ایردراپ جمز کی لیست می شود؟ قیمت توکن ربات Gemz چقدر است؟

What is the Gemz token price

ایردراپ جمز یکی از ربات های تلگرامی مشابه همستر است که در حال جذب طرفداران بسیاری به خود است. رباتی که ادعا می کند می تواند جای همستر و تپ سواپ را بگیرد و منبع درآمد خوبی برای مردم باشد. رباتی بر پایه پلتفرن بیس که می خواهد تحولی عظیم در دنیای رمز ارزهای در حال افزایش تلگرامی ایجاد کند. حالا بریم سراغ اینکه، بدانیم این توکن چه زمانی لیست خواهد شد و قیمت توکن این ربات چقدر خواهد بود. با ما در این مقاله از سلام یار همراه باشید.

ایردراپ جمز کی لیست می شود؟

ایردراپ جمز یک ربات نه تازه تاسیس و نه قدیمی است. در واقع این ربات تازه در حال معروف و پرطرفدارتر شدن است. آنطور که درباره ربات نات کوین و ربات همستر و ربات تپ سواپ فهمیدیم.

عضویت در کانال و ربات های ایردراپ

باید حالا حالاها منتظر لیست شدن توکن Gemz باشیم. نمی شود آمار و زمان دقیق لیست شدن توکن Gemz را اعلام کرد اما به نظر میرسد که حداقل زمان لیست شدن این توکن مرداد ماه 1403 باشد. پس تا وقت دارید از منابع این ربات برای دریافت سود بیشتر استفاده کنید تا مثل همستر از بقیه عقب نمانید.

عضویت در ربات جمز (Gemz)

قیمت توکن ربات Gemz چقدر است؟

قیمت این رمز ارز زمانی مشخص می شود که لیست شود. تا زمانی که قیمت ایردراپ جمز لیست نشود نمیتوان قیمت آن را فهمید. مثل الان که در حال نوشتن این مقاله هستیم، توکن همستر در حال پیش فروش است اما هنوز هم قیمت قطعی ندارد و ممکن است شما در زمان پیش فروش، این توکن را بخرید و بعد از لیست شدن و فروش اصلی سود زیادی بکنید.

یا ممکن است بعد از پیش خرید و لیست شدن آن، قیمت اصلی توکن از پیش خرید شما هم کمتر باشد و شما ضرر کنید. پس حرف هیچ کس را باور نکنید تا زمانی که این توکن لیست شود و قیمت قطعی آن مشخص شود.

نتیجه گیری نهایی

ربات ایردراپ جمز این روزها مورد اعتماد کاربران زیادی قرار گرفته است و میتوان به آن امتیاز بالایی از لحاظ محبوبیت داد. پیشنهاد می کنیم اشتباه همستر را نکنید و هر چه زودتر وارد این ربات شوید قبل از اینکه مانند همستر کامبت، بفهمید جزء نفرات آخری هستید که وارد این ربات تلگرامی شده اید. هیچ چیز قطعی نمیتوان گفت اما، همین اندازه بدانید که تعداد کاربران و طرفداران و معاملات یک توکن است که قیمت آن را مشخص می کند. پس وقتی رمز ارزی در حال جذب مخاطب زیاد است بدانید که قرار است قیمت خوبی داشته باشد.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا