گل محمدی: به شعور ما بی احترامی نکنید!

Gul Mohammadi: Do not disrespect our intelligence!

گل محمدی: به شعور ما بی احترامی نکنید! به گزارش “ورزش سه”، سرمربی پرسپولیس یک روز پس از اظهارات جنجالی در سالن کنفرانس خبری ورزشگاه کاظمی، این بار پس از انتقال از سکوهای مخروبه ورزشگاه آزادی به محل جدید نشست های خبری پس از پایان بازی، و لقمه کوچکی به وضعیت ورزشگاه خانگی پرسپولیس با اظهارات طوفانی درباره نقل و انتقالات صحبت کرد.

جالب اینجاست که حرف هایش با ادبیات معمولی شروع شد و بعد با اینکه لحن معمولی داشت لحن تند پیدا کرد و فوتبال ایران را نشانه رفت. یحیی گل محمدی نشست خبری خود را با تسلیت درگذشت محمد عجمی پور بازیکن صنعت نفت آبادان آغاز کرد و ادامه داد: چند روز پیش با صنعت نفت بازی کردیم و در جریان بازی از عجمی پور تمجید کردم و به همکارانم گفتم او استعداد خوبی است.

اما متاسفانه این اتفاق افتاد و من به اعضای نفت آبادان و خانواده هایشان تسلیت می گویم. وی افزود: بازی خوبی داشتیم و خدا را شکر که سه امتیاز را گرفتیم. بازی اول همه لیگ ها هم مهم است و هم سخت خدا را شکر می کنم که با وجود اینکه بازی سختی بود و چمن ورزشگاه اصلا برای این بازی آماده نبود توانستیم از فرصت ها به خوبی استفاده کنیم اما خدا را شکر پیروز شدیم.

متأسفانه ارتفاع چمن به حدی بود که سرعت بازی را کم کرد و کار را سخت کرد.

 گل محمدی: به شعور ما بی احترامی نکنید!
گل محمدی: به شعور ما بی احترامی نکنید!

وی با تشکر از بازیکنانش گفت: از بازیکنانم تشکر می کنم چون با همه سختی هایی که دارند توانستند این بازی نسبتاً خوب را ارائه دهند و ما تا جایی که می توانستیم توپ را به حرکت درآوردیم و به بازی سرعت دادیم و سعی کردیم فضاها را تندتر کنیم. بیایید از بازی استفاده کنیم.

یک گل زیبا هم زدیم و حق داشتیم بازی را ببریم اما واقعا بازی سختی بود. من فکر می کنم آلومینیوم حرف های زیادی برای گفتن دارد و تیم های مجتبی حسینی، همه می دانید که چقدر مرتب و منظم بازی می کنند و کار را برای رقبا سخت می کنند.

یحیی درباره مشکلات تیمش گفت: برای آنها آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم مشکلات بازیکنان ما هر چه زودتر حل شود. حرف نمی زنند، حرفی نمی زنند اما باید مشکلاتشان حل شود تا با خیال راحت و تمرکز بیشتری فصل را ادامه دهند.

دوست دارم مهاجمان خارجی خوب بخرم

یحیی گل محمدی درباره ضعف پرسپولیس در خط حمله توضیح داد: ما هم می خواستیم بازیکنان بیشتری در این پست داشته باشیم و باید این اتفاق می افتاد اما متاسفانه… قبل از بازی در این مورد صحبت کردیم.

توان مالی باشگاه اجازه نمی دهد بازیکنان مورد نظر خود را جذب کنیم. شاید درست نباشد که در مورد اسامی صحبت کنم. ما شخصیت خود را حفظ می کنیم و ملاحظات زیادی در ذهن داریم. ما همچنان به دنبال (مهاجم خارجی) برای تقویت این پست هستیم و امیدوارم این مشکلات حل شود.

سه گزینه داشتیم که جذب نشدیم

وی افزود: می خواستند همه چیز را گردن مربی بیندازند اما اینطور نبود. حداقل سه گزینه داخلی داشتیم که به دلیل شرایط مالی نتوانستیم آنها را جذب یا تمدید کنیم. اما در بحث بودجه محدودیت هایی وجود دارد.

لطفا به شعور ما توهین نکنید

وی با اشاره به عملکرد سایر تیم ها در نقل و انتقالات اظهار کرد: برای من عجیب است که تیم های دیگر بازیکنان خود را حفظ کردند و قراردادهای جدید بستند یا صحبت از مشکلات و قراردادهای بالای 25 تا 30 میلیارد می شود.

امیدوارم مسئولان نیایند و نگویند همه تیم ها سقف را رعایت کردند. در این صورت به شعور مخاطب بی احترامی می شود. ما الان به سقف رسیده ایم، بازیکنانی را که می خواستیم جذب نکردیم، همچنان به سقف نزدیک هستیم و از سقف می گذریم و مراقب هستیم که سقف به ما برخورد نکند.

 گل محمدی: به شعور ما بی احترامی نکنید!

امیدوارم مسئولان در اینجا وارد عمل شوند

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: برخی تیم ها به راحتی بازیکن گرفتند و تمدید کردند. امیدوارم مسئولین دست از کار بکشند و در مورد تامین سقف چیزی نگویند.

مهمترین بازی ما بازی بعدی است

گل محمدی درباره ضعف تیمش گفت: بازی به بازی بهتر می شویم. تیم ما تیمی است که همیشه در مسابقات نابینا پیشرفت خواهد کرد. متأسفانه بعد از سه هفته توقف خواهد داشت و آماده سازی تیم سخت می شود. تعطیلات کار را برای مربیان سخت می کند و برنامه ریزی بازی سخت است. بازی بعدی همیشه برای من مهمتر است و مهم ترین بازی زندگی ما بازی بعدی مقابل تراکتور است و تمام تلاشمان را می کنیم تا سه امتیاز را بگیریم.

کار سختی برای تکرار قهرمانی داریم

سرمربی پرسپولیس درباره شانس تکرار قهرمانی گفت: قطعا کار ما برای تکرار قهرمانی سخت تر از سال گذشته است. شدت مسابقات بسیار بالاست و لیگ قهرمانان و جام حذفی نیز وجود دارد. ما باید کنار هم باشیم و از هم حمایت کنیم. روزهای سختی در پیش داریم و فقط باید بتوانیم بیشتر کار کنیم.

 گل محمدی: به شعور ما بی احترامی نکنید!
گل محمدی: به شعور ما بی احترامی نکنید!

ورزشگاه آزادی آبروی فوتبال ایران است

یحیی درباره وضعیت ورزشگاه آزادی توضیح داد: امکانات ورزشی هر کشور نشان دهنده اهمیتی است که به ورزش می دهند. جای تشکر دارد که برای بازسازی این ورزشگاه زحمت کشیدند. این ورزشگاه آبروی ورزش ایران است و سال ها پیش می شد با امکانات بهتری این ورزشگاه را بازسازی کرد.

جای آقای کریم واقعا خالی است

وی در خصوص غیبت کریم باقری نیز گفت: آقای کریم حضور ندارند و برای دو نفر کارت صادر نشده و نبودند. در مورد کریم بحث شد، واقعا جایش در رختکن خالی است و همه بچه ها در این مورد صحبت کردند و امیدوارم مشکلش به زودی حل شود و برگردد.

وی درباره غیبت تماشاگران گفت: گفتم غیبت تماشاگران شوک بود. در تمام دنیا فوتبال بدون هوادار مهم نیست. مخصوصا تیم ما که هواداران ما صد دقیقه تیم را تشویق می کنند و بازیکنان را تشویق می کنند. ما به هواداران وابسته هستیم. غیبت آنها انگیزه ما را کم می کند و از هیجان بازی می کاهد. با نبود هواداران قدرت ما کم می شود و حضور آنها قدرت ما را بیشتر می کند.

باید به افراد جدید اعتماد کنیم

یحیی درباره بازیکنان جدید گفت: به هر حال وقتی بازیکنی تیم را عوض می کند، رسیدن به ایده تاکتیکی مربی سخت است و زمان می برد. حسین کنعانی بازی خوبی انجام داد و از جذب او خوشحالیم. بقیه بازیکنانی که آمدند مسعود و شهاب می توانند پیشرفت کنند. ما کار سختی در پیش داریم و باید به آنها اعتماد کنیم و به آنها زمان بدهیم.

منبع
ورزش 3

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یک =

دکمه بازگشت به بالا