آیا رابطه جنسی با افزایش سن بهتر می شود؟

Does sex get better with age

افراد مسن‌تر می‌توانند از رابطه جنسی عالی لذت ببرند، اما با باور این که ممکن است شروع می‌شود و زمانی که باید رویکرد خود را تطبیق دهید، ارتباط برقرار می‌کند. بسیاری از مردم پیش‌بینی می‌کنید که از سال‌های طلایی خود لذت ببرند اما این چه شکلی است؟ زمان سرگرمی، مسافرت، لوس کردن نوه هایتان است؟ رابطه جنسی عالی چطور؟ آیا رابطه جنسی با افزایش سن بهتر می شود؟

آیا رابطه جنسی با افزایش سن بهتر می شود؟

شرکت‌کنندگانی که به زندگی جنسی خود خوشبین بودند گزارش دادند که رابطه جنسی مکرر و رضایت‌بخش‌تری نسبت به افرادی که انتظارات کمتری داشتند، داشتند. همچنین، افراد «خوش‌بین جنسی» که ده سال قبل محدودیت‌های جسمی نداشتند مانند دردی که بلند کردن مواد غذایی یا ورزش کردن را سخت‌تر می‌کرد گزارش کردند که نسبت به افرادی که انتظارات جنسی پایین‌تری داشتند، مکرر رابطه جنسی داشتند.

ناتالی ویلتون، درمانگری که در زمینه مسائل جنسی ارشد تخصص دارد، می‌گوید جای تعجب نیست که افراد با افزایش سن نسبت به رابطه جنسی بدبین شوند. به‌عنوان یک جامعه، ما بسیاری از آن کلیشه‌ها و کلیشه‌های واقعاً خطرناک را می‌پذیریم، که باعث می‌شود افراد مسن‌تر بتوانند در مورد صحبت کردن در مورد جنسی احساس باز بودن داشته باشند.

مانند کلیشه‌های آن پیرمرد کثیف، یا زن به عنوان یک پموش یا حتی نوعی بچه خواری. ما دو بزرگسال مسن تر را می بینیم و شبیه، اوه، ناز می شویم! آنها دست در دست هم می گیرند، درست است؟ یا وقتی هر کاری مرتبط با رابطه جنسی انجام می دهند، ما هستیم مثل، اوه، این عجیب است. او می‌گوید این نوع هنجارها بحث در مورد تمایلات جنسی سالم را برای افراد مسن‌تر منع می‌کند، که می‌تواند آنها را در زمانی که ممکن است نیاز به انطباق رویکرد خود در رختخواب داشته باشند، بازدارد.

ویلتون به مشتریان کمک می کند تا تغییرات را در خود تغییر دهند. بدن و زندگی جنسی خود را پر رونق نگه دارند. او می‌گوید: «همیشه از این که مردم از صحبت کردن در مورد جنسیت و افراد مسن‌تر، مثل اینکه همیشه این مکاشفه بزرگ است، شگفت‌زده می‌شوند، شگفت‌زده هستم». اگر چیزی در حال حاضر واقعاً خوب بود، چرا می خواهید متوقف شود؟

او می‌گوید با برخی تنظیمات، دلیلی برای رها کردن رضایت جنسی در گذشته وجود ندارد. در اینجا برخی از توصیه های او آمده است.

1. حرکت خود را کند کنید

یک توصیه بزرگ او این است که برای زمان بیشتری برای رابطه جنسی برنامه ریزی کنید. با افزایش سن، چرخه پاسخ جنسی ما زمانی که برای برانگیختن قبل و بین فعالیت جنسی لازم است کندتر می شود. ویلتون می‌گوید، به‌ویژه زنان ممکن است برای غلبه بر این احساس که «ذهن من آنجاست اما بدنم هنوز کاملاً آنجا نیست» به زمان بیشتر و لمس بیشتری نیاز دارند. و برای افراد مبتلا به بیماری‌هایی که علائم آنها در شب بدتر می‌شود، بنابراین او پیشنهاد می‌کند که فعالیت جنسی را به صبح یا بعد از ظهر منتقل کنند.

آیا رابطه جنسی با افزایش سن بهتر می شود؟

2. تختخواب را تجهیز کنید

ویلتون می‌گوید: «تحرک مشکل بزرگی است» وقتی صحبت از داشتن رابطه جنسی راحت به میان می‌آید، اما سالمندان امروزی گزینه‌هایی دارند. لوازم جانبی می تواند به شما کمک کند در موقعیتی بدون درد قرار بگیرید. تعدادی در بازار وجود دارد، نیمکت‌ها و گوه‌ها و انواع مختلف چیزها، اما می‌توانید فقط از چیزهایی [مانند بالش] که در خانه خود دارید استفاده کنید. حتی تغییر موقعیت به سادگی می‌تواند به شما کمک کند. .

یک نکته: تجهیزات کمکی مانند قاچ‌های فوم که برای فعالیت جنسی به بازار عرضه می‌شوند را اغلب می‌توان با قیمت بسیار ارزان‌تری در خرده‌فروش‌های لوازم پزشکی یا در آمازون که به‌عنوان «پشتیبانی پشتی» به بازار عرضه می‌شوند، پیدا کرد.

3. فروشگاه اسباب بازی آنلاین را بررسی کنید

گاهی اوقات رابطه جنسی عالی به برنامه ریزی از قبل بستگی دارد. ویلتون می گوید، مطمئن شوید که لوازم مورد نیاز خود را دارید. چیزی مانند روغن برای خانم ها با افزایش سن عالی است.

او همچنین مشتریان خود را تشویق می‌کند تا با اسباب‌بازی‌های مختلف آزمایش کنند. “در واقع تجربه بسیار خوبی است که به یک فروشگاه جنسی بروید، اما بسیار جالب است که ما می توانیم آنلاین شویم و چیزهایی را جستجو کنیم که، می دانید، شاید اگر احساس راحتی نکنیم یا حتی در آنها زندگی نکنیم. شهر کوچکی که دسترسی خوبی به این چیزها ندارد. فروشگاه‌های زنجیره‌ای دارو معمولاً روان‌کننده دارند و بسیاری از آنها تعدادی اسباب‌بازی نیز دارند.

4. راه‌های جدید ارتباط را باز کنید

ویلتون مشتریان را تشویق می‌کند تا دوباره تعریف کنند که رابطه جنسی و صمیمیت چگونه به نظر می‌رسد، و انعطاف‌پذیری را در مورد آن ایجاد کنند – سعی کنید اگر چیزی کار نمی‌کند، “در ذهن خود به آن فکر نکنید” می گوید. “بگویید که شریک زندگی شما نمی تواند نعوظ داشته باشد یا به نظر می رسد که شریک زندگی شما حال و هوای ندارد. اینطور نیست که “اوه خدای من، آنها، آنها نمی خواهند با آنها باشند” من. این وحشتناک است. باید متوقف شویم.

در عوض او می‌گوید، سازگار شوید و چیز متفاوتی را امتحان کنید. او پیشنهاد می‌کند: «به جای آن فقط بخوابید، کمر همدیگر را ماساژ دهید یا یکدیگر را متفاوت لمس کنید. فقط به آن زمان و فضا بدهید تا چیزها کمی ارگانیک‌تر حرکت کنند و جریان پیدا کنند.\”

5. مراقب عوارض جانبی داروهایتان باشید

وقتی صحبت از رابطه جنسی به میان می‌آید، ویلتون توصیه می‌کند در مطب پزشک از خود سؤال کنید و از خود دفاع کنید. مواردی مانند دیابت، بیماری قلبی، پارکینسون، کل مسائلی که معمولاً با بالا رفتن سن افراد با آن مواجه می شویم، اغلب یا بر اساس خود بیماری دارای عوارض جانبی جنسی هستند، یا بسیاری از داروها ممکن است او می‌گوید که نوعی عوارض جانبی دارد.

6. انتظار بهترین ها را داشته باشید

علی رغم چالش ها، ویلتون می گوید رابطه جنسی که در سنین بالا دارید می تواند بهترین زندگی شما باشد. بعضی وقت‌ها وقتی بزرگتر می‌شویم، اعتماد به نفس بیشتری نسبت به خودمان پیدا می‌کنیم. مثل این هستیم، آره، می‌دانی چیست؟ من همانی هستم که هستم و از من خوشم می‌آید. بیشتر مردم ، همانطور که کمی بزرگتر می شوند، دیگر به برخی از آن چیزهای کمتر مهم اهمیت نمی دهند و من فکر می کنم که این باعث ایجاد یک زندگی جنسی بهتر نیز می شود.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا