چرا در رابطه جنسی مرد روی زن می خوابد؟

Why does a man sleep on top of a woman during sex

بسیاری از زنان می پرسند چرا در رابطه جنسی مرد روی زن می خوابد؟ در این مقاله از سلام یار دلیل علاقه شدید مردان به خوابیدن بر روی همسرشان چیست؟ ساختار بدن زنان با مردان بسیار متفاوت است. خانم ها ظرافت و زیبایی خاصی دارند و آقایان معمولا جثه و قدرت بیشتری دارند. زیبایی و جذابیت زنان تنها با نگاه کردن به مردان باعث تحریک جنسی می شود.

چرا مرد روی زن می خوابد؟

معمولاً شروع آمیزش توسط مردان اتفاق می افتد و مردان به عنوان سوژه آغازگر رابطه زناشویی هستند. در نتیجه موقعیت های جنسی را در ذهن خود مرور می کنند. یکی از منطقی ترین و حتی منطقی ترین پاسخ ها به این سوال چرا در رابطه جنسی مرد روی زن می خوابد؟، این است که این وضعیت به او اجازه می دهد تا نیروی نفوذ آلت تناسلی به واژن همسر را کنترل کند! این برخلاف پوزیشن های دیگر مانند حالت دختر گاوچران است که 90 درصد کنترل را به زن می دهد.

وقتی مرد روی زن می‌خوابد، می‌تواند همه چیز را کنترل کند:

  • سرعت نفوذ
  • نیروی نفوذ
  • عمق نفوذ

اینها تاثیرگذارترین عناصر در عملکرد جنسی مرد هستند و باعث می شوند که همسرش را راضی کند و او را به ارگاسم برساند.

سرعت نفوذ

با کنترل سرعت دخول، شوهر می تواند «ریتم» را تنظیم کند و به زن فرصتی دهد تا هر زمان که بخواهد نفس بکشد و برای یک ارگاسم جدید آماده شود. یا وقتی می خواهد او را از نردبان ارگاسم بالا ببرد سرعتش را افزایش دهد. کارگران جنسی حرفه ای این را می دانند و بر اساس واکنش شریک زندگی خود می دانند چه زمانی باید سرعت خود را افزایش دهند و چه زمانی سرعت خود را کاهش دهند.

برای مردانی که این تجربه را در روابط صمیمانه ندارند، اغلب با سرعت ثابت رابطه جنسی دارند، یا همیشه سریع یا همیشه آهسته. زیرا این دسته دوم از مردان هدف اول رسیدن به ارگاسم شخصی خود یعنی رسیدن به لحظه انزال را دارند که اغلب منجر به انزال زودرس و سپس شل شدن اندام مردانه و اختلال نعوظ می شود. این بدون شک برای زنانی که هنوز به حالت سیری جنسی نرسیده اند، تأثیر منفی خواهد داشت.

نیروی نفوذ

جایی که مرد بدن زن را با نیروی آلت تناسلی تکان می دهد، گویی او را تکان می دهد. این او را در یک حالت خستگی جسمی لذیذ قرار می دهد و بیشتر زنان ترجیح می دهند مردی در ضرباتش قوی و خشن باشد. در مورد ورودی ملایم رمانتیک، که در آن زن سرزندگی مرد، سفتی عضو او و توانایی او در تکان دادن و تکان دادن بدن خود را احساس نمی کند، برای آنها یک اجرای غیر استاندارد باقی می ماند.

زنان همیشه یک زندگی مشترک قوی را ترجیح می دهند که مردانگی شوهر را در آنها احساس کند و به همان اندازه که زن از اعمال عاطفی و احساسات سرشار از عشق و لطافت در مقدمه آمیزش خوشش می آید، به همان اندازه که دوست دارد مرد در لحظه دخول به او ضربه محکمی بزند. وقتی مردی در لحظه آمیزش نرمی نشان می دهد و فکر می کند که برای همسرش از درد ناشی از شدت تماس آلت تناسلی با فرج او می ترسد، یکی از مهمترین نکات در ارزیابی عملکرد جنسی خود را داوطلبانه کنار می گذارد. همسر .

بنابراین عجیب نیست که برخی از شوهران علناً از زن درخواست کنند و سپس زن بی اختیار فریاد بزند: «قویتر از آن می خواهم» یا «با تمام توانت هلش بده» یا به عبارتی زن. او سعی می کند شوهرش را در مسیر درست قرار دهد.

عمق نفوذ

در مورد عمق نفوذ، مرد از این طریق اطمینان می دهد که می تواند به اعماق مختلف داخل واژن زن برسد و اگر تحقیقات نشان دهد که 90 درصد از لذت جنسی یک زن از نفوذ آلت تناسلی به ناحیه بیرونی واژن است. این سطوح از نفوذ به سطحی شروع می شود که آلت تناسلی، کلیتوریس، قسمت های حساس و جلوی واژن را نوازش می کند. سپس نفوذ متوسط، جایی که آلت تناسلی تا نیمه در داخل واژن قرار دارد.

سپس عمق نفوذ فرا می رسد، جایی که آلت تناسلی مرد به دورترین نقطه ای که می تواند در داخل زن می رسد می رسد. شکی نیست که نفوذ عمیق این قدرت و محبوبیت را دارد که حتی سردترین زنان را در رختخواب بازجویی کند.

چرا در رابطه جنسی مرد روی زن می خوابد؟

آزادی عمل مرد وقتی بیشتر است که روی زن بخوابد

این قدیمی ترین و در عین حال لذت بخش ترین موقعیت رابطه است. یک مرد می تواند دخول را به روش های مختلف انجام دهد. افزایش و کاهش سرعت نفوذ بر عهده مرد است و آقایان از این کار بسیار لذت می برند و به آنها احساس اقتدار می دهد. در این صورت مرد به اندام های جنسی زن دسترسی کامل دارد و می تواند سرعت دخول را هر طور که می خواهد کم و زیاد کند.

چرا مرد بالای زن می خوابد؟

در مورد دخول عمیق، مرد در بالاترین درجه کنترل بر زن است، زیرا واژن کاملاً از آلت تناسلی پر می شود که زن را در حالت تسلیم کامل قرار می دهد. علاوه بر این، ناله ها و صداهای جنسی زن روی تخت به وضوح حالت مطیع او را نشان می دهد. همه اینها مرد را هیجان زده می کند و میل جنسی او را افزایش می دهد.

مردها دوست دارند چهره و عکس العمل های همسرشان را هنگام رابطه جنسی ببینند:

یکی از پاسخ های صحیح به این سوال که چرا در رابطه جنسی مرد روی زن می خوابد؟ این است که مرد دوست دارد حالات چهره همسرش را در هنگام تحریک جنسی ببیند. مردان علاقه مند هستند که تأثیر حرکات جنسی خود را بر زنان ببینند، آنها دوست دارند ببینند زنان چگونه تحت تأثیر نوازش آنها قرار می گیرند، چگونه به رفتار جنسی خود واکنش نشان می دهند و چگونه به لمس اندام های خصوصی آنها واکنش نشان می دهند.

در حالی که زنان چشمان خود را می بندند، در حالی که از نوازش های جنسی اعضای حساس بدن خود لذت می برند، مردان خیره می شوند! این عمل یک انگیزه درونی در مرد است که او را وادار می کند تا به دنبال علائم یا نشانه های موفقیت خود در تأثیرگذاری بر زن باشد. مردان نشانه هایی را که بدن زن در حین رابطه جنسی نشان می دهد دلیلی بر عشق و رضایت از آنچه در حال رخ دادن است می دانند. هر چه زن علائم لذت بردن از روند جنسی را بیشتر نشان دهد، مرد فعال تر و شهوتران تر می شود.

هر گاه زن مانند مجسمه شیشه ای رفتار کند، چهره او به آنچه شوهر انجام می دهد پاسخ نمی دهد و این امر شوهر را دفع می کند و میل جنسی او را کاهش می دهد. چون عکس العمل های زن در حین آمیزش اغلب واکنش های غیرارادی است، میزان عشق یا نفرت او را نسبت به شوهرش آشکار می کند. این توضیح به این سوال پاسخ می‌دهد که چرا در رابطه جنسی مرد روی زن می خوابد؟، زیرا می‌خواهد شواهدی از عشق زن به او، رضایت او از کاری که با او انجام می‌دهد و نشانه‌هایی از موفقیت او در مأموریتش ببیند.

چرا در رابطه جنسی مرد روی زن می خوابد؟

زنان برای شروع رابطه جنسی نیاز به برانگیختگی کامل جنسی دارند

معاشقه، پیش بازی و گفتن کلمات عاشقانه باعث می شود خانم ها به مرحله ای برسند که مشتاق شروع رابطه جنسی باشند، اما آقایان نیازی به مقدمه چینی ندارند و البته باید بدانند که باید شریک زندگی خود را به مرحله برانگیختگی برسانند و سپس رابطه جنسی داشته باشند. .

علت خوابیدن مرد بر روی زن و علاقه مردان به این کار چیست؟

  1. آقایان دوست دارند در حین رابطه جنسی سرعت نفوذ را کنترل کنند و بتوانند در حین رابطه جنسی سرعت نفوذ را افزایش دهند که وضعیت خوابیدن مرد روی زن این کار را برایشان راحت می کند.
  2. در وضعیت جنسی مردی که روی زن می خوابد، به مرد آزادی عمل و کنترل بیشتری می دهد، مانند لمس بدن همسرش و تغییر ناگهانی وضعیت جنسی.
  3. بوسه در این حالت را برای مردان آسان تر می کند. در حالت که مرد روی زن می خوابد می تواند همزمان با دخول به راحتی ببوسد که باعث افزایش رضایت جنسی طرفین می شود.
  4. احساس قدرت و مردانگی زمانی به مرد داده می شود که شوهر روی زن بخوابد، زیرا اختیار همه چیز در این حالت با مرد است.
  5. احتمال باردار شدن در این حالت بیشتر است، زیرا در صورت انزال در واژن زن، حرکت اسپرم به سمت رحم راحت تر خواهد بود.
  6. زیاد بودن مرد در حین رابطه جنسی، رابطه جنسی را متنوع تر می کند و در این شرایط می توان روش های زیادی را امتحان کرد. مثلاً گذاشتن پای زن به دور کمر مرد یا قرار دادن پاهای او در کنار هم و از این قبیل حالات که باعث تنوع در روابط جنسی می شود.
  7. افزایش احساس اعتماد به نفس در مقام والای مرد که در این حالت به او احساس قدرت می دهد.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا