دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی؛ علل این ناتوانی و روش های درمانی

The reason why women are not satisfied in sex; The causes of this disability

دلیل ارضا نشدن زنان یا اختلال ارگاسم زمانی رخ می دهد که زن در حین رابطه جنسی به اوج لذت نرسد. این مشکل که از نظر پزشکی آن را (آنورگاسمی) می نامیم، ممکن است حتی زمانی که تحریک جنسی کافی وجود داشته باشد، رخ دهد. این اختلال بر کیفیت روابط زن و شوهر تأثیر منفی می گذارد و عوارض فردی زیادی دارد، بنابراین درمانگران به شدت بر درمان آن تاکید دارند. در این مقاله درباره دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی؛ علل این ناتوانی و روش های درمانی زنان صحبت خواهیم کرد.

فهرست مطالب پنهان

دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی چیست؟

دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی دلایل مختلفی برای عدم رضایت زنان وجود دارد.
ارگاسم یک واکنش پیچیده است که به عوامل مختلف فیزیکی، عاطفی و روانی بستگی دارد. مشکل در هر یک از این زمینه ها می تواند بر توانایی زن برای ارضای تاثیر بگذارد. در ادامه به طور کامل به بررسی دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی می پردازیم.

علائم ارگاسم چیست؟

ارگاسم به معنای احساس لذت و رها شدن شدید جسمی در حین رابطه جنسی است که با انقباضات غیرارادی و ریتمیک عضلات کف لگن همراه است. البته ارگاسم همیشه علائم مشابهی ندارد. شدت رضایت، مدت زمانی که طول می کشد تا برطرف شود، تعداد دفعاتی که اتفاق می افتد (تکرار) و میزان تحریک جنسی مورد نیاز برای رسیدن به آن، از یک زن به زن دیگر متفاوت است.

اکثر زنان به درجات مختلفی از تحریک مستقیم یا غیر مستقیم کلیتورال نیاز دارند و تنها با دخول به اوج نمی رسند. البته این علائم به سن، بیماری ها و داروهایی که خانم ها مصرف می کنند نیز بستگی دارد. برخی از زنان حتی ممکن است دو یا چند نوع ارگاسم با ویژگی های کاملا متفاوت داشته باشند. آنورگاسمی به عنوان ناتوانی زن در ارضای خود یا تاخیر طولانی در دستیابی به آن تعریف می شود که برای او بسیار ناراحت کننده است.

تشخیص آنورگاسمی

برای تشخیص این مشکل باید به پزشک مراجعه کنید. پزشک از این روش ها برای ارزیابی آنورگاسمی استفاده می کند: در مورد سابقه پزشکی شما می پرسد. سابقه جنسی، سابقه جراحی، و کیفیت رابطه فعلی شما همه اطلاعاتی هستند که باید آشکارا و بدون شرمندگی به پزشک خود ارائه دهید.
او شما را معاینه می کند. او ممکن است ناحیه تناسلی شما را بررسی کند تا ببیند آیا دلیل فیزیکی یا تشریحی آشکاری برای خودارضایی شما وجود دارد یا خیر.

انواع مختلفی از آنورگاسمی وجود دارد:

 • اولیه:

زنانی که هرگز ارگاسم را تجربه نکرده اند.

 • ثانویه:

زنانی که هرگز برای ارضای خود مشکلی نداشته اند، اما پس از مدتی متوجه شده اند که دیگر به اوج لذت نمی رسند

 • وضعیتی:

برای زنانی اتفاق می‌افتد که فقط در موقعیت‌های خاص، مثلاً با خودارضایی یا شیوه خاصی از رابطه جنسی، راضی می‌شوند.

 • کلیات:

زنانی که تحت هیچ شرایطی حتی در اوج تحریک و برانگیختگی جنسی راضی نیستند. این با آنورگاسمی اولیه متفاوت است.

علل فیزیکی ارضا نشدن زنان

طیف گسترده ای از بیماری ها و تغییرات فیزیکی در بدن ممکن است در ارضا زنان اختلال ایجاد کند.

برخی از این دلایل عبارتند از:

 • بیماری ها
 • داروها
 • سبک زندگی نامناسب
 • افزایش سن
 • درد هنگام رابطه جنسی
 • بیماری های مختلف

بیماری هایی مانند دیابت، ام اس (MS) و پارکینسون احساس رضایت را مختل می کنند. مشکلات مربوط به زنان و زایمان از جمله جراحی هایی مانند هیسترکتومی نیز نقش مهمی در آنورگاسمی دارند.

برخی از زنان با مشکل کم میل جنسی (HSDD) روبرو هستند. گاهی اوقات کاهش میل جنسی یک مشکل کاملا روانی است که برای برخی از زنان اتفاق می افتد. به این ترتیب در ابتدا علاقه ای به شروع رابطه ندارند، اما زمانی که در حال انجام آن هستند، آرامش می یابند و از آن لذت می برند. این دو را با هم اشتباه نگیرید. اختلال میل جنسی کم‌فعال یک بیماری جسمی است و با دارو قابل درمان است.

دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی؛ علل این ناتوانی و روش های درمانی

یکی از دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی تداخلات دارویی می باشد

بسیاری از داروهای تجویزی و بدون نسخه می توانند بر رضایت زنان تأثیر بگذارند، از جمله:

 • داروهای فشار خون
 • داروهای ضد روان پریشی
 • قرص های ضد بارداری
 • داروهای ضد افسردگی
 • آنتی هیستامین ها

همچنین داروهایی که میزان پرولاکتین را افزایش می دهند (پروتئینی که میل جنسی را کاهش می دهد) ممکن است یکی از علل آنورگاسمی باشد. افزایش بیش از حد پرولاکتین با کاهش سطح هورمون دوپامین همراه است که آن را به عنوان هورمون شادی می شناسیم و تاثیر زیادی در رضایت مندی دارد.

سبک زندگی نامناسب

برخی از فعالیت ها و رفتارها می توانند تغییراتی در بدن ایجاد کنند که از رسیدن به اوج لذت جنسی جلوگیری می کند، از جمله:

مصرف الکل و سیگار کشیدن

مصرف الکل و سیگار در توانایی زنان برای ارضای خود اختلال ایجاد می کند، زیرا باعث کم آبی بدن و کاهش جریان خون در اندام های جنسی از جمله کلیتوریس می شود.

ننوشیدن آب کافی

نوشیدن آب در طول روز علاوه بر پیشگیری از مشکلاتی مانند خستگی و یبوست می تواند به رضایت زنان نیز کمک کند. اگر بافت عضلانی شما هیدراته نباشد، در حین رابطه جنسی دچار مشکل خواهید شد.

نشستن بیش از حد در طول روز

اگر ساعت های طولانی پشت میز بنشینید و کار کنید، عضلات لگن مشکل ساز می شوند و در حین مقاربت دچار درد لگن می شوید. این مشکل رضایت را دشوارتر می کند. هر نیم ساعت یکبار برخیزید و راه بروید یا حرکات کششی انجام دهید.

پوشیدن کفش پاشنه بلند

اگر ساعت های طولانی کفش پاشنه بلند بپوشید، عضلات پسواس شما تغییر شکل می دهند. این ماهیچه ها به ماهیچه ها و اعصاب منتهی به کف لگن، اندام تناسلی و سایر اندام های مرتبط متصل هستند. انقباض این عضلات باعث ایجاد اختلال در ارسال پیام رضایت به اعصاب مربوطه می شود. هر روز کفش های راحت بپوشید و کفش های پاشنه بلند را برای مواقع اضطراری بگذارید.

افزایش سن

افزایش سن باعث تغییرات طبیعی در آناتومی بدن، هورمون ها، سیستم عصبی و سیستم گردش خون می شود که بر توانایی جنسی تأثیر می گذارد. کاهش سطح استروژن پس از رسیدن به یائسگی و علائم آن مانند تعریق شبانه و تغییرات خلقی از جمله دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی است.

دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی؛ علل این ناتوانی و روش های درمانی

درد هنگام رابطه جنسی

اگر در حین رابطه جنسی احساس درد یا ناراحتی کنید، ارضای خود برای شما دشوار خواهد بود. ولوودینیا و واژینیسموس دو مشکل رایج در زنان هستند که در حین مقاربت باعث درد می شوند.

اختلال عملکرد کف لگن

این وضعیت زمانی رخ می دهد که عضلات کف لگن به طور معمول شل نمی شوند. فیزیوتراپی و بیوفیدبک درمانی برای حل این مشکل مفید است.

تغییرات هورمونی

تغییرات در سطح استروژن و تستوسترون می تواند منجر به رابطه جنسی دردناک شود. زنانی که در دوران شیردهی یا یائسگی هستند ممکن است تغییرات هورمونی داشته باشند که باعث خشکی واژن و سوزش در حین مقاربت می شود. در برخی موارد، درمان های هورمونی و چاق کردن بافت ممکن است مفید باشد.

سایر بیماری ها

عفونت و اندومتریوز نیز ممکن است باعث درد در ناحیه واژن شود. در این موارد باید با پزشک متخصص صحبت کنید.

دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی؛ علل این ناتوانی و روش های درمانی

علل روانی ارضا نشدن زنان

 • دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی
 • علل روانی عدم رضایت زنان افسردگی یکی از دلایل عدم رضایت زنان است.
 • مشکلات سلامت روان مانند اضطراب یا افسردگی
 • داشتن تصویر بدنی ضعیف
 • انواع مشکلات روابط عاطفی، مالی و مانند آن
 • باورهای فرهنگی
 • سوء استفاده جنسی یا عاطفی در گذشته
 • مشکلات روحی و روانی

اضطراب، افسردگی و استرس تاثیر زیادی در رضایتمندی زنان دارد. اضطراب با ایجاد افکار مزاحم، رسیدن به اوج لذت جنسی را دشوار می کند. استرس و اضطراب باعث کاهش ترشح هورمون هایی مانند اکسی توسین (هورمون عشق)، دوپامین و اندورفین (هورمون های شادی) در بدن می شود. این هورمون ها رابطه مستقیمی با رضایت دارند. اگر بدن شما به اندازه کافی این هورمون ها را تولید نکند، برای رسیدن به ارگاسم مشکل خواهید داشت.

کارهایی که نقش مهمی در افزایش سطح این هورمون ها دارند عبارتند از:

 1. گذراندن وقت با همسر
 2. به چشمانش نگاه می کند
 3. دستش را گرفته است
 4. بوسیدن او
 5. مشکلات روابط عاطفی
 6. مشکلات زن و شوهر در خارج از اتاق خواب نیز ممکن است بر روابط جنسی آنها تأثیر بگذارد.

برخی از این مشکلات عبارتند از:

 • نداشتن رابطه صمیمانه با همسر
 • درگیری های حل نشده
 • مشکلات مالی
 • صحبت نکردن در مورد نیازها و ترجیحات جنسی
 • خیانت یا از دست دادن اعتماد
 • خشونت در رفتار همسر
 • داشتن تصویر بدنی ضعیف

اگر کسی خودش را دوست نداشته باشد، بعید است که از رابطه جنسی لذت ببرد. بسیاری از زنان راضی نیستند زیرا دائماً به بدن خود فکر می کنند. در ذهن خود از بدن و تصویر بدن خود ناراضی هستند، مدام خود را با دیگران مقایسه می کنند و نگرانند که همسرشان بافت چربی دور شکم یا ران آنها را ببیند و احساس ناراحتی کند.

اگر این گونه فکر می کنید، سعی کنید این افکار را تغییر دهید و البته تمرین کنید تا بدن خود را آنطور که هست دوست داشته باشید، زیرا این تغییر یک شبه اتفاق نمی افتد. تمرین تمرکز حواس یا تنفس به شما کمک می کند متمرکز بمانید و الگوی تفکر بیش از حد را بشکنید. اگر شما تصویر بدن خود را دوست دارید، شریک زندگی شما نیز دوست خواهد داشت.

دلیل ارضا نشدن زنان و باورهای فرهنگی

متأسفانه در سراسر جهان و در فرهنگ های مختلف، زنان به دلیل تمایلات جنسی خود مورد بمباران قرار گرفته اند.

چند نمونه از این باورهای غلط عبارتند از:

یک زن باید اندامی کامل و بی نقص داشته باشد: حتی با جراحی، بدن خود را ایده آل کنید.
زنان ابژه جنسی هستند: شما همیشه وظیفه دارید که نیازهای شوهرتان را برآورده کنید.
زنان نباید از رابطه جنسی لذت ببرند: این گناه است، شما باید خجالت بکشید. لذت بردن از رابطه جنسی برای زنان بد است و شما باید نجیب باشید.
لازم به ذکر است که در برخی فرهنگ ها حتی لذت بردن از رابطه جنسی برای مردان ناپسند تلقی می شود!

تجربیات آسیب زا گذشته

یکی دیگر از مشکلات زنان برای رضایت خاطر تجربه های ناخوشایند و آسیب زا گذشته آنهاست. تجاوز جنسی، رابطه جنسی خشونت آمیز با شوهر سابق، و سایر مشکلاتی که یک زن در گذشته داشته است می تواند به راحتی بر لذت بردن او از رابطه جنسی فعلی تأثیر بگذارد.

7 اشتباهی که به ارضا نشدن زنان کمک می کند

جدا از دلایلی که ذکر کردیم، اشتباهاتی نیز وجود دارد که از ناآگاهی زنان نشات می گیرد و در ارضای آن ها در حین رابطه جنسی نقش دارد. اینها اصلاً مشکلی نیستند و به سادگی اشتباه هستند.

1. از دست دادن کنترل

برخی از زنان می ترسند که کنترلی بر انقباضات عضلانی خود نداشته باشند. ارگاسم هیچ ترسی ندارد. بالاتر از آن است که بدن شما کمی می لرزد و عضلات دیواره واژن منقبض می شوند. کنترل کامل بدن خود را از دست نمی دهید. اگر در آن لحظه احساس ترس کردید، یک نفس عمیق بکشید و سعی کنید بدن خود را با شرایط وفق دهید. اگر به کمک نیاز دارید، با یک درمانگر صحبت کنید.

دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی؛ علل این ناتوانی و روش های درمانی

2. از روان کننده ها استفاده نمی کنید

بسیاری از زنان به دلیل خشکی بافت عضلانی خود راضی نیستند. این خشکی ماهیچه ها باعث درد در هنگام مقاربت می شود. تعدادی روان کننده و روان کننده وجود دارد که می توانید از داروخانه تهیه کنید.

3. با افزایش سن، رابطه را پایان می دهید

این باور غلط را فراموش کنید که داشتن رابطه جنسی در سنین بالا درست نیست. این اصلا زشت نیست. وقتی رابطه جنسی کمتری دارید، احتمال ارگاسم بیشتر است. حقیقت این است که به طور کلی، بعد از 49 سالگی، بیشتر احتمال دارد که در زمینه رضایت با مشکل مواجه شوید. دلیل آن این است که با افزایش سن، تولید هورمون‌های جنسی کاهش می‌یابد که برانگیختگی و ارگاسم را دشوارتر می‌کند.

به همین دلیل، فعال ماندن از نظر جسمی و جنسی بسیار مهم است. این کار باعث می شود خون در اندام تناسلی به اندازه کافی جریان یابد و عضلات کف لگن تقویت شوند. به این ترتیب احتمال آنورگاسمی کمتر خواهد شد.

4. شما به وضوح در مورد خواسته های خود صحبت نمی کنید

هیچ کس نمی تواند ذهن دیگری را بخواند. انتظار نداشته باشید همسرتان بفهمد در ذهن شما چه می گذرد. ساکت ماندن در مورد احساسات اشتباه بزرگی است. با همسرتان احساس راحتی و امنیت کنید و خواسته های خود را آشکارا با او در میان بگذارید. صحبت در مورد رابطه جنسی را فراموش نکنید.

5. قبل از نزدیکی ادرار نمی کنید

خیلی جالب است که همه می دانند برای جلوگیری از عفونت ادراری بلافاصله بعد از مقاربت ادرار کنند، اما کمتر کسی می داند که باید قبل از آن انجام شود. وقتی مثانه پر است، سیر کردن آن سخت تر می شود. دلیلش هم ساده است! به جای لذت بردن از مقاربت، مدام فشار ادرار را احساس می کنید و نگران سرریز شدن آن هستید.

6. بیش از حد روی نتیجه تمرکز می کنید

اصلا به راضی بودن فکر نکنید. همه چیز نباید درست و اصولی پیش برود. بیشتر به صمیمیت و لذت فکر کنید. وقتی بیش از حد روی نتیجه تمرکز کنید، هیجان و احساس لذت از بین می رود و ارتباط بین شما سرد می شود. سعی کنید خودتان را رها کنید و از لحظاتی که با هم می گذرانید لذت ببرید. ذهن خود را آرام کنید و بگذارید به طور خودکار کار کند. اگر به نتیجه فکر نکنید، لذت رابطه را احساس خواهید کرد.

۷- خودتان را آماده نمی کنید

بسیاری از خانم ها همیشه در گوش خود خوانده اند که این وظیفه شما در قبال همسرتان است و قرار نیست از آن لذت ببرید، آنها رابطه جنسی و لذت بردن از آن را مختص مردان می دانند. به همین دلیل است که آنها فقط می خواهند به عنوان نوعی تسکین مسئولیت از آن عبور کنند. این کار را نکن همچنین باید لحظات خوشی را سپری کنید. لباس های زیبا بپوش، به خودت برسی و با شریک زندگیت شاد باش.

دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی؛ علل این ناتوانی و روش های درمانی

راه های درمان ارضا نشدن زنان

دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی، درمان آنورگاسمی روش های درمانی مختلفی برای آنورگاسمی وجود دارد. درمان ارضا نشدن زنان به علل و علائم آن بستگی دارد. درمان ممکن است فقط شامل تغییر سبک زندگی باشد، یا ممکن است نیاز به کمک گرفتن از دارو و روان درمانی باشد.

تغییر سبک زندگی

درمان اولیه اغلب زنان شامل رسیدگی به مسائل مربوط به رابطه و استرس های روزمره است. ورزش را فراموش نکنید. انجام منظم تمرینات کف لگن که برای تقویت عضلات اطراف مثانه، واژن و مجرای ادرار طراحی شده اند ممکن است کمک کند. ورزش کگل مهمترین و قدرتمندترین ابزار برای بهبود ارگاسم زنان است.

شناخت آناتومی بدن

آناتومی بدن خود را بشناسید با خودتحریکی، می توانید کشف کنید که کدام قسمت های بدن خود را باید لمس کرد و به چه روشی تحریک شدید دریافت کرد. اگر این موضوع شما را آزار می دهد، از شریک زندگی خود بخواهید که به شما کمک کند تا آن را بفهمید. عدم تحریک جنسی ممکن است دلیل اصلی ارضا نشدن زنان باشد.

اکثر زنان برای رسیدن به اوج لذت جنسی نیاز به تحریک مستقیم یا غیرمستقیم کلیتوریس دارند. گاهی اوقات تغییر وضعیت در حین رابطه جنسی (تغییر وضعیت) به تحریک کلیتورال در حین وارد کردن آلت تناسلی مردانه به واژن کمک می کند. برخی از زنان ممکن است به دستگاه وکیوم کلیتورال نیاز داشته باشند که با بهبود جریان خون، تحریک را افزایش می دهد.

مشاوره و زوج درمانی

پس از تشخیص دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی، پزشک ممکن است چندین جلسه مشاوره و زوج درمانی را برای شما تجویز کند. این روش ها برای حل تعارضات روابط زوجین مفید است و ممکن است بر توانایی رضایت زنان تأثیر بگذارد.

سکس درمانی

درمانگران جنسی می توانند به شما در درمان نگرانی ها و مشکلات جنسی کمک کنند. آنها در آموزش، مهارت های ارتباطی و تمرینات رفتاری به شما کمک خواهند کرد و شما و همسرتان از آموزش های آنها در خانه استفاده خواهید کرد.

درمان دارویی نارضایتی زنان

درمان بیماری زمینه ای: اگر پزشک تشخیص دهد که شما بیماری خاصی دارید که مانع از ارضا شما می شود، با درمان آن به شما کمک می کند تا مشکل را حل کنید.
تغییر داروها: گاهی اوقات داروهایی که مصرف می کنید می توانند بر ارضا شما تأثیر منفی بگذارند. در این شرایط، تغییر یا اصلاح دارو کمک خواهد کرد.
استروژن درمانی برای زنان یائسه: استروژن درمانی برای زنانی است که علائم یائسگی مانند تعریق شبانه و گرگرفتگی دارند و مشکل ارضا نیز آنها را آزار می دهد.

عوارض نارضایتی طولانی مدت

دلیل ارضا نشدن زنان فقط جسمی یا روحی نیست. در واقع، اگر آن را بدون درمان رها کنید، به راحتی در دراز مدت بر کیفیت ازدواج شما تأثیر می گذارد. نوسانات خلقی، افسردگی، ناامیدی و بیگانگی تنها بخشی از این مشکلات است. جدای از اینها، ممکن است مشکلات جسمی نیز برای شما ایجاد شود.

از دست دادن ارتباط، آفت رابطه زن و شوهر است

دلیل ارضا نشدن زنان قطع ارتباط، آفت زندگی زناشویی. قطع ارتباط صمیمانه بین زوجین می تواند به روابط زناشویی آنها و در نتیجه رضایت زن آسیب وارد کند. یکی از بزرگترین مشکلات زوجین قطع رابطه و جدایی آنهاست. این مشکل به پریشانی عاطفی منجر می شود و زن به دلیل ترس، عصبانیت و وحشت حالت تدافعی پیدا می کند.

ثابت شده است که صمیمیت زوجین بهترین تثبیت کننده خلق و خوی طبیعی است و به آنها کمک می کند استرس را چه در داخل و چه خارج از اتاق خواب مدیریت کنند.

دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی؛ علل این ناتوانی و روش های درمانی

از صحبت با همسرتان در مورد رابطه خود نترسید

اکثر زنانی که از نظر جنسی ناراضی هستند، از صحبت کردن در مورد آن با همسر خود می ترسند. این ترس هر گونه امکان بهبود را در زندگی زناشویی از بین می برد، زیرا ترس استرس بیشتری به همراه می آورد و از هم دورتر می شوند. این چرخه معیوب ادامه دارد. این ترس بخشی از یک مشکل بزرگتر است.

بسیاری از فرهنگ ها با فعالیت جنسی رابطه دو طرفه دارند، یعنی باید به فعالیت جنسی پرداخت، اما لذت بردن از آن گناه است. این باعث می شود که زنان جذب رابطه جنسی شوند، اما از اعتراف به تمایلی که به آن دارند خودداری می کنند. به زنان هرگز آموزش داده نشده است که چگونه با همسر خود از رابطه جنسی لذت ببرند. زنان هرگز اجازه نداشته اند در مورد تمایلات و نیازهای جنسی خود صحبت کنند.

وضعیت تحقیق نیز فاجعه است. هیچ کس به دانشمندان علوم جنسی کمک مالی نمی کند. آنها می پرسند که چرا کار “مهم” مانند غربالگری سرطان را انجام نمی دهند! برای آنها نحوه پردازش احساسات مربوط به اندام تناسلی زنانه از جمله کلیتوریس، واژن و دهانه رحم توسط مغز، هدر دادن پول بی اهمیت است.

هنوز در متون علمی درباره وجود نقطه G و اینکه آیا انزال زنانه «واقعی» است یا خیر، بحث و جدل وجود دارد. شرمساری از این مطالعات آنها را از ارائه اطلاعات اساسی در مورد خود جنسی زنان باز می دارد.

خودتان را یک کالای جنسی تصور نکنید

بسیاری از فرهنگ ها زنان را به عنوان کالاهای جنسی در نظر می گیرند. به همین دلیل است که دختران و زنان به بدن خود وسواس دارند. با این تصور که ظاهرشان مهمتر از احساسشان است، به اندازه کافی غذا نمی خورند و دچار اختلالات خوردن و ناهنجاری (آشفتگی جنسیتی) می شوند. یکی از روایات مضری که در فرهنگ ما جا افتاده این است که جوانی مساوی با زیبایی است. به زنان گفته می شود که شما ارزش دارید زیرا کالای جنسی هستید و به یاد داشته باشید که تاریخ انقضا دارید.

با چنین فاجعه ای، آیا جای تعجب است که زنان به دنبال روش هایی مانند جراحی پلاستیک، بزرگ کردن سینه و حتی لابیاپلاستی باشند تا ایده آل به نظر برسند؟

لذت مساوی با لذت نیست و برای سلامت عمومی زنان لازم است

زنان ظرفیت باورنکردنی برای لذت جنسی دارند. وقتی خودارضایی می کنند همه آن را محکوم می کنند. در حالی که این کارشان فقط به این دلیل است که می خواهند فقط برای خودشان به اوج لذت برسند و هیچکس از آنها مثل ابزار استفاده نکند. زن با این کار می خواهد بگوید: من موجودی جنسی ذاتی هستم و بدنم لذتی را به من می دهد که فقط برای من است. لذت را برای من در اولویت قرار می دهد.

سخن پایانی

اگر زنان بدانند که مستحق لذت هستند، یاد خواهند گرفت که چگونه با شریک زندگی خود در مورد رضایت بیشتر در طول رابطه جنسی صحبت کنند. یاد می‌گیرند که هم در داخل و هم خارج از اتاق‌خواب با مردان برابرند. بیایید برای همیشه این دور باطل را بشکنیم.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا