اس ام اس شب جمعه برای همسر + پیشنهادات رابطه در شب جمعه

Friday night sms for wife

شب جمعه ها همواره به عنوان یک زمان ویژه برای تفریح و استراحت در طول هفته شناخته می‌شود. اما چگونه می‌توانیم این زمان را برای ایجاد ارتباط عاطفی عمیق با همسرمان بهره‌برداری کنیم؟ یکی از راه‌های موثر برای ایجاد این ارتباط، ارسال اس ام اس‌های شب جمعه به همسر عزیزمان است. در این مقاله از سلام یار، به بررسی اهمیت و تأثیر این پیام‌ها بر روابط زناشویی می‌پردازیم و راهنمایی‌هایی برای ارسال پیامک های شب جمعه به همسر را ارائه می‌دهیم.

راهی برای ایجاد ارتباط عاطفی عمیق

ارسال اس ام اس‌های شب جمعه به همسر، یک راه بسیار ساده و موثر برای ایجاد ارتباط عاطفی عمیق است. این پیام‌ها می‌توانند به همسر شما احساس عشق و اهمیت کردن او را القا کنند. همچنین، این پیام‌ها می‌توانند به عنوان یک راه برای ابراز تشکر و قدردانی از همسر عزیزتان عمل کنند.

انواع اس ام اس شب جمعه برای همسر

در ادامه این مقاله تعدادی اس م اس برای ایجاد صمیمیت و گرمی و پیشنهاد رابطه جنسی در شب جمعه را ذکر می کنیم.

1. آسمان هم که باشی. بغلت خواهم کرد. فکر گستردگی واژه نباش. همه در گوشه تنهایی من جا دارند. پر از عاشقانه‌ای تو. دیگر از خدا چه بخواهم…؟!

2. رفتار عاشقانه زن را بایــد از دلتنگـیش فهمید. از شـــوق و بی‌تابیـش برای دیدار. از حس کودکانه‌اش برای آغــــــــوش. از خجالتش برای بوسـه گرفتن. زن بـی دلیل بهانه نمی‌گیرد. شاید بهانه دستان گرمـت را دارد. که دستانش را بگیری …..!

3. هیچ چیز لذت‌بخش‌تر از این نیست که یک نفر احساست رو بفهمه. بدون اینکه بخوای به زور بهش حالی کنی . . .

4. امـتـداد بـازوانـت مـی شـود انـتـهـای دلـدادگـی … مـی‌شـود هـمـان گـوشـه دنـجـی … که راحـت مـی‌تـوان جان داد …

5. گیسوانم نـوازش دستــت را می‌خواهــند … با طعم نــاز ، نه نیاز …

6. زنان نازک‌اند و لطیف … مردان در عین محکمی به این لطافت نیاز دارند …

7. مادره بچش رو فرستاد نارنگی بخره … بچه با خیار اومد … بچه رو برگردوند دفعه ی بعد با موز اومد .. بازم پس فرستاد این بار با بادمجون برگشت .. مادره شاکی میشه میره پیش میوه فروشه که اینا چیه میدی به بچه که بیاره؟ .. میوه فروش: والا بچه ات هی میاد میگه مامانم .. لا لنگی میخواد.

8. جعفر به بچش میگه برو دمه پنجره هر ماشینی رد شد به من بگو .. پسره میره میگه: پراید، پژو، پیکان، سمند، علیمُراد هم داره زنشو می بوسه .. پدرش میگه تو از کجا میدونی؟ میگه آخه پسر اونم دمه پنجرست.

9. اولین جمله ای که غضنفر در شب زفاف به زنش گفت میدونی چی بود ؟ .. گفت : ” شنیدم میدی “

10. فرهنگ لغت‌ها نیاز به ویرایش دارند .. برای معنی دلتنگی نیازی به این همه کلمه نیست .. دلتنگی؛ یعنی تو

راه برای ایجاد همبستگی و اتحاد

اس ام اس‌ دادن به همسر درشب های خاص هفته به عنوان یک راه برای ایجاد همبستگی و اتحاد در زندگی زناشویی عمل کنند. این پیام‌ها می‌توانند به همسر شما احساس این کنند که شما همیشه در کنار او هستید و از او حمایت می‌کنید. همچنین، این پیام‌ها می‌توانند به عنوان یک راه برای ابراز احساسات عمیق و عشق نسبت به همسر عزیزتان عمل کنند.

ایجاد علاقه به همسر

ارسال پیامک شب جمعه به همسر، یک راه برای ایجاد هیجان و شور و شوق در زندگی زناشویی است. این پیام‌ها می‌توانند به همسر شما احساس کنند که شما همچنان به او علاقه‌مند هستید و همچنان در زندگی روزمره‌تان به او اهمیت می‌دهید. همچنین، این پیام‌ها می‌توانند به عنوان یک راه برای ایجاد تنوع و جذابیت در رابطه زناشویی عمل کنند.

ایجاد خاطرات و شادی

اس ام اس‌های شب جمعه برای همسر می‌توانند به عنوان یک راه برای ایجاد خاطرات خوش‌بختی و شادی در زندگی زناشویی عمل کنند. این پیام‌ها می‌توانند به همسر شما احساس کنند که شما همیشه در کنار او هستید و همراه او در لحظات خوب و بد زندگی می‌کنید. همچنین، این پیام‌ها می‌توانند به عنوان یک راه برای ایجاد لحظات شاد و خاطره‌انگیز در زندگی زناشویی عمل کنند.

سخن پایانی سلام یار

با ارسال اس ام اس‌های شب جمعه به همسر، می‌توانید به ویژگی‌های خاص این پیام‌ها توجه کنید. این پیام‌ها باید شامل عناصری مانند عشق، تشکر، همبستگی، هیجان، شور و شوق، خاطرات و شادی باشند. با استفاده از این ویژگی‌ها، می‌توانید ارتباط عاطفی عمیق تری با همسر خود برقرار کنید.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − سه =

دکمه بازگشت به بالا