درمان تاخیر در انزال برای همیشه با طروش کاملا طبیعی و استاندارد

تاخیر در انزال از جمله دغدغه های همیشگی آقایان است که می تواند ایجاد افسردگی یا مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد . این مشکل همواره توسط کارشناسان در حال بررسی است تا بتوانند به مردان کمک کنند . شرکت های مختلف با تولید محصولات مختلف سعی در کم کردن این مشکل داشته اند که اکثرا موفق بوده اند . ما امروز در این مقاله از سلام یار به شما خواهیم آموخت که چگونه انزال خود را به تاخیر بیاندازید .

توقف تحریک 

اگر سعی کنید حتما می توانید با کم کردن تحریک آلت تاخیر در انزال را ایجاد کنید . به مرور زمان می توان با تمرین میزان فشار لازم درون مجرا خروج منی را کنترل کرد . یک مرد در هر بار دخول تا رسیدن آلت به انتهای لوله واژن تحریکی جدیدتر و شدیدتر را حس می کند . پس با توقف یا کم کردن تحریک آلت به هر روشی از فشار گرفته تا توقف دخول می توانید مقدار زیادی از این مشکل را حل کنید .

عضلات خود را شل کنید 

مرد در زمان انزال فشار زیادی را بر عضلات خود وارد می کند و اگر بتواند این کار را متوقف کند و عضلات خود را شل کند تحریک آلت خیلی کمتر خواهد شد و از انزال زودرس جلوگیری می شود .

تمرکز کنید 

با تمرین های مداوم می توانید بر روی انزال خود کنترل بهتری ایجاد کنید . در زمان دخول بر روی عدم انزال خود تمرکز کنید تا تاخیر در انزال را به وجود آورید . این کار برای تازه کارها سخت است پس زود ناامید نشوید و تمرین کنید تا بتوانید به نتیجه دلخواه برسید .

انگشت کردن در مقعد

شاید کمی زننده باشد اما اگر انگشت خود میانی خود را در مقعد خود فرو کرده و از داخل مقعد پروستات خود را فشار دهید . با این کار می توانید به شکل قابل توجهی عمل تاخیر در انزال را ایجاد کنید .

تمرین فردی

مردها می توانند با تمرین های مداوم در هر بار ارگاسم تمرکز کنند و جلوی ارضا شدن خود را بگیرند به این شکل که اگر در حال دخول سریع است و نزدیک ارضا شدنش بود توقف کند . این کار به مرور زمان باعث تاخیر بیشتر و بیشتر در انزال می شود .

جلوگیری از خروج منی

مرد می تواند با سفت کردن کیسه منی خود در هر بار از خروج مایع منی جلوگیری کند تا منی به مخزن اصلی خود باز گردد . این کار نیاز به تمرین زیادی دارد اما به مرور زمان هم مشکل شما را حل خواهد کرد و هم حجم مایع منی را زیاد می کند . اگر در زمان انجام این کار درد خفیفی در بیضه های خود حس کردید نگران نباشید این مشکل پس از ارضا شدن برطرف می شود .

درمان تاخیر در انزال به روش طبیعی

 

تکنیک فشار

فشار دادن سر آلت یا انتهای آن قبل از انزال سبب عقب راندن مایع منی و تاخیر در انزال می شود . این کار حتی باعث کم شد خون در رگ های آلت و کاهش نعوظ هم می شود .

استمناء 

اکثر آقایان قبل از نزدیکی اقدام به خود ارضایی می کنند تا در زمان رابطه جنسی تولید و خروج مجدد مایع منی باعث تاخیر در انزال آن ها شود .

استفاده از کاندوم های تاخیری

کاندوم امروزه نقش مهمی در رابطه های جنسی زوجین ایفا می کنند و کمک بزرگی برای تنوع در رابطه ها می کنند . استفاده از کاندوم های تاخیری که دارای ماده تاخیری هستند می توانند تاخیر خوبی را در انزال آقایان ایجاد کنند .

پوزیشن مناسب

پوزیشن هایی که کنترل دخول و رابطه در دستان مرد باشد می تواند به انزال آقایان کمک بزرگی بکند و کنترل بهتری روی بدن خود خواهند داشت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + هشت =

دکمه بازگشت به بالا