اگر همسرتان به سرعت به ارگاسم رسید چه کاری می توانید انجام دهید؟

What can you do if your partner reaches orgasm quickly

انزال زودرس یک نگرانی رایج جنسی است. نظرسنجی ها نشان می دهد که حدود یک سوم مردان در عرض دو دقیقه پس از وارد شدن به شریک جنسی به ارگاسم می رسند. هنگام برخورد با چالش، ارتباط محبت آمیز و دلسوزانه کلیدی است و رویکرد تیمی به احتمال زیاد موفق خواهد بود.
گزینه‌های حل این مشکل شامل تلاش برای راهبردهای مختلف برای افزایش قدرت ماندگاری شریک یا یافتن راه‌های دیگری برای لذت بردن از رابطه جنسی است.

چه مدت باید به ارگاسم برسد؟

به احتمال زیاد شما پاسخی برای این سوال دارید، حتی اگر آن را برای شریک زندگی خود تایید نکنید. اما ارگاسم یک تجارت دشوار است زیرا حتی بهترین برنامه ریزی ها همیشه بین دو ورق موفق نمی شوند. ما نمی توانیم نحوه واکنش بدن در موقعیت های جنسی را دیکته کنیم. بدن‌های جنسی ما به سمت طبل‌زنان خود حرکت می‌کنند، آنها با ایده‌آل‌های جنسی ما سازگار نیستند.

ما نمی‌توانیم به بدن بگوییم که چه کسی را میل کند، کدام فانتزی را قانع‌کننده می‌بیند، یا برای رسیدن به ارگاسم چقدر تحریک لازم است. وقتی صحبت از ارگاسم سریع به میان می‌آید، پسرها آن را سخت می‌بینند. از دیدگاه تکاملی، ارگاسم سریع یک مزیت آشکار است. این به این دلیل است که هزاران سال پیش، هرچه زمان بیشتری برای آمدن او طول می‌کشید، فرصت بیشتری برای حمله شکارچیانی مانند شیر یا خرس بود.

زود رسیدن  آقایان به ارگاسم

مردانی که به سرعت به ارگاسم می‌رسند، حداقل در مقایسه با مردانی که دوران خوش گذشته خود را قبل از باردار شدن شریک زندگی خود سپری کرده‌اند، در بهترین حالت و در بدترین حالت ممکن است با خطر قطع رابطه مواجه شوند، با موفقیت بیشتری تولید مثل می‌کنند. بنابراین، آنچه که امروزه «انزال زودرس» می‌نامیم، از نظر تاریخی یک سبک جنسی سازگارانه است. با این حال، ایده‌آل‌های مدرن ما در مورد عملکرد جنسی مبتنی بر واقعیت دیگری است.

اگر همسرتان به سرعت به ارگاسم رسید چه کاری می توانید انجام دهید؟

امروزه، نظرسنجی ها نشان می دهد که حدود یک سوم از مردان در عرض دو دقیقه پس از وارد شدن به شریک جنسی، به ارگاسم می رسند. بسیاری از مردان از این موضوع ناراحت و حتی شرمنده هستند، چه آن را تصدیق کنند یا نه. مطمئناً ما شاهد نمایش تصویر بسیار متفاوتی از پورن هستیم. این می تواند برای زنان دگرجنسگرا نیز ناامید کننده باشد، که ممکن است مشتاق جلسات طولانی تر عشق ورزی باشند. زنان به طور کلی به زمان بیشتری از دو دقیقه نیاز دارند که در حین رانش به ارگاسم باشند.

این یک وضعیت دشوار است زیرا اکثر زنان نمی خواهند شریک زندگی خود را با اظهار نظر در مورد قدرت ماندگار خود شرمنده کنند. ایجاد یک معامله بزرگ در مورد سریع آمدن او می تواند منجر به احساس اضطراب عملکرد او شود، که می تواند مسائل را پیچیده تر کند. در نتیجه، این چالش ممکن است نادیده گرفته شود و در یک زوج بی توجه بماند. اما صحبت نکردن در مورد آن راه حلی نیست. اگر زنی مکرراً ناامید شود، ممکن است از شریک زندگی خود عصبانی شود و یا اشتیاق خود را به مقاربت از دست بدهد.

چگونه به صورت زوجی مشکل را حل کنیم

چه باید کرد؟ البته ارتباط کلیدی است اما ارتباط محبت آمیز و دلسوزانه ضروری است. به خاطر داشته باشید که در اینجا یک استاندارد دوگانه وجود دارد. اگر زودتر از آنچه می خواستید می آمدید، احتمالاً شریک زندگی تان آن را هیجان انگیز می دانست. به جای اینکه کل مکالمه را در مورد او بسازید، به شما پیشنهاد می کنم زمان او را در زمینه ارتباطات عمومی تر در مورد رابطه جنسی مطرح کنید.

در مورد آنچه که هر دوی شما در رابطه جنسی خود دوست دارید و آنچه ممکن است بخواهید هر دوی شما امتحان کنید، صحبت کنید. از او بپرسید که آیا چیزی از شما می‌خواهد و توضیح دهید که می‌خواهید ببینید آیا می‌توانید برای طولانی‌تر کردن رابطه جنسی با هم همکاری کنید. اتخاذ این رویکرد «تیمی» بسیار مهربان‌تر است و احتمالاً موفقیت‌آمیزتر از این است که بگوییم معشوق شما مشکلی دارد و تنها اوست که آن را برطرف می‌کند.

از او بپرسید که آیا او آماده است تا راهبردهای مختلفی را امتحان کند که ممکن است قدرت ماندن او را افزایش دهد، مانند خودارضایی در اوایل روز، پوشیدن کاندوم تا کسل کننده. احساس، یا آزمایش با موقعیت های مختلف جنسی که ممکن است کمتر تحریک کننده باشد. افزایش زمان پیش بازی برای شما ممکن است لذت شما را افزایش دهد.

او همچنین می‌تواند با یک اسباب‌بازی جنسی خودارضایی کند، بنابراین به او فرصتی می‌دهد تا مدیریت ارگاسم خود را به تنهایی تمرین کند.

افزایش نعوظ

صحبت با پزشک در مورد گزینه های پزشکی نیز ممکن است کمک کننده باشد. به عنوان مثال، برخی از پزشکان داروهایی را تجویز می کنند که می تواند ارگاسم را دشوارتر کند، مانند داروهای ضد افسردگی SSRI یا کرم های بی حس کننده، داروهایی که نعوظ را افزایش می‌دهند.مانند ویاگرا و سایر مهارکننده‌های PDE5 می‌توانند به او کمک کنند تا راحت‌تر نعوظ دوباره پیدا کند.

این ممکن است به کاهش اضطراب او کمک کند که ممکن است به قدرت ماندگاری او نیز کمک کند. اگر اضطراب عملکرد یا چیزهای احساسی دیگر سر راه او قرار بگیرد، مراجعه به یک درمانگر جنسی می تواند مفید باشد. اما حتی اگر چیزی تغییر نکند، فقط به این دلیل که او به ارگاسم می رسد به این معنی نیست که تفریح ​​شما باید متوقف شود. یک دیلدو دستی داشته باشید تا بتوانید پس از آمدن او به بازی ادامه دهید.

در واقع، گسترش فعالیت جنسی خود به هر دوی شما کمک خواهد کرد. وابستگی کمتر به آلت تناسلی او در حالت نعوظ به نفع هر دوی شما خواهد بود، زیرا آلت تناسلی (مانند همه اندام‌های تناسلی) به‌طور بدنامی اعضای بدن غیرقابل اعتماد هستند.

سخن پایانی

انزال زودرس یک نگرانی رایج جنسی برای مردان و شرکای آنها است. مطمئناً شما با این چالش تنها نیستید. به یاد داشته باشید که مکالمه در مورد رابطه جنسی می تواند برای همه ایجاد اضطراب کند. عاشقی مسئولیت پذیر باشید و این بحث ها را تنها زمانی شروع کنید که احساس محبت، حمایت و آمادگی برای شرکت در راه حل های “تیم” دارید.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا