8 عادتی که زندگی جنسی شما را از بین می برد! نابودی زندگی زناشویی با این 8 نکته مهم

Destruction of married life with these 8 important points

چند سال پیش شروع کردم به نگهداری سر شیشه های کوکاکولا زیر میزم. بعد از ناهار، عادت کردم که برای ادامه کار، چند قوطی بریزم. جای تعجب نیست که من حدود 25 کیلو اضافه کردم. از آن زمان، نوشیدن هشت لیوان آب در روز و پیاده روی برای افزایش انرژی خود را به عادت تبدیل کردم. من مقدار زیادی وزن کم کردم و دوباره احساس سلامتی کردم.

عادتی که زندگی جنسی شما را از بین می برد

همانطور که عادات ما بر سلامت جسمانی ما تأثیر می گذارد، می توانند به آرامی بر سلامت یک رابطه تأثیر بگذارند. اکثر ازدواج ها با تمایل همسر اغلب به صمیمیت فیزیکی شروع می شود. پس چگونه از زندگی گرم و سنگین به یک زندگی جنسی نافرجام می‌روید؟ اغلب یکی از این 8 عادت بد مقصر است.

1. نداشتن رابطه جنسی

داشتن رابطه جنسی مانند ورزش کردن است. انرژی، ابتکار و گاهی برنامه ریزی می خواهد، اما زمانی که به طور منظم اتفاق بیفتد، ازدواج سالم تری خواهید داشت. هر دو همسر باید هر کاری که می توانند انجام دهند تا این اتفاق بیفتد. ممکن است از طرد شدن خسته یا ترسیده باشید، اما از شروع رابطه جنسی دست نکشید.

2. رضایت از خود

رابطه جنسی بعد از چندین سال قابل پیش بینی است. عادت کردن به انجام همان قدیمی، همان قدیمی، آسان است. شاید زمان تغییر همه چیز فرا رسیده باشد. ترتیب را تغییر دهید، ماجراجو باشید و چیزهای جدید را امتحان کنید.

3. مراقبت نکردن از بدنتان

این چیزی بیش از ورزش و تغذیه سالم است، که هر دو می توانند عوامل بزرگی در تأثیرگذاری بر زندگی جنسی زناشویی باشند. اخیراً یکی از دوستان به من گفت که دوران سختی با میل جنسی کم و افسردگی دارد. با مراجعه به پزشک متوجه شد که بدنش پروژسترون کافی تولید نمی کند. یک راه حل ساده همه چیز را تغییر داد.

4. عدم ارتباط

یکی از اولین مواردی که باعث عدم ارتباط در ازدواج می شود، زندگی جنسی زوجین است. هرگز ارتباط را متوقف نکنید. احساسات، ترس ها و آسیب های خود را به اشتراک بگذارید. اغلب در مورد رابطه خود صحبت کنید. در مورد زندگی جنسی خود، آنچه دوست دارید و چیزهایی که شما را تحریک می کند صحبت کنید. در حین رابطه جنسی صحبت کنید (مردها آن را دوست دارند). هر کاری که انجام می دهید، هرگز ارتباط را متوقف نکنید.

8 عادتی که زندگی جنسی شما را از بین می برد! نابودی زندگی زناشویی با این 8 نکته مهم 11

5. کم خوابی

تنها زمانی که این روزها باید به خودمان بپردازیم، بعد از رفتن بچه ها به رختخواب است. تا دیر وقت بیدار ماندن و کمتر خوابیدن وسوسه انگیز است. اما این کمبود خواب باعث افزایش اضطراب و افسردگی احتمالی می شود. بهره وری کلی ما همراه با میل جنسی سالم کاهش می یابد. مطمئن شوید که شما و همسرتان به اندازه کافی بخوابید.

6. تفکر و گفتار منفی

منفی اندیشی و به خصوص منفی گفتن در مورد خود یا همسرتان مانند دوش آب سرد است. از نظر ظاهر و جذابیت با آنها و خودتان مهربان باشید. افرادی که نسبت به خود احساس خوبی ندارند، علاقه کمتری به داشتن رابطه جنسی دارند. این آسان نیست که فقط یک سوئیچ را باز کنید و عاشق بدن خود شوید، اما به یاد داشته باشید که شوهرتان آن را دوست دارد. بگذارید این به شما اعتماد به نفس بدهد.

7. همخوابی با کودکان

به نظر من، برای یک نوزاد اشکالی ندارد که هر از گاهی در اتاقش بخوابد. در طوفان رعد و برق یا پس از کابوس، هیچ اشکالی ندارد. اما زمانی که تبدیل به یک عادت شود، می تواند برای سلامتی شما و ازدواجتان مشکلاتی ایجاد کند. اتاق خواب شما باید برای شما و همسرتان رزرو شود.

8. پورنوگرافی

برخی افراد ادعا می کنند که فیلم های مستهجن ازدواج ها را نجات می دهد، اما هیچ آماری این را تایید نمی کند. آنچه آمارها نشان می دهد این است که به ازای هر ادعایی مبنی بر اینکه پورن به ازدواج ها «کمک می کند»، هزاران ازدواج و زندگی توسط آن نابود می شود. خطرناک و تفرقه افکن است. اگر شما یا شوهرتان در حال مبارزه هستید، تنها نیستید. برای کمک گرفتن و ترک عادت هر کاری که می توانید انجام دهید.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا