بهترین راه برای داشتن رابطه جنسی چیست؟

What is the best way to have sex

آیا لازم است در مورد مشترک رابطه جنسی یا سکس و نقش پررنگ آن در رضایت فرد از زندگیش دلیلی بیاوریم. سکس مهمترین هدف زندگی فرد نیست. اما نقش بسیار مهمی در زیست فرد دارد. بسیاری از مطالعات نقش سکس خوب را در عزت نفس فرد، اعتماد به نفس، کارآیی اجتماعی و غیره نشان داده است. برای داشتن سکس خوب، ابتدا باید در رابطه جنسی آموزش ببینید.

فهرست مطالب پنهان

بدن خود را بشناسید و در کنار آن، بدن همسر خود را نیز بشناسید. بعد از شناخت بدن و فیزیولوژی آن، باید در مورد توقعات جنسی شریک خود آگاه شوید و این امر تنها با صحبت کردن به دست می آید. نقطه حساس بدن خود و معشوقه تان را بشناسید، بدانید فواید سکس چیست تا بتوانید بهترین رابطه جنسی را داشته باشید.

در این مطلب سعی شده است نتیجه آزمایش زوج های موفق از سکس خوب را برای شما جمع آوری کنیم. اما بهترین راه برای داشتن رابطه جنسی چیست؟ اگر درسکس یاهمون رابطه جنسی خود مشکل دارید و نمی‌دانید که چه کسی نمی‌تواند به شما کمک کند، نگران نباشید! می‌توان با روانشناس و یا روانپزشک مشورت کنید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

داشتن رابطه جنسی خوب چیست؟

پیتزا مانند رابطه جنسی است. حتی وقتی بد باشد، باز هم بسیار خوب است.» شاید این شوخی را شنیده‌اید. اما آیا واقعا هر رابطه‌ای جنسی، حتی بدترین آن هم خوب است؟ جواب ما خیر است. واژه‌ی «خوب» می‌تواند معنی‌های متفاوتی داشته باشد. به خاطر همین خیلی سخت است که بتوانیم سکس خوب را تعریف کنیم.

داشتن رابطه جنسی شامل صمیمی‌ترین افکار و احساسات شخصی ما است. معنی و کیفیت سکس خوب، با گذشت زمان و از طریق تجربه یا شریکی به شریک دیگر هم تغییر می‌کنند. رابطه جنسی خوب یک تجربه شناختی نیست. بلکه یک تجربه احساسی و احساسی است که با نوعی ارتباط صمیمی ایجاد می‌شود. شاید بتوانیم این اصول کلی را برای سکس خوب نام ببریم. ارتباط صادقانه، احترام متقابل، سرگرمی و لذت در سنین مختلف.

چگونه بهترین سکس را تجربه کنیم؟

برای داشتن رابطه جنسی خوب، باید همه‌ی شرایط مناسب باشد. چه از نظر جسمی، چه از نظر روانی، هر دو شریک جنسی باید در شرایط باثبات و زندگی زناشویی موفق قرار داشته‌باشند. کسی که استرس دارد، نمی‌تواند از سکس لذت بردارد. کسی که ضعیف بدنی داشته باشد، انرژی برای لذت بردن و لذت بردن به همسر خود ندارد.

از طرفی، یکی دیگر از نکات بسیار مهم در داشتن یک سکس خوب و رابطه جنسی سازنده و لذت بخش، آموزش سکس مناسب است. کسانی که سواد جنسی داشته‌باشند و از روش‌های سکس و مسائل و مشکلات آن به خوبی آگاه هستند، می‌توانند از سکس ببرند.

چطوری برای بهبود رابطه جنسی اقدام کنی؟

روابط جنسی و رابطه بین زوجین از جمله موضوعاتی است که همواره مورد توجه و بحث قرار گرفته است. اما چگونه می‌توان بهترین روش سکس را شناخت و در نتیجه رابطه جنسی خوبی داشت؟ در این مقاله، 22 توصیه برای داشتن رابطه جنسی خوب را بررسی خواهیم کرد.

22 توصیه برای داشتن سکس خوب

زوج‌ها عادات و روش‌هایی هستند که باعث می‌شود رابطه جنسی خوبی را داشته‌باشند. در این بخش، شما 22 راه حل برای داشتن بهترین سکس را می‌خواند:

بهترین راه برای داشتن رابطه جنسی چیست؟

۱. ارتباط و ارتباط با همسر

ارتباط و ارتباط با همسر از عوامل مهمی است که برای داشتن رابطه جنسی خوب باید به آن توجه کرد. صحبت کردن با همسر در مورد نیازها و خواسته‌های جنسی می‌تواند بهبود رابطه جنسی را تسهیل کند.

2. زوجین موفق، رابطه جنسی منظم دارند

زن و شوهرهایی که از نظر جنسی راضی هستند، در این نتیجه می رسند که این موضوع چیزی فراتر از مقاربت و سکس است. مطالعات نشان می‌دهد که معمولاً حداقل هفتگی یک بار با نزدیکی دارند. نیاز به ذکر این نکته است که یک برنامه منظم، نسخه‌ای برای تهیه فوری فوری نیست. اما نزدیک به نظر جسمی به همسرتان همسرتان می‌تواند آن را داشته باشد که شما یک زوج سالم در یک محیط سالم هستید. پس سعی کنید بین روابط جنسی‌تان زیاد فاصله نیفتد.

3. تعداد رابطه جنسی نرمال در هفته چقدر است؟

تعداد دخول نرمال در دنیای واقعی از زوجی تا زوجی دیگر می‌توانند بسیار متفاوت باشند. بسیاری از تحقیقات نشان‌داده‌اند که به صورت کلی زوج‌هایی که در دهه سوم زندگی خود قرار دارند بین ۱ تا ۳ بار در روز می‌توانند ارتباط داشته باشند. رابطه جنسی در دهه چهارم کم می شود و به ۲ بار در هفته می رسد. ولی هیچ گونه قانونی برای اعدادی که در آن بیان‌شد، موجود نیست.

4. توجه به نیازهای جنسی همسر

هر فرد نیازهای جنسی خاص خود را دارد. برای داشتن رابطه جنسی خوب، باید به نیازهای جنسی همسر خود توجه کنید و سعی کنید آنها را برآورده کنید.

5. در مورد سکس آگاهی داشته باشید

سکس خوب نیازمند راهنمای جنسی مناسبی نیز هست. اگر می‌خواهید بهترین سکس را داشته باشید، باید همیشه با روانشناس در ارتباط باشید. در شکلی که در رابطه‌ای جنسی خود با مشکلی مواجه می‌شوید که برخورد با آن را نمی‌دانید، می‌توانید از آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید. مثلاً اگر نمی‌توانید همسر خود را به ارگاسم برسانید و یا خودتان به ارگاسم برسید، بهترین کار این است که با یک سکس تراپیست این موضوع را در میان بگذارید.

شناخت بدن و روش های حرکت جنسی می‌توان محرک فوق‌ العاده‌ای برای سکس خوب باشد. در صورتیکه روش های حرکت جنسی همسر خود را به خوبی بشناسید، می‌توانید به اوج لذت جنسی برسانید. توجه داشته باشید که لازم نیست حتما از روشهای عجیب و غریب برای حرکت همسر خود استفاده کنید. با کمک سکس تراپی خود را بشناسید و سپس همسر خود را بشناسید.

6. ایجاد محیط مطمئن و راحت

برای داشتن رابطه جنسی خوب، باید محیطی مطمئن و راحت برای هر دو طرف فراهم کنید. این محیط می‌تواند شامل تمیزی و آرامش در اتاق خواب، استفاده از روش‌های ضد بارداری و استفاده از لوازم جنسی باشد.

7. تمرین ورزشی

ورزش‌هایی مانند یوگا و پیلاتس می‌توانند بهبود عملکرد جنسی را تسهیل کنند. تمرین ورزشی به عنوان یک روش طبیعی برای افزایش انرژی و استقامت جنسی مورد توصیه است.

8. تغذیه سالم

تغذیه سالم و متعادل نقش مهمی در بهبود رابطه جنسی دارد. مصرف مواد غذایی سالم و غنی از ویتامین‌ها و مواد معدنی می‌تواند بهبود عملکرد جنسی را تسهیل کند.

9. استفاده از تکنیک‌های مختلف

استفاده از تکنیک‌های مختلف در رابطه جنسی می‌تواند تجربه جدیدی را برای هر دو طرف فراهم کند. این تکنیک‌ها می‌توانند شامل ماساژ، استفاده از اسباب‌بازی جنسی و تغییر مکان باشند.

بهترین راه برای داشتن رابطه جنسی چیست؟

10. لمس کردن و لمس شدن در سکس مهم دارد

تماس ابزاری قوی است که باعث ایجاد ارتباط و اعتماد می‌شود. مهم لمس شدن و لمس کردن در رابطه جنسی چیزی بدیهی است. هر چند نفر به لمس حساس‌تر هستند، اما لمس ورای حرکت‌کردن، در معاشقه (قبل از دخول) نیز بسیار کارآمد است.

سکس تراپیست‌ها (درمانگران جنسی) از روشی به نام «sensate focus» یا «تمرکز بر روی درک احساس لمس» استفاده می‌کنند. این تمرینی است که احساس های مختلف را در شما حساس می کند و باعث می شود شما بیشتر روی لمس و ادراک آن داشته باشید.

گفتنی است که، باعث می‌شود فشار از رسیدن به ارگاسم یا دخول کمتر شود. تجربه نشان می‌دهد که به لمس می‌شود زمان بیشتری از سکس می‌شود و از سکس خود را تر کرد. زیرا بیشتر می‌برند و درازمدت صمیمیت بیشتری هم کسب می‌کنند. در نتیجه برای داشتن سکس خوب باید لمس کنید! یکی از مهم‌ترین بخش‌های بدن زن که می‌توان آن را حرکت کند، پوست بدن است. بنابراین یکی از مهمترین روشهای افزایش میل جنسی زنان می‌توان بدن آنها باشد.

11. توجه به احساسات همسر

توجه به احساسات همسر در طول رابطه جنسی می‌تواند بهبود رابطه را تسهیل کند. باید به نیازها و خواسته‌های همسر خود توجه کنید و سعی کنید آنها را برآورده کنید.

12. استفاده از روش‌های ضد بارداری

استفاده از روش‌های ضد بارداری می‌تواند از نگرانی‌های مربوط به بارداری جلوگیری کند و رابطه جنسی را بیشتر لذت‌بخش کند.

13. توجه به تمایلات جنسی همسر

باید به تمایلات جنسی همسر خود توجه کنید و سعی کنید آنها را برآورده کنید. این می‌تواند شامل تغییر در روش‌ها و مکان‌های رابطه جنسی باشد.

14. اعتماد از پایه های مهم سکس است

مطالعات نشان می‌دهد زن و شوهرهایی که نسبت به هم صادق هستند، در اتاق خواب هم لذت نمی‌برند. آنها بیشتر از زوجهایی که به هم اعتماد دارند، احساس نارضایتی می کنند. اعتماد و صداقت در رابطه جنسی نیز صادق است. شما باید در مورد میل جنسی با شریک زندگیتان صحبت کنید. بنابراین به همدیگر حل می شود که مشکل شما در سکس چیست.

جالب است بدانید که بسیاری از زوجین فکر می کنند که اگر در سکس به ارگاسم نرسند، همسرشان را ناراحت کنند. اینها هستند که باید می‌شوند که به قول فیلم بازی می‌کنند یا آدای رضا شدن درآورند. در نتیجه اگر در رسیدن به ارگاسم مشکل دارید، باید به همسر خود برسید. اگر احساس نسبت به بدن خود یا همسرتان دارید و یا هر چیزی باعث ناراحتی شما می شود، به همسرتان نیز اطلاع دهید. مطمئن باشید با اعتماد کردن می‌توانید بهترین عملکرد را داشته باشید.

بهترین راه برای داشتن رابطه جنسی چیست؟

15. از سکس تراپیست کمک بگیرید

جلسات با یک درمانگر جنسی (سکس تراپیست که شاخه‌های از روانشناسی می‌شوند) به شما کمک می‌کند که ارتباطی بهتر انجام شود. روانشناس با هدایت شما از طریق تمرینات لمسی و آموزش حرکت و میل جنسی شما می‌توانید مشکلات صمیمیت را بهبود بخشید. اگر مشکلات شما از مسائل دیگر مانند مسائل اقتصادی یا خانوادگی نیز ناشی می‌شود، گفتگو درمانی می‌تواند به نفع کل روابط شما باشد. یعنی با حل کردن مشکلات دیگر می‌توانید سکس خوب هم داشته باشید.

گاهی خود ممکن است اصلاً از رابطه‌ای برای یک جنسیتان لذت ببرید و احساس کنید که یک جای کار می‌لنگد. تنها کسی که می‌تواند به شما کمک کند، روانشناس است. اگر شریک جنسی شما بیماری و  انواع اختلالات جنسی داشته‌اید و یا خود شما انحراف جنسی داشته‌باشید، چه می‌کنید؟ تنها راهی که می‌توان به دقت متوجه نشد که خود را وارد کنید، صحبت کنید و در میان گذاشتن با یک متخصص حرفه‌ای و کارکشته است.

16. برای سکس خوب باید بپذیرید

رابطه جنسی همیشه به یک شکل نمی‌ماند. طبیعی است که گاهی همسری به سکس نباشد. میل تعیین و اولویت‌های هر فرد می‌تواند با گذشت زمان با افزایش سن، سلامت جسمی و فشارهای زندگی روزمره تغییر کند. زوجینی که در مورد نیازهای جنسی خود و همسرشان کنجکاو و پذیرفتن باقی می‌مانند، احساس بهتری دارند و این خود زمینه‌ساز یک زندگی جنسی کامل‌تر و بهتر است.

در نتیجه اگر در دوره‌های حس کردید که میل جنسی شما یا همسرتان تغییر می‌کند یا به هر دلیلی دیگر ارتباط قبلی را می‌دهید، منعطف می‌شوید. به رابطه خود و همسرتان فضا بدهید تا با اعتماد به نفس در مورد علاقه و میل کنونی‌ حرف بزند. شما به نفع سکس خوب شماست. اگر مقاومت دو طرف باشد، آسیبی به هیچ یک از طرفین نمی‌رسد و یک رابطه آرام و دلنشین باقی می‌ماند. اما اگر دائماً از یک نفر مقابل به خرج داده شود، نسبت به هم می‌خورد.

17. برای رابطه جنسی خوب باید وقت گذاشت

وقت گذاشتن برای همسر چه در سکس و چه پیش از رابطه جنسی، فاکتور مهم در رابطه زناشویی شماست. شما برای ارضایی نیازهای جنسی و عاطفی همسرتان وقت بگذارید.

گاهی بدن شما مدت زمان بیشتر می‌خواهد تا به تحرکات جنسی پاسخ‌ دهد. با افزایش سن، میزان تستوسترون در مردان می‌تواند نعوظ و نگه‌داشتن آن را خراب کند. از سویی هم کاهش استروژن در دوران یاسگی می‌تواند به خشکی واژن کندی در زنان شود. سعی کنید زمان کافی را برای لذت بردن از رابطه جنسی با یک اختصاص اختصاص دهید.

یکی از مهمترین اولویتی که وقتن و معاشقه به دنبال خود می‌آورد، افزایش لذت جنسی زنان است. نعوظ و حرکت جنسی در مرد و زن تا حدودی متفاوت است. زمانیکه یک مرد حرکت می‌شود، می‌توان این موضوع را از راست شدن آلت تناسلی او فهمید. همچنین ممکن است که در یک دقیقه این اتفاق برای مرد بیفتد.

اما در خانم‌ها موضوع کمی متفاوت است. در خانم‌ها، ذره ذره تحرک ایجاد می‌شود و در جهت افزایش پیدا می‌کند. خیس شدن واژن یکی از این نشانه‌هاست که باید به طور کامل روان‌شناختی شود تا رابطه‌ی جنسی به خوبی برقرار شود.

18. برای داشتن سکس متفاوت خلاق باشید

آیا زندگی جنسی شما هم در یک موقعیت تکراری گیر کرده است؟ چند زوجین از تکراری شدن رابطه جنسی شکایت دارند. باید به این موضوع توجه داشته باشید و به صورت تصویری از یک نوع رابطه جنسی یا پوزیشنی احساس کردید. به همسر خود تشکیل می دهد. در این مواقع، موقعیت‌ها، حرکات، لمس‌ها و حرکت‌های مختلف را برای برگرداندن ادویه به سکس خود امتحان کنید.

تکنیک‌های جدید، همچنین می‌تواند احساس جنسی شما را افزایش دهد تا بتوانید بیشتر بخرید. پس برای داشتن سکس خوب، موقعیت‌های مختلف را آزمایش کنید! برخی از پوزیشن‌ها و موقعیت‌ها و روش‌های رابطه جنسی که می‌توانید امتحان کنید، شامل موارد زیر هستند.

  • لمس کردن
  • رابطه دهانی
  • رابطه مقعدی
  • انگشت کردن
  • خودارضایی
  • سکس واژینال
  • رابطه با ابزار جنسی

البته هر کدام از این روش‌ها باید با دو طرف از آن لذت ببرند. در صورتی که به زور در مقابل تحمیل شود، نه تنها باعث بهبود رابطه جنسی نمی‌شود، بلکه در برقراری ارتباط بهینه بین طرفین، مانع ایجاد می‌کند.

19. اولویت های خود و شریک جنسی را در نظر بگیرید

تحقیقات نشان می‌دهد زوجینی که به جلب رضایت شریک زندگی خود اهمیت می‌دهند و از لذت بردن از لذت می‌برند، احساس می‌کنند که خوشبخت‌تر هستند. برای داشتن سکس خوب باید به نیازهای جنسی طرف مقابل گوش دهید. تخیلات جنسی همسر خود را انجام دهید و پوزیشن های محبوب همسرتان را فراموش کنید.

برای توجه بیشتر به آنچه شریکتان از شما می‌خواهد باید او را بشناسید و به او گوش دهید. اگر فکر می کنید شریک جنسی شما خواه است، از مشاوره روانشناس کمک بگیرید. تا شما را راهنمایی کند تا برای داشتن بهترین سکس با همسر خود صحبت کنید.

بهترین راه برای داشتن رابطه جنسی چیست؟

20. داشتن سکس بهتر با دارو و ابزار جنسی

ممکن است نارضایتی شما از رابطه جنسی منوط به چیزی باشد. یعنی دو زوج دارند که با هم نزدیکی کنند، اما مثل مشکلی در انزال، مانند زودانزلی دارند. در این مواقع باید از داروهای بهبود عملکرد استفاده شود. کسانی که مشکل زودانزالی دارند، می‌توانند از روش‌هایی مانند اسپری بلندی و یا ژل بی‌حس‌کننده موضعی برای کاهش تحریکات استفاده کنند. در این صورت، زمان بیشتری برای حرکت در مقابل آنها و خود نیز از رابطه جنسی لذت بیشتری می‌برند.

از دیگر داروهای بهبود عملکرد جنسی که می‌توان با استفاده از آنها سکس خوب داشت، لوبریکانت است. لوبریکانت یا ژل روان‌کننده باعث بهتر شدن سکس و کاهش درد حین نزدیکی می‌شود. برای کسانی که از خشکی واژن رنج می‌کشند، این دارو می‌تواند فوق‌العاده باشد.

اگر در استفاده از ابزارهای مناسب خود را شک کنید یا نمی‌دانید باید از چه وسیله‌ای استفاده کنید، باید با پزشک خود یا روانشناس مشورت کنید. ابزارهای جنسی می‌تواند سکس را برای شما راحت‌تر کند. در نتیجه هرچه توجه شما به راحتی همسرتان و خودتان باشد، بیشتر باشید، بهتری داشته باشید.

21. پورن بر سکس

دیدن عکس سکسی فیلم سکسی به تنهایی برای هر یک زوجین شاید باعث ناراحتی از طرف مقابل شود. اما اگر پورن را با هم تماشا کنند چطور؟ باز هم باعث ناراحتی آنها می‌شود و یا هر دو را حرکت می‌کند؟

پورن همیشه بد است؟! این سوالی است که جواب آن را نمی‌دانیم. اما تجربه نشان می‌دهد که عکس‌های اروتیک یا فیلم پورن هر اتاق خواب برخی از زوج‌ها را گرم کند. اما نظر به پورنوگرافی می‌توان برخی از مردان را در نعوظ و رسیدن به ارگاسم با همسر خود کاهش داد. پورن باعث ایجاد انتظارات غیرواقعی از رابطه جنسی می شود. این مورد می‌تواند عزت نفس شریک زندگی را از بین ببرد و به آسیب آسیب برساند. در نتیجه برای سکس خوب پورن را محدود کنید!

نکته‌ی جالب دیگری که درباره‌ی پورن باید بدانید این است که پورن را در درمان سردمزاجی نیز می‌کنند. هر چه زن یا مرد به اندازه‌ای کافی باشد، برای افزایش میل جنسی از راه حل‌های استفاده می‌شود. یکی از راه‌های افزایش میل جنسی زنان و افزایش میل جنسی مردان، پورن است. راه‌های دیگر مثل دمنوش‌های گیاهی و داروهای شیمیایی نیز بسیار زیاد هستند.

22. سکس خوب با همیشه ارگاسم همراه است؟

در رسیدن به ارگاسم و ارضا‌شدن وسواس نمانید. به اوج لذت بردن، در هر دخولی، امکان پذیر نیست. حتی می‌گفت که هدف هر برخوردی هم می‌توانم رضا‌شدن نیستم. گاهی رسیدن به ارگاسم برای برخی از زوجین می‌تواند بر ایجاد کند تأثیر بگذارد. لمس شدن یا اتصال به هر شکلی، برای ایجاد نزدیکی کافی است. لازم نیست در مورد ارگاسم دروغ بیان.

در مواقع بسیاری نشناختن بدن خود و نشناختن بدن شریک جنسی در نرسیدن به ارگاسم نقش مهمی ایفا می‌کند. برای همین است که خودارضایی برای خانم‌هایی که با بدن خود آشنا شوید، پیشنهاد می‌شود. اگر بدانید چه روش‌ها و حرکت‌هایی را به شما می‌دهید، می‌توانید آنها را به شریک جنسی خود بپردازید. اما اگر خودتان هم ندانید چه کارهایی برای شما لذت بخش است، چطور می‌خواهید به شریک جنسی خود لذت ببرید؟

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا