فواید تمرینات قدرتی برای افزایش سطح انرژی و بهبود خلق و خوی شما

The benefits of strength training to increase your energy levels and improve your mood

فواید تمرینات قدرتی برای افزایش سطح انرژی و بهبود خلق و خوی شما چگونه است؟ اختلال عاطفی فصلی: همه ما درباره آن شنیده‌ایم، اما آیا به این فکر کرده‌اید که چگونه می‌تواند بر سلامت و رژیم ورزشی شما در ماه‌های پاییز و زمستان تأثیر بگذارد؟ علائم رایج این پدیده شامل سطوح پایین انرژی، ناتوانی در بیدار شدن در صبح و هوس خوردن غذاهای پر کربوهیدرات و ناسالم است.

فواید تمرینات قدرتی برای افزایش سطح انرژی

اینجا در منحنی ها، ما می‌دانیم که انرژی و انگیزه برای بهبود خود می‌تواند موجی باشد. ارتباط بین فعالیت بدنی و سلامت روان غیر قابل انکار است. اما ما همچنین در کار حمایت از زنان هستیم و به آنها کمک می کنیم تا از دام های رایجی که مردم اغلب در هوای سردتر و تاریک تر با آن مواجه می شوند، اجتناب کنند.

به همین دلیل است که ما فهرستی از تمام روش هایی که در آن تمرینات قدرتی در این دوره بهترین راه برای شکست دادن بلوز است، جمع آوری کرده ایم! در ادامه بخوانید تا متوجه شوید که چگونه تمرینات قدرتی یک تقویت کننده طبیعی انرژی است!

تمرینات قدرتی

تمرینات قدرتی به غلبه بر خستگی کمک می کند. برخلاف جلسات قلبی سنگین که می تواند بدن شما را تخلیه کند، تمرینات قدرتی به جای آن بر تقویت قدرت و استفاده از آن برای گذراندن تمرین تمرکز می کنند. در نتیجه، استودیوی تناسب اندام را با انرژی ترک می کنید.

ورزش‌ها

مثل تمام ورزش‌ها، تمرینات قدرتی باعث آزاد شدن اندورفین می‌شود. ماده شیمیایی بدن ما که حس خوبی دارد ورزش و سلامت روان ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند و بهبود یکی مستقیماً دیگری را بهبود می بخشد.

خواب

کارشناسان نشان داده اند که تمرینات قدرتی تاثیر مثبتی بر الگوی خواب شما دارد. بدن شما پس از این نوع تمرین استراحت عمیقی را تجربه می کند که باعث می شود خواب بهتری داشته باشید. یک خواب خوب شبانه منجر به سطوح انرژی بالا و همچنین احساس کلی مثبت می شود.

اعتماد

اعتماد به بدن شما را بهبود می بخشد. از نظر ذهنی، تمرین قدرتی به جای تمرکز بر چیزهایی است که به دست آورده اید، نه چیزهایی که از دست داده اید. بنابراین با ادامه تمرینات، نتایج کار سخت خود را می بینید. قابلیت ساخت تمرینات قدرتی بی نظیر است. و دیدن پیشرفت تدریجی شما به طرز باورنکردنی انگیزه‌بخش و رضایت‌بخش است و چشم‌اندازی شادتر را در شما القا می‌کند. این نشان دهنده تأثیرات مثبت ورزش بر سلامت روان است.

انگیزه

مطالعات فواید اجتماعی ورزش را نشان داده اند و اینکه ورزش کردن با دیگران هم توانایی و هم انگیزه شما را افزایش می دهد. در منحنی ها، کلاس‌های تمرین قدرتی را طراحی می‌کنیم که زنان می‌توانند با هم کار کنند و از یکدیگر حمایت کنند.

سخن پایانی

بدون شک متعهد شدن به تمرینات قدرتی برای افزایش سطح انرژی و خلق و خوی شما مفید است، اما اطمینان از دریافت حمایتی که در تلاش های خود نیاز دارید ضروری است. مگر اینکه دقت و توجه کافی به فرم شما شود، این تمرینات می تواند منجر به آسیب شدید شود. به همین دلیل است که بهتر است به یک باشگاه تناسب اندام مانند منحنی ها بیایید، جایی که نه تنها توسط متخصصان سلامت و تناسب اندام، بلکه همتایان که می توانند به شما کمک کنند و شما را تشویق کنند، احاطه خواهید شد.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا