ناحیه واژن و بیکینی خودت رو زیبا و دلربا کن تا پارتنرت چشم ازت بر نداره

زیبا کردن ناحیه واژن چطوری ممکنه ؟ باید بگوییم که روش های زیادی برای رسیدن به این نتیجه وجود دارد . کافیست بهداشتتان را رعایت کنید و به گفته متخصصان زنان توجه کنید .  همان گونه که به دلیل بالا رفتن سن صورتتان تغییر می کند اندام های خصوصی هم تغییر می کنند . یکی از نکات جالب این است که مواد و محصولات زیادی برای سالم نگهداشتن صورت تولید شده است اما واژن به حال خود رها شده است . متخصصان در این مورد به زنان چیزی نمی گویند اما هر زن با بالا رفتن سن خود با دیدن این تغییرات ناگهان شوکه می شود .

در دهه سوم ممکن است چربی لب بیرونی واژن و تپه ونوس از بین برود . این نقاط هم کم کم چربی خود را از دست می دهند و کم حجم می شوند و درست مثل سینه و صورت دچار افتادگی می شوند . در همین زمان به سمت یائسگی می روید و پوشش واژن نازک می شود و جریان خون کاهش پیدا می کند و ماهیچه ها کف لگن هم تضعیف می شوند . تمامی این اتفاقات دلیل محکی برای افسردگی و عدم اعتماد به نفس شما در اتاق خواب تان می شود . حالا حتما به عمل جراحی فکر می کنید اما ما به شما می گوییم که نیازی به عمل نیست و فقط با چند روش ساده می توان این مشکل را حل کرد .

از پاک کننده های ملایم استفاده کنید 

شستشوی مدام لب های واژن غیر ضروری است و بهتر است از پاک کننده های ملایم به عنوان شستشو استفاده کنید . از صابون های تند که باعث خشکی و تحریک بافت واژن می شوند استفاده نکنید چون آب سلول های پوست را می گیرد و باعث بروز چنین اتفاقاتی می شود .

چاق و لاغر نشوید 

اگر مدام در حال کم کردن وزن هستید ولی باز چاق می شوید و دوباره برای لاغری اقدام می کنید باید بگوییم که واژن شما تغییرات بزرگی خواهد داشت و این کار برای زیبا کردن واژن بد است . این کار باعث کشش ناحیه واژن می شود ، اگر شما خیلی لاغر هستید بخش اندام خصوصی تان هم مانند صورت با افزایش سن لاغر می شود . پس اگر مدام در حال لاغر کردن هستید چربی ناحیه بالای لب های ناحیه تناسلی ممکن است بر نگردد .

زیبا کردن ناحیه واژن به روش طبیعی

 

از عضلات خود مراقبت کنید 

حتما در مورد محاسن کگل شنیده اید ، هر چه واژن تنگ تر رابطه جنسی بهتر و لذت بخش تر خواهد بود . ممکن است در این زمینه اشتباه کنید زنان این عضلات را به اندازه کافی نگه نمی دارند . بهتر است که عضلات کف لگن را 5 ثانیه نگهدارید و رها کنید . این کار را 100 بار و 3 مرتبه در روز انجام دهید . اگر فکر می کنید که 100 مرتبه زیاد است بخشی از این تمرین را در زمان رابطه جنسی انجام دهید .

ورزش را فراموش نکنید 

برای تمرین بیشتر بهتر است که 15 دقیقه در روز روی توپ های سوئیسی بشینید . این کار بدون انجام فشار تنها نیروهای ماهیچه های کف لگن را منقبض می کند. شاید فکر کنید که اتفاقی نمی افتد و این ورزش بیخود است ما در واقع این کار برای حفظ لگن عالی است .

فعالیت جنسی خود را حفظ کنید 

این اتفاقات برای عدم زیبا کردن واژن می افتد ولی تحریک مداوم واژن جریان خون را در این بافت ها افزایش می دهد و باعث می شود که بافت این عضلات تغییر نکند . جریان خون برای اوج لذت جنسی مهم است که در اثر بالا رفتن سن آن را از دست می دهید . ولی نگران پیری نباشید چون مایع منی خودش ضد پیری است که دلیلش هورمون ها و اسیدهای چرب و ترکیبات ضد التهابی است .

دوچرخه سواری

اصطحکاک مداوم بدن با صندلی می تواند باعث کشش ماهیچه ها لب ها شود که باعث جوان نگهداشتن این ناحیه می شود .

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا