درمان تاخیر در انزال برای همیشه با روش کاملا طبیعی و استاندارد

Treatment of delayed ejaculation forever with a completely natural and standard method

درمان تاخیر در انزال از جمله دغدغه های همیشگی آقایان است که می تواند ایجاد افسردگی یا مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد. این مشکل همواره توسط کارشناسان در حال بررسی است تا بتوانند به مردان کمک کنند. شرکت های مختلف با تولید محصولات مختلف سعی در کم کردن این مشکل داشته اند که اکثرا موفق بوده اند. ما امروز در این مقاله از سلام یار به شما خواهیم آموخت که چگونه انزال خود را به تاخیر بیاندازید.

توقف تحریک 

اگر سعی کنید حتما می توانید با کم کردن تحریک آلت تاخیر در انزال را ایجاد کنید. به مرور زمان می توان با تمرین میزان فشار لازم درون مجرا خروج منی را کنترل کرد. یک مرد در هر بار دخول تا رسیدن آلت به انتهای لوله واژن تحریکی جدیدتر و شدیدتر را حس می کند. پس با توقف یا کم کردن تحریک آلت به هر روشی از فشار گرفته تا توقف دخول می توانید مقدار زیادی از این مشکل را حل کنید.

عضلات خود را شل کنید 

مرد در زمان انزال فشار زیادی را بر عضلات خود وارد می کند و اگر بتواند این کار را متوقف کند و عضلات خود را شل کند تحریک آلت خیلی کمتر خواهد شد و از انزال زودرس جلوگیری می شود.

تمرکز کنید 

با تمرین های مداوم می توانید بر روی انزال خود کنترل بهتری ایجاد کنید. در زمان دخول بر روی عدم انزال خود تمرکز کنید تا درمان تاخیر در انزال را به وجود آورید. این کار برای تازه کارها سخت است پس زود ناامید نشوید و تمرین کنید تا بتوانید به نتیجه دلخواه برسید.

انگشت کردن در مقعد

شاید کمی زننده باشد اما اگر انگشت خود میانی خود را در مقعد خود فرو کرده و از داخل مقعد پروستات خود را فشار دهید. با این کار می توانید به شکل قابل توجهی عمل درمان تاخیر در انزال را ایجاد کنید.

تمرین فردی

مردها می توانند با تمرین های مداوم در هر بار ارگاسم تمرکز کنند و جلوی ارضا شدن خود را بگیرند به این شکل که اگر در حال دخول سریع است و نزدیک ارضا شدنش بود توقف کند. این کار به مرور زمان باعث تاخیر بیشتر و بیشتر در انزال می شود.

جلوگیری از خروج منی

مرد می تواند با سفت کردن کیسه منی خود در هر بار از خروج مایع منی جلوگیری کند تا منی به مخزن اصلی خود باز گردد. این کار نیاز به تمرین زیادی دارد اما به مرور زمان هم مشکل شما را حل خواهد کرد و هم حجم مایع منی را زیاد می کند. اگر در زمان انجام این کار درد خفیفی در بیضه های خود حس کردید نگران نباشید این مشکل پس از ارضا شدن برطرف می شود.

درمان تاخیر در انزال به روش طبیعی

یکی از راه های درمان تاخیر در انزال تکنیک فشار می باشد

فشار دادن سر آلت یا انتهای آن قبل از انزال سبب عقب راندن مایع منی و تاخیر در انزال می شود. این کار حتی باعث کم شد خون در رگ های آلت و کاهش نعوظ هم می شود.

استمناء 

اکثر آقایان قبل از نزدیکی اقدام به خود ارضایی می کنند تا در زمان رابطه جنسی تولید و خروج مجدد مایع منی باعث تاخیر در انزال آن ها شود.

استفاده از کاندوم های تاخیری

کاندوم امروزه نقش مهمی در رابطه های جنسی زوجین ایفا می کنند و کمک بزرگی برای تنوع در رابطه ها می کنند. استفاده از کاندوم های تاخیری که دارای ماده تاخیری هستند می توانند تاخیر خوبی را در انزال آقایان ایجاد کنند.

انتخاب پوزیشن مناسب 

پوزیشن هایی که کنترل دخول و رابطه در دستان مرد باشد می تواند به انزال آقایان کمک بزرگی بکند و کنترل بهتری روی بدن خود خواهند داشت.

سخن پایانی 

اگرچه مشکل زود انزالی برای افراد و عواقب آن بسیار آزاردهنده است، اما بیماری کشنده ای نیست و به طرق مختلف قابل درمان است. درمان‌های زود انزالی معمولاً شامل آرامش و اجتناب از استرس و تنش‌های ذهنی است. پس از مدتی تمرین و استفاده از روش های مختلف ذکر شده در این مقاله، می توانید به مدت زمان مورد نظر خود در روابط جنسی برسید.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا