بدترین اشتباهی که خانم ها هنگام برس زدن موهایشان مرتکب می شوند

The worst mistake women make when brushing their hair

بدترین اشتباهی که خانم ها هنگام برس زدن موهایشان مرتکب می شوند. برس زدن موها یک برنامه روزمره برای خانم ها است، اما بسیاری از آنها نمی دانند چگونه موهای خود را به درستی برس بزنند و با روش های اشتباه به موهای خود آسیب می رسانند.

اشتباهاتی که هنگام برس زدن موهایمان مرتکب می شویم

برس زدن موها چندین بار در روز برای تحریک پوست سر، از بین بردن پوست مرده و از بین بردن گره های مو ضروری است. برس زدن همچنین به انتقال روغن از پوست سر به بقیه موهایتان کمک می کند. البته این کار با وجود همه فوایدی که دارد بی خطر نیست. گاهی اوقات برس زدن موهایتان ممکن است بیش از آنکه مفید باشد به موهایتان آسیب برساند.

برس کشیدن موها به صورت افقی عادت اکثر خانم هاست

مدل موی مد روز یا مراقبت از موهای گران قیمت شما می تواند با یک برس اشتباه خراب شود. هرگز نباید موهای خود را به صورت افقی برس بزنید زیرا به این ترتیب موها در برس گیر کرده و گره می شوند. از سوی دیگر؛ نگه داشتن و کشیدن برس به صورت عمودی به مو اجازه می دهد تا بهتر از میان آن بلغزد. البته این ترفند همیشه جواب نمی دهد و بیشتر برس های گرد برای استفاده افقی طراحی شده اند.

نکاتی در مورد برس زدن موها

مسواک زدن نادرست می تواند گره های بزرگ و کوچکی ایجاد کند که باز کردن آن ها دشوار است. باز کردن این گره ها باعث شکننده شدن موها و حتی کنده شدن آنها می شود. برای جلوگیری از مشکلات بیشتر، بهتر است موهای خود را به درستی برس بزنید.

هنگام برس زدن موهای خیس، از شانه یا برس با دندانه های فاصله دار استفاده کنید تا به موهای نازک آسیب نرسانید. برای موهای خشک بهتر است قسمت به قسمت و از ساقه شانه شوند. استفاده از اسپری های نرم کننده نیز مفید و موثر خواهد بود.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا