زیبا کردن ناحیه واژن چطوری ممکنه ؟ باید بگوییم که روش های زیادی برای رسیدن به این نتیجه وجود دارد . کافیست بهداشتتان را رعایت کنید و به گفته متخصصان زنان توجه کنید .  همان گونه که به دلیل بالا رفتن سن صورتتان تغییر می کند اندام های خصوصی هم تغییر می کنند . یکی از نکات جالب این است که مواد و محصولات زیادی برای سالم نگهداشتن صورت تولید شده است اما واژن به حال خود رها شده است . متخصصان در این مورد به زنان چیزی نمی گویند اما هر زن با بالا رفتن سن خود با دیدن این تغییرات ناگهان شوکه می شود .

در دهه سوم ممکن است چربی لب بیرونی واژن و تپه ونوس از بین برود . این نقاط هم کم کم چربی خود را از دست می دهند و کم حجم می شوند و درست مثل سینه و صورت دچار افتادگی می شوند . در همین زمان به سمت یائسگی می روید و پوشش واژن نازک می شود و جریان خون کاهش پیدا می کند و ماهیچه ها کف لگن هم تضعیف می شوند . تمامی این اتفاقات دلیل محکی برای افسردگی و عدم اعتماد به نفس شما در اتاق خواب تان می شود . حالا حتما به عمل جراحی فکر می کنید اما ما به شما می گوییم که نیازی به عمل نیست و فقط با چند روش ساده می توان این مشکل را حل کرد .

از پاک کننده های ملایم استفاده کنید 

شستشوی مدام لب های واژن غیر ضروری است و بهتر است از پاک کننده های ملایم به عنوان شستشو استفاده کنید . از صابون های تند که باعث خشکی و تحریک بافت واژن می شوند استفاده نکنید چون آب سلول های پوست را می گیرد و باعث بروز چنین اتفاقاتی می شود .

چاق و لاغر نشوید 

اگر مدام در حال کم کردن وزن هستید ولی باز چاق می شوید و دوباره برای لاغری اقدام می کنید باید بگوییم که واژن شما تغییرات بزرگی خواهد داشت و این کار برای زیبا کردن واژن بد است . این کار باعث کشش ناحیه واژن می شود ، اگر شما خیلی لاغر هستید بخش اندام خصوصی تان هم مانند صورت با افزایش سن لاغر می شود . پس اگر مدام در حال لاغر کردن هستید چربی ناحیه بالای لب های ناحیه تناسلی ممکن است بر نگردد .

زیبا کردن ناحیه واژن به روش طبیعی

از عضلات خود مراقبت کنید 

حتما در مورد محاسن کگل شنیده اید ، هر چه واژن تنگ تر رابطه جنسی بهتر و لذت بخش تر خواهد بود . ممکن است در این زمینه اشتباه کنید زنان این عضلات را به اندازه کافی نگه نمی دارند . بهتر است که عضلات کف لگن را ۵ ثانیه نگهدارید و رها کنید . این کار را ۱۰۰ بار و ۳ مرتبه در روز انجام دهید . اگر فکر می کنید که ۱۰۰ مرتبه زیاد است بخشی از این تمرین را در زمان رابطه جنسی انجام دهید .

ورزش را فراموش نکنید 

برای تمرین بیشتر بهتر است که ۱۵ دقیقه در روز روی توپ های سوئیسی بشینید . این کار بدون انجام فشار تنها نیروهای ماهیچه های کف لگن را منقبض می کند . شاید فکر کنید که اتفاقی نمی افتد و این ورزش بیخود است ما در واقع این کار برای حفظ لگن عالی است .

فعالیت جنسی خود را حفظ کنید 

این اتفاقات برای عدم زیبا کردن واژن می افتد ولی تحریک مداوم واژن جریان خون را در این بافت ها افزایش می دهد و باعث می شود که بافت این عضلات تغییر نکند . جریان خون برای اوج لذت جنسی مهم است که در اثر بالا رفتن سن آن را از دست می دهید . ولی نگران پیری نباشید چون مایع منی خودش ضد پیری است که دلیلش هورمون ها و اسیدهای چرب و ترکیبات ضد التهابی است .

دوچرخه سواری

اصطحکاک مداوم بدن با صندلی می تواند باعث کشش ماهیچه ها لب ها شود که باعث جوان نگهداشتن این ناحیه می شود .

8.9
امتیاز

نکات مثبت

 • افزایش اعتماد به نفس
 • رابطه جنسی موفق
 • جلوگیری از مریضی جنسی
 • صرفه جویی در هزینه ها زیبایی

نکات منفی

  افزایش اعتماد به نفس
  9
  رابطه جنسی موفق
  8.5
  جلوگیری از مریضی جنسی
  6.2
  صرفه جویی در هزینه ها زیبایی
  7.8

  نتیجه نهایی

  زیبا سازی واژن و اندام خصوصی می تواند در مسائل زناشویی کمک بزرگی به شما بکند و از افسردگی و از دست دادن اعتماد به نفس جلوگیری کند