چرا زنان از شروع رابطه جنسی تردید دارند

Why do women hesitate to start having sex

چرا زنان از شروع رابطه جنسی تردید دارند، شاید تاکنون این جمله راشنیده باشید با ما در ادامه همراه باشید تا پاسخ این سوال برسید. ایجاد یک رابطه زناشویی رضایت بخش قطعا یکی از راه های موثر برای افزایش عشق و یافتن راهی به قلب همسرتان است. اما یکی از دغدغه های افراد متاهل به خصوص خانم های جوان این است که چه کسانی باید ابتدا برای رابطه جنسی مراجعه کنند؟

و اگر زن یا مرد همیشه آغازگر یک رابطه زناشویی باشد اشکالی دارد؟ از سوی دیگر، ممکن است این سوال پیش بیاید که در صورت تمایل، چگونه یک زن می تواند با حفظ جذابیت خود برای برقراری رابطه زناشویی پیشقدم شود؟ برای پاسخ به این سوالات در این مقاله از سلام یار با ما همراه باشید.

دلایلی که زنان از شروع رابطه جنسی تردید دارند

چرا زنان از شروع رابطه جنسی تردید دارند، چه در رابطه جنسی و چه برای قرار ملاقات، برای شروع دوستی یا عشق و ازدواج نیستند. رابطه جنسی و شروع آن برای بسیاری از افراد موضوع مهمی است. این موضوع می تواند بسیار چالش برانگیز باشد، چه آغازگر این رابطه مرد باشد یا زن؟

1. ترس از رد شدن

یکی از دلایلی که چرا زنان از شروع رابطه جنسی تردید دارند تر از رد شدن درخواست رابطه از شریک جنسی خود است. برخی از زنان تمایل دارند با پیشرفت های خود ظریف رفتار کنند. به جای داشتن یک مکالمه واضح، آنها به ارسال سیگنال های پنهان می پردازند. اما مردان، در بیشتر موارد، این را درک نمی‌کنند و این می‌تواند منجر به فقدان رفتار متقابل شود.

2. عدم آموزش جنسی

چیزی که ممکن است برای مرد شما سرگرم کننده باشد ممکن است برای شما نباشد. با وجود تعاریف متفاوتی از لذت، همه زنان برای شروع رابطه جنسی راحت نیستند. اطلاعات نادرست یا حتی عدم آگاهی در مورد رابطه جنسی می تواند زن را از درگیر شدن در فعالیت های جنسی باز دارد.

3. میل جنسی

هر فردی یک میل جنسی منحصر به فرد دارد و شرکای دارای تمایلات جنسی مخالف اغلب با صمیمیت دست و پنجه نرم می کنند. تعدادی از عوامل خارجی نیز مانند سن، سبک زندگی، چرخه قاعدگی و استرس بر آن تأثیر می گذارد.

چرا زنان از شروع رابطه جنسی تردید دارند

4. کلیشه های جنسیتی

اصلی ترین دلیل که چرا زنان از شروع رابطه جنسی تردید دارند تابوهای اجتماعی و خانوادگی میباشد. در برخی از جوامع یا خانواده ها، ابراز عشق یا تمایل جنسی از سوی یک زن به طور کلی محکوم است. دختر از کودکی با این فکر تربیت می شود که داشتن این نیاز طبیعی برای او گناه محسوب می شود. به این ترتیب او یاد می گیرد که برای اثبات نجابت و پاکی خود، میل جنسی خود را انکار کند. پس از ازدواج، چنین دخترانی ناخودآگاه این فکر را وارد رابطه زناشویی می کنند و از شروع رابطه جنسی و درخواست رابطه شرم می کنند.

5. شریک مشتاق

مردان، به طور کلی، میل جنسی قوی‌تر و مکررتری نسبت به زنان دارند. این باعث می شود که آنها تقریباً همیشه رابطه جنسی را آغاز کنند. و این فضای کمی برای زن باقی می گذارد تا مسئولیت را بر عهده بگیرد.

سخن پایانی

همیشه نباید به عهده یک شریک باشد که شروع کننده باشد، زیرا خواسته شدن حس خوبی دارد. و بهترین راه برای داشتن رابطه جنسی بیشتر درخواست آن است. زنان خودآگاه که رهبری اتاق خواب را بر عهده می گیرند به بهبود روابط خود با شریک زندگی خود کمک می کنند. راه‌های زیادی برای شروع صمیمیت فیزیکی وجود دارد که برخی خلاقانه‌تر از بقیه هستند. هر روشی را که ترجیح می دهید انتخاب کنید، رضایت بخواهید و آن را دریافت کنید!

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا