آموزش اعضای خصوصی به کودکان

Teaching private parts to children

برای برخی از والدین و سایر بزرگسالان ممکن است استفاده از اصطلاحات صحیح برای بخش خصوصی دشوار و شرم آور باشد، با این حال پیام های تحقیقاتی و همچنین گزارش های ثابت از کسانی که در زمینه روانشناسی کودک و حمایت از کودک کار می کنند نشان داده است که انجام این کار فواید مثبت زیادی به همراه دارد. این مقاله از سلام یار راهنمایی و توضیحی آموزش اعضای خصوصی به کودکان ارائه می دهد تا به نفع فرزندان ما باشد که عادت های مثبت مادام العمر ایجاد کنند.

آموزش اندام های خصوصی به کودکان

آلت تناسلی، فرج، واژن، پایین. برای بسیاری از بزرگسالان، استفاده از این کلمات می تواند ناراحت کننده باشد. وقتی از گفتن چیزی احساس راحتی نمی‌کنیم، از آن اجتناب می‌کنیم یا اصطلاحات محاوره‌ای یا نام حیوانات خانگی می‌سازیم تا از شرمندگی جلوگیری کنیم. بسیاری از این نام ها وجود دارد برخی عجیب و غریب و اغلب به عنوان توصیفی از قسمت های خصوصی قابل تشخیص نیستند.

وقتی نوبت به فرزندانمان می‌رسد، دلایل زیادی وجود دارد که چرا نام‌گذاری صحیح اعضای بدن مهم است. این وبلاگ باعث می شود تا به کودکانمان، کوچک و بزرگ، نام های صحیح آناتومیکی اندام های خصوصی را آموزش دهیم. من همیشه تشویق می‌کنم در مورد این موضوع با والدین نیز بحث کنید، نه تنها برای بررسی اینکه آنها از رویکرد شما راضی هستند، بلکه تشویق می‌کنم این تغییرات ساده در خانه نیز اجرا شوند.

آموزش نام‌های صحیح آناتومیکی اعضای خصوصی به کودکان اعتماد به نفس و تصویر مثبت بدن کودک را افزایش می‌دهد. وقتی بزرگسالان در مورد تمام قسمت های بدن واضح، بدون شرم و جلوگیر هستند، این به کودک می آموزد که تمام اعضای بدن آنها مهم است و هیچ شرم و انگی به هیچ قسمتی وارد نمی شود. شرم، انگ و خجالت آموزش داده می شود، اما با رویکرد صحیح می توان آموزش نداد.

اگر در مورد آن فکر کنیم، در واقع بسیار عجیب است که به کودک یاد دهیم که زانوی او را زانوی خود می نامند، و گوش او را گوش خود می نامند، اما سپس فرج خود را “وووو” یا یکی از نام های بسیاری که در آنجا وجود دارد، بنامیم. با استفاده از منابع و کتاب‌های متناسب با سن خود، به‌عنوان مثال عروسک‌هایی که از نظر آناتومیک مناسب هستند یا کتاب‌هایی مانندکتاب برای کودکان.

این مهم است که به کودکان آموزش دهیم که مالک بدن خود هستند. آنها متولی آن هستند و عورتشان متعلق به آنهاست. مالکیت بدن با حقوق کودکان مرتبط است و کودکان حق دارند احساسات خود را بیان کنند و بر افرادی که آنها را لمس می کنند کنترل داشته باشند. یکی از فرصت‌های خوب برای انجام این گفتگوها در حین آموزش لگن است زیرا کودکان شروع به یادگیری استفاده از توالت می‌کنند و دیگر پوشک نمی‌پوشند یا از افراد مجبور به تعویض آن نمی‌شوند. در نظر بگیرید که چگونه نمایشگرهایی که در قسمت های توالت/حمام دارید نیز ممکن است از این یادگیری پشتیبانی کنند.

هنگامی که کودکان درک روشنی از بدن خود، به ویژه قسمت های خصوصی خود دارند، ما به آنها کمک می کنیم تا به به احتمال زیاد می‌تواند از نظافت بالقوه از رابطه جنسی جلوگیری کند سوء استفاده کنندگان. این فقط مربوط به لمس نامناسب خود نیست، بلکه از آنها خواسته می شود که بزرگسال یا کودک دیگری را به طور نامناسب لمس کنند.

درک به نوبه خود احساس مالکیت کودک بر بدن خود را افزایش می دهد. اگر در بدترین سناریو، کودکی قربانی سوء استفاده جنسی شده باشد، افشای آن و هرگونه تحقیقات جنایی متعاقب آن سوء استفاده ممکن است موفقیت آمیزتر باشد اگر قربانی بتواند اعضای بدن خود را نام ببرد و بفهمد که بدنش متعلق به اوست. آموزش خود در مورد مشاهده هرگونه رفتار غیرعادی از کودک که می تواند نشان دهنده سوء استفاده باشد، بخشی از الزامات حفاظتی به عنوان یک پزشک است.

آموزش به فرزندتان به این روش می‌تواند به افزایش پیوند بین والدین و فرزند کمک کند و کمک می‌کند که ارتباطات باز به یک هنجار تبدیل شود. این یک پویایی بسیار سالم و مفید است که در کنار هم رشد می کنید. همچنین با نزدیک شدن فرزند شما به سن بلوغ، بسیار ارزشمند است.

در مورد بلوغ، صحبت آشکار و دقیق با کودک در دوران جوانی به این معنی است که می‌توانید با اطمینان از او در دوران بلوغ نیز حمایت کنید. من فکر می‌کنم که همیشه بهترین کار برای جوانان است که اطلاعاتی در مورد چگونگی رشد بدن انسان در حین رشد داشته باشند تا برای تغییرات پیش رو آماده شوند و درک کنند.

بنابراین، به طور خلاصه، دانش قدرت می بخشد. همچنین از تصویر مثبت بدن، افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس برای درک و مالکیت بدن در حال رشد شگفت‌انگیز و شگفت‌انگیز که متعلق به آنهاست، پشتیبانی می‌کند. آن‌ها می‌توانند این دانش ارزشمند را تا بزرگسالی همراه خود ببرند و به بدن خود و دیگران احترام بگذارند. چه هدیه شگفت انگیزی برای یک جوان و جامعه که جوانان بیشتری را آموزش ببیند.

درباره نویسنده

Maisie یک متخصص معتبر و شناخته شده ملی در سال های اولیه است. او مدل خود را از مراقبت جامع از کودک پایه گذاری کرد و با استفاده از این رویکرد، مهد کودک موفق و شلوغ خود را در هاکنی مدیریت می کند. او به مدت 24 سال با کودکان و خانواده‌ها در لندن و در سطح بین‌المللی کار کرده است و دارای سه مدرک مرتبط است که دو مدرک تحصیلات تکمیلی دارد، یکی در روان‌شناسی کودک و خانواده از کلینیک مشهور جهانی Tavistock و Portman در غرب لندن.

Maisie همچنین یک پرستار بچه ماهر، مربی حقوق کودکان، درمانگر ماساژ نوزاد و مدیر مدرسه جنگل است. مادری مجرد برای پسر 8 ساله‌اش، Maisie در هاکنی زندگی می‌کند و همچنین درباره موضوعات دیگری مانند والدین موفق و درک و پذیرش اوتیسم صحبت می‌کند. Maisie کارگاه های آموزشی ماهانه والدین را در هاکنی و همچنین مشاوره و آموزش والدین را برای مدارس و مهدکودک ها ایجاد و ارائه می کند.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 16 =

دکمه بازگشت به بالا