه هنوز این ارز مجازی لیست نشده است و این قیمت ها فقط در حالت پیش خرید هستند. اما هر چیزی بعد از لیست شدن ممکن است اتفاق بیافتد، حالا می تواند قیمت میلیاردی باشد یا بی ارزش ترین رمز ارز تاریخ شود. باید منتظر بمانیم تا ببینیم چه خواهد شد.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا