تمرینات تنگ کردن واژن

Vaginal tightening exercises

واژن هر چه که ترجیح می‌دهید آن را بنامید، می‌تواند در طول بارداری، زایمان، و در اثر بلند کردن وزنه‌های سنگین کشیده شود. همه این فعالیت ها می تواند منجر به ضعیف شدن کف لگن شود. این می‌تواند احساس شل شدن واژن را ایجاد کند که می‌تواند فعالیت جنسی را کسل‌کننده به نظر برساند.

اگر شما یا شریک زندگیتان متوجه تغییری در بدن خود شده اید، می تواند کاملاً ناامید کننده باشد و زنان معمولاً به دنبال تنگ کردن واژن خود از طریق تقویت عضلات کف لگن هستند. این کاملاً  منجر به بهبود احساس در طول رابطه جنسی و ارگاسم شدیدتر برای هر دوی شما شود!

تمرینات ساده برای تنگ کردن واژن

بنابراین، برای تنگ کردن واژن از چه تمرین‌ها یا ابزارهایی باید استفاده کنید؟ موثرترین راه ترکیبی از تمرینات کگل و وزنه های واژن است.

کگل چیست؟

درست مانند سایر ماهیچه های بدن شما، عضلات واژن نیز برای به دست آوردن قدرت و کنترل نیاز به تمرین دارند. یک روش ثابت شده برای سفت کردن این عضلات واژن از طریق تمرین کگل است که انقباض این عضلات واژن (همچنین به عنوان عضلات کف لگن شناخته می شود) است.

کگل با تصور اینکه سعی می‌کنید با سفت کردن ماهیچه‌های لگن، ادرار کردن در اواسط جریان را متوقف کنید، انجام می‌شود. بهترین راه برای انجام این کار، تنفس در حین انجام انقباض برای حداکثر نتایج است.

تمرینات تنگ کردن واژن

چگونه تمرینات کگل را انجام دهیم

  • مجرای ادرار خود را به عنوان یک تلسکوپ مجسم کنید
  • ماهیچه های لگن خود را به گونه ای منقبض کنید که گویی می خواهید جلوی ادرار خود را بگیرید
  • استنشاق کنید، آرام بمانید. بازدم کنید و کگل را اجرا کنید
  • به مدت 5 ثانیه نگه دارید، 5 ثانیه استراحت کنید. 10 بار تکرار کنید
  • تمرین را 4 بار در روز انجام دهید، تا 10 ثانیه نگه دارید

در حین انجام این تمرینات کگل باید فقط روی جداسازی عضلات کف لگن تمرکز کنید. اگر در جداسازی این عضلات واژن مشکل دارید، یک راه عالی برای تجسم عضلات کف لگن در طول تمرینات کگل این است که تصور کنید مجرای ادرار شما یک تلسکوپ است و سعی می کنید آن تلسکوپ را به سمت بالا و داخل بدن خود بکشید.

استنشاق کنید و همه چیز را آرام کنید. همزمان بازدم کنید و عضلات کف لگن خود را منقبض کنید. 5 ثانیه نگه دارید. این کار را 10 بار تکرار کنید و این کار را 4 تا 5 بار در روز انجام دهید. کلید هر تمرین  تنگ کردن واژن، پایداری و استفاده از مقاومت پیشرونده است. این بهترین کار با استفاده از وزنه های واژن است.

بدون تمرین مداوم عضلات کف لگن، قدرت و کنترلی را که از طریق این همه کار سخت به دست آورده‌اید از دست خواهید داد، و به همین دلیل است که ترکیب وزنه‌های واژن با تمرینات معمول عضلات کف لگن ایده‌ای عالی است.

وزن های واژن چیست؟

وزن‌های واژن که گاهی اوقات وزنه‌های کف لگن نامیده می‌شوند، وزنه‌هایی هستند که برای ایجاد مقاومت اضافی برای هر کسی که تمرینات کف لگن را انجام می‌دهد طراحی شده‌اند. درست همانطور که از وزنه های آزاد برای ایجاد قدرت و کنترل عضلانی در باشگاه استفاده می کنید، این وزنه ها نیز به طور خاص طراحی شده اند تا همین کار را برای عضلات کف لگن شما از طریق مقاومتی که هنگام اجرای کگل ایجاد می کنند، انجام دهند.

وزن های ورزشی کگل راه حلی عالی برای به دست آوردن قدرت کف لگن و آگاهی بدن است. وزنه‌های کگل در ابتدا برای کمک به زنان برای درک بهتر محل قرارگیری کف لگن و کمک به آنها در انقباض صحیح عضلات در حین انجام تمرینات کگل ایجاد شد.

از آنجایی که بسیاری از زنان در واقع تمرین کگل را اشتباه انجام می دهند، وزنه ها به اطمینان از اینکه فشار دادن و بلند کردن مناسب برای بهترین نتایج انجام می شود، کمک می کند. علاوه بر این، وزنه‌های به تدریج سنگین‌تر به زنان این امکان را می‌دهد تا پیشرفت خود را دنبال کنند و به تدریج و به آرامی عضلات را برای رسیدن سریع‌تر به اهداف خود به چالش بکشند.

از آن‌ها می‌توان برای تمرین قدرت کلی بهتر در حین کگل‌های فعال، یا برای تمرین استقامت بهتر کف لگن به روشی کمتر از حداکثر زمانی که در حین انجام کارهای معمولی خانه به مدت 15 تا 20 دقیقه پوشیده می‌شوند، استفاده کرد. به این دلایل و موارد دیگر، ترکیب تمرینات کگل با وزنه های واژن موثرترین راه برای سفت کردن واژن و تقویت عضلات کف لگن است.

سیستم تمرین کگل رز Intimate از شش وزنه پیشرونده با کد رنگی تشکیل شده است که وزن سفید با 25 گرم سبک ترین و وزن بنفش با 125 گرم سنگین ترین وزن است. این وزنه‌ها که با سیلیکون صاف و بدون BPA درجه پزشکی پوشانده شده‌اند، قبل از انجام تمرینات کگل در واژن قرار می‌گیرند. فقط 15 دقیقه استفاده روزانه می تواند به ایجاد مقاومت اضافی برای کمک به سفت شدن عضلات کف لگن و واژن کمک کند، عملکرد جنسی را بهبود بخشد و در نتیجه زندگی جنسی بهتری برای شما فراهم کند.

تمرینات تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن را با این 3 تمرین شروع کنید

اگر به دنبال سفت کردن عضلات کف لگن خود هستید، تمرینات کگل زیر مکانی عالی برای شروع است. این تمرینات را می توان با یا بدون استفاده از سیستم وزنی واژن انجام داد. می‌توانید بدون قرار دادن وزنه کگل شروع به کار کردن با عضلات کف لگن کنید و سپس به سمت استفاده از وزنه‌ها پیش بروید، زیرا عضلات کف لگن را قوی‌تر و سفت‌تر می‌کنید.

گاهی اوقات، عضلات کف لگن شما ممکن است به اندازه کافی قوی نباشند که وزن کگل را در حین ورزش نگه دارند، اما از آنجایی که این تمرینات کگل در حالت خوابیده به پشت انجام می شود، برای مبتدیانی که هنوز به انجام ورزش عادت نکرده اند ایده آل هستند. تمرینات کگل با وزنه های واژن.

از همین امروز شروع به تنگ کردن واژن خود با استفاده از سیستم ورزش رز کگل و وزنه های واژن.

فقط با کمی تعهد به برخی از این تمرینات، در کمترین زمان عضلات لگنی و واژن قوی‌تری خواهید داشت، که راه را برای عملکرد جنسی بهتر و زندگی جنسی رضایت‌بخش‌تر هموار می‌کند. به یاد داشته باشید، همه چیز در مورد سازگاری است!

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا