همه افراد چقدر و چه نوع رابطه جنسی دارند

How much and what kind of sex do all people have

ما جزئیاتی در مورد تعداد دفعات، نوع و با چند نفر داریم. یک دقیقه وقت بگذارید و به این فکر کنید که برای اولین بار چه زمانی رابطه جنسی داشتید، چقدر رابطه جنسی دارید و چه فکر می کنید دیگران بیشتر از شما این کار را انجام می دهند یا کمتر. همه افراد چقدر و چه نوع رابطه جنسی دارند. اگر این آزمایش فکری باعث می‌شود از اینکه چقدر یا چقدر آن را انجام می‌دهید خجالت می‌کشید، آرام باشید. به احتمال زیاد، شما عادی تر از چیزی هستید که فکر می کنید.

همه افراد چقدر و چه نوع رابطه جنسی دارند

اول از همه، قبل از اینکه شروع به خودآگاهی کنید، هر چقدر هم که رابطه جنسی داشته باشید خوب است. ما اینجا نیستیم که قضاوت کنیم و برای جوانانی که این را می خوانند: اگر قبلاً این کار را کرده باشید، شما آدم بدی نیستید، و اگر شلوارتان را تا مرحله دیگری از زندگی خود نگه دارید، آدم مغرور یا به نوعی نفرین نیستید. ما در شرف مشاهده هستیم که محدوده بسیار زیادی در حالت عادی وجود دارد.

به این ترتیب، اگر رابطه جنسی محافظت‌ نشده زیادی دارید و در معرض خطر ابتلا به بیماری‌های مقاربتی یا بارداری هستید، پس مسئله عدم محافظت است، نه میزان رابطه جنسی و اگر از رابطه ای که در آن هستید راضی نیستید، میزان رابطه جنسی که دارید ممکن است عاملی باشد، اما خودتان (یا شریک زندگیتان) را صرفا بر اساس همین یک چیز قضاوت نکنید. شما باید به آن رابطه به شکلی بزرگ نگاه کنید. آیا شما خوشحال هستید؟ چرا یا چرا نه؟

این داده ها از کجا می آیند؟

به هر حال. برگردیم به مقایسه خودمان با دیگران. انجام این کار دشوار است، زیرا می‌توانید در نظرسنجی‌ها از مردم بپرسید، اما چگونه می‌دانید که آنها حقیقت را می‌گویند؟ یکی از بهترین منابع اطلاعاتی ما، بررسی ملی رشد خانواده است که توسط مرکز ملی آمار سلامت دولت ایالات متحده برای کنترل انواع مسائل مربوط به جنسیت و سلامت باروری انجام می شود. آنها کشور را بر اساس بلوک‌های سرشماری به واحدها تقسیم می‌کنند، خانوارهای درون آن بلوک‌ها را انتخاب می‌کنند و از هر خانوار با یک نفر مصاحبه می‌کنند (تا زمانی که بین 15 تا 44 سال سن داشته باشند و با مصاحبه موافقت کنند)، و از آنها می‌پرسند: سوالات شخصی.

می توانید پرسشنامه را در اینجا ببینید

یک کارمند نظرسنجی به خانه فرد می آید و برای قسمت اول مصاحبه از او سوال می پرسد. سپس لپ تاپ خود را تحویل می دهند و در حالی که پاسخ دهنده به تمام سوالات شخصی پاسخ می دهد، اتاق را ترک می کنند. این موارد شامل زمانی است که آنها برای اولین بار رابطه جنسی را شروع کردند، اینکه آیا مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند، چند بار بارداری واقعا داشته اند و موارد دیگر. این پاسخ ها هرگز توسط یک انسان خوانده نمی شود. کامپیوتر آنها را قفل می کند تا مصاحبه کننده نتواند آنها را ببیند.

اینجاست که ما پاسخ چند سوال اولی را که امروز می‌پرسیم می‌گیریم. جدیدترین داده‌های موجود از نسخه 2017-2019 این نظرسنجی است، به این معنی که هنوز روش‌هایی را که ممکن است زندگی جنسی ما در طول همه‌گیری تغییر کرده است، نشان نداده باشد – اما در مورد آن در اندکی بیشتر توضیح داده شده است.

همه افراد چقدر و چه نوع رابطه جنسی دارند

چه زمانی افراد شروع به رابطه جنسی می کنند؟

نسخه قبلی این نظرسنجی نشان داد که حدود نیمی از ما تا سن 17 سالگی یا بیشتر رابطه جنسی (به طور خاص آلت تناسلی در واژن) داشته ایم. جدیدترین داده ها با آن سازگار است، اما CDC اعداد را به دو گروه تقسیم می کند، 15 تا 17 ساله و 18 تا 19 ساله در گروه جوان تر، 27.6٪ از دختران و 23.3٪ از پسران رابطه جنسی داشته اند. در میان افراد 18 و 19 ساله، این اعداد تا 61.4 درصد و 62.7 درصد است.

این بدان معناست که اگر باکرگی خود را در نوجوانی از دست دادید، در جمع خوبی هستید. اما اگر این کار را نکردید، تقریباً 30 درصد از آمریکایی‌ها در کنار شما هستند.

بزرگسالان چند شریک جنسی دارند؟

اکنون اجازه دهید بزرگسالان را بررسی کنیم. تعداد عادی شرکای جنسی در طول زندگی شما چقدر است؟ میانگین تعداد شرکای جنس مخالف در طول عمر برای زنان 4.3 و برای مردان 6.3 است، و این سوال از افراد 25 تا 44 ساله پرسیده شده است. البته این اعداد را زیاد مطالعه نکنید، زیرا اکثر افراد این اعداد را دارند.

در سن 44 سالگی با افراد بیشتری نسبت به سن 25 سالگی می خوابیدند. با توجه به این هشدار، داده ها در اینجا آمده است: بنابراین حتی اگر میانگین تعداد شرکای جنسی مخالف حدود چهار تا شش است، بیش از یک چهارم مردان 15 یا بیشتر شریک داشته اند و تقریباً 13 درصد از زنان نیز همینطور. این در حالی است که در سمت دیگر نمودار، 17.7 درصد از زنان و 11.2 درصد از مردان تنها یک شریک داشته اند.

همچنین توجه داشته باشید که این نمودار به ما نمی گوید که چند نفر هرگز شریک جنسی نداشته اند، زیرا این سوال فقط از افراد دارای تجربه جنسی پرسیده شده است. برای دریافت اطلاعات دقیق تر، باید به نسخه قبلی نظرسنجی برگردیم. در اینجا اعداد مربوط به پرسش نظرسنجی 2013-2015 درباره تعداد شریک افراد در 12 ماه گذشته آمده است:

 • بدون شریک جنسی اخیر: 7%
 • هر تعداد شریک همجنس: 5% از مردان، 11% از زنان
 • یک شریک جنسی مخالف (و بدون شریک همجنس): 73%
 • چند شریک جنسی مخالف (و بدون شریک همجنس): 14% از مردان، 6% از زنان

برای افرادی که هم جنس مخالف و هم همجنس داشتند سوال مستقیمی وجود نداشت، اما حدود 2 درصد بود. به هیچ یک از موارد بالا پاسخ مثبت نداد.

افراد هر چند وقت یک بار رابطه جنسی دارند؟

طبق نظرسنجی دیگر، نظرسنجی عمومی اجتماعی، هیچ میزان “طبیعی” رابطه جنسی به طور منظم وجود ندارد. در اینجا تفکیک، به عنوان درصد افرادی که به سؤال با یک عدد پاسخ دادند (با حذف کسانی که پاسخ ندادند یا مطمئن نبودند):

 1. بدون رابطه جنسی در سال گذشته: 16%
 2. یک بار در ماه: 19%
 3. دو تا سه بار در ماه: 23%
 4. یک بار در هفته: 19%
 5. دو تا سه بار در روز هفته: 18%
 6. بیش از سه بار در هفته: 6%

تکرار تغییر جنسیت در طول زندگی فرد

همانطور که دیدیم، نوجوانان و جوانان همگی رابطه جنسی ندارند، اما زمانی که به دهه بیست و سی سالگی خود می رسند، این کار را به وفور انجام می دهند. با وجود سر و صداهای فراوان در مورد “فرهنگ ارتباط”، جوانان در سال های 2004-2012 بیشتر از همتایان خود در سال های 1988-1996 رابطه جنسی نداشتند. با این حال، آنها کمتر در یک رابطه ثابت با افرادی که با آنها می‌خوابیدند، بودند.

همه افراد چقدر و چه نوع رابطه جنسی دارند

در سنین بالا، افراد کمتر رابطه جنسی دارند

برخی از اینها به این دلیل است که افراد مسن شریک زندگی خود را از دست می دهند و لزوماً دوباره شروع به قرار نمی کنند. اما وضعیت نامناسب سلامتی یا مصرف برخی داروها نیز می‌تواند باعث کاهش علاقه افراد به رابطه جنسی شود. در اینجا این است که چگونه یک مطالعه مجله‌های پیری وضعیت را در سال 2011 با استفاده از داده‌های دو نظرسنجی دیگر، بررسی سلامت ملی و زندگی اجتماعی و پروژه ملی زندگی اجتماعی، سلامت و پیری، خلاصه کرد.

سن 44-59:

 • فعالیت جنسی: مردان، 88%؛ زنان، 72%
 • جنس جنسی در ماه (اگر بیشتر از صفر باشد): مردان، 7 برابر. زنان، 6.5 بار.

سن 57-72:

 • فعالیت جنسی: مردان، 72%؛ زنان، 45%.
 • جنس جنسی در ماه (اگر بیشتر از صفر باشد): مردان، 4.3 برابر. زنان، 3.8 بار.

مردم چه نوع رابطه جنسی دارند؟ این اعداد مربوط به افراد 15 تا 44 ساله است:

 • هر رابطه جنسی با شریک همجنس: 20.8 درصد از زنان، 7.3 درصد از مردان.
 • رابطه جنسی دهانی با شریک جنسی مخالف: 82.2 درصد از زنان، 82.7 درصد از مردان.
 • جنس مقعدی با شریک جنسی مخالف: 35.1 درصد از زنان، 38.1 درصد از مردان.

برای نگاهی متفاوت به این سوال، نظرسنجی ملی سلامت و رفتار جنسی از مردم پرسید که در ماه گذشته چه اعمال جنسی انجام داده‌اند، سال گذشته و همیشه در طول عمرشان. این مطالعه از طریق اینترنت انجام شد، اما آنها یک نمونه را قبل از مراجعه به هر کسی که پیوند به مطالعه داشت، انتخاب کردند. (این باعث می شود که این نظرسنجی از نظرسنجی های اینترنتی تنبل متفاوت باشد که هرگز نمی دانید چه کسی روی آن کلیک می کند.) در اینجا خلاصه ای از سؤال “در 12 ماه گذشته چه کار کرده اید” از نظرسنجی 2018 آمده است.

این افراد بزرگسال 18 تا 49 ساله هستند که بر اساس جنسیت از هم جدا نشده اند:

 1. خودارضایی به تنهایی: 72.5%
 2. خودارضایی با شریک زندگی: 33.8%
 3. رابطه دهانی: 60.4%
 4. دریافت خوراکی: 62.2%
 5. آتش واژینال: 71.9%
 6. مقاعدگی مقعدی: 17.8%

برای هر یک از این اعمال، افراد زیادی هستند که آن کار را انجام می‌دهند و افراد زیادی آن کار را انجام نمی‌دهند. بنابراین شرمنده نیست که در هر دو دسته باشید.

همه افراد چقدر و چه نوع رابطه جنسی دارند

چگونه بفهمیم که مردم حقیقت را می گویند؟

شما احتمالاً چیزهای متفاوتی را در مورد سابقه جنسی خود به یک دوست نزدیک نشان می دهید تا یک دوست معمولی. ممکن است در یک نظرسنجی وب ناشناس صادقانه تر باشید – اما باز هم ممکن است به احتمال زیاد برای سرگرمی چیزهای دیگری درست کنید. پژوهش ملی رشد خانواده با بخش خود پیمایشی محرمانه‌اش هوشمندانه است، اما یک مطالعه بریتانیایی نشان داد که افراد در یک نظرسنجی اینترنتی بیشتر به موارد خاصی اعتراف می‌کنند (تعداد زیاد شرکای جنسی، استفاده از مواد مخدر).

در یک نظرسنجی که به صورت خصوصی روی لپ تاپ مصاحبه کننده انجام شد. بنابراین ما هنوز نمی دانیم دقیق ترین کدام است، اما اگر مردم در این نظرسنجی ها دروغ می گویند، پیدا کردن منبع اطلاعات دقیق تری دشوار خواهد بود. من در نهایت به جستجوی بسیاری از آمارهای مرتبط با جنسیت پرداختم که در مورد این مقاله تحقیق می کردم و چیزی ناراحت کننده در مورد نتایج کشف کردم.

وقتی به دنبال اطلاعاتی در مورد تعداد دفعات رابطه جنسی افراد گشتم، مقالات زیادی پیدا کردم که فرض می‌کردم می‌خواستم بدانم افراد چقدر باید رابطه جنسی داشته باشند. شما باید هر زمان که بخواهید رابطه جنسی داشته باشید. هیچ شرمی وجود ندارد که آن را زیاد یا کم انجام دهید! افرادی که در روابط ناراضی هستند، کمتر از یک بار در هفته رابطه جنسی دارند.

اما در بین زوج های شاد، رابطه جنسی بیشتر شما را شادتر نمی کند. و اگر کمتر رابطه جنسی دارید، اما با آن کاملاً خوب هستید، این بین شما و شریک یا شریک زندگی‌تان است—به هیچ کس دیگری ربطی ندارد.

این بیماری همه‌گیر چگونه بر زندگی جنسی ما تأثیر گذاشته است

نظرسنجی‌هایی که در اینجا ذکر کرده‌ام، همگی قبل از همه‌گیری انجام شده‌اند، بنابراین هیچ‌یک از روش‌هایی که زندگی ما در دو سال گذشته تغییر کرده است را نشان نمی‌دهد. از یک طرف، ما باید در مورد اینکه کجا و چگونه شریک پیدا می کنیم، محتاط تر باشیم. از طرف دیگر، اگر قبلاً یکی را دارید، چرا در خانه نمانید و در رختخواب بمانید؟

یک نظرسنجی توسط موسسه Kinsey، که با کمک Cosmopolitan و Esquire انجام شد، نشان داد که به نظر می‌رسد این روزها مردم کمتر به رابطه‌های معمولی علاقه دارند، اما بیشتر علاقه‌مند به گسترش افق‌های خود در هنگام انجام رابطه جنسی هستند. پس اکنون، از شما می‌پرسیم: زندگی جنسی شما در چند سال گذشته چگونه تغییر کرده است؟ آیا این کار را بیشتر، کمتر یا متفاوت انجام می دهید؟

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا