تفاوت ربات جمز با همستر چیست؟ ایردراپ همستر بهتر است یا جمز؟

What is the difference between a GemZ robot and a hamster

ربات ایردراپ همستر چند ماهی است که در بین کاربران تلگرام طرفداران بسیاری پیدا کرده است. اما حالا ربات جدیدی پیدا شده که همه را شوکه کرده است. آن هم ربات جمز است، رباتی مشابه همستر اما با کارایی های متفاوت دانستنش ضروری است. حالا در این مقاله از سلام یار میخواهیم با هم تفاوت ربات جمز با همستر را بررسی کنیم. پس حتما با ما همراه باشید، قطعا شگفت زده خواهید شد.

تفاوت ربات جمز با همستر چیست؟

تفاوت ربات جمز با همستر هم زیاد است و کم، باید بدانید و خودتان مقایسه کنید. از نظر بعضی افراد ممکن است شباهت ها بیشتر باشد و از نظر بعضی هم ممکن است تفاوت ها زیاد باشد. ما در ادامه به این تفاوت و شباهات ها می پردازیم و تصمیم نهایی با شماست.

عضویت در کانال و ربات های ایردراپ

1. دعوت دوستان در ربات جمز و ربات همستر

تفاوت ربات جمز با همستر در دعوت دوستان به نظر ما مشابه است. چون هر دو به یک شکل لینک دعوت دارند و تقسیم سکه ها از دعوت دوستان تان به تعداد دعوت و لول شما و پریمیوم یا ساده بودن تلگرام دوست دعوت شده بستگی دارد و شباهت زیادی دارند.

عضویت در ربات جمز (Gemz)

2. تفاوت جمع آوری سکه در ربات جمز و همستر

جمع آوری سکه در این دو ربات شبیه و متفاوت است. چرا؟ چون شما باید در هر دو ربات روی نماد وسط صفحه کلیک کنید اما، توی ربات همستر کامبت مقدار شارژ استخراج شما هر چقدر که باشد مثلا 7000 سکه برای استخراج دارید و لول 5 هستید و با هر کلیک 5 سکه از 7000 سکه ای که دارید استخراج می شود تا تعداد ضربه های شما روی همستر را کمتر کند و سرعت استخراج را هم بیشتر کند.

لینک ربات تلگرام ربات همستر کامبت

اما در ربات ایردارپ جمز مثلا ربات شما 1500 سکه شارژ دارد و لول شما 4 است و با هر ضربه 9 سکه استخراج می شود. حالا تفاوت ربات جمز با همستر  در همین است. در ربات جمز با هر ضربه شما 9 سکه استخراج می شود اما از شارژ شما 1 سکه کم می شود. یعنی، در همستر با هر ضربه 5 سکه از شارژ شما کم می شود و به سکه های بالا هم همان 5 سکه اضافه می شود. ولی در جمز با هر ضربه یک سکه از شارژ شما کم می شود اما 9 سکه به سکه های بالایی اضافه می شود.

3. تفاوت خرید کارت ها و کمبو و دیلی کمبو در همستر و جمز

تفاوت ربات جمز با همستر در خرید کارت ها زیاد تفاوت ندارد اما یک سری مسائل مهم دارد. در ربات همستر خرید کارت ها ناز به سکه کمتری دارد و با کمترین سکه هم میتوان کارت خرید و پروفیت را اضافه کرد. اما در ربات ایردراپ جمز کارت ها از همان ابتدا گران و پر هزینه هستند.

درست است که مقدار پروفیتی که در همستر دریافت می کنید با توجه به قیمت پایین کارت ها کم است. اما، مقدار پروفیت دریافتی از کارت های ربات جمز هم با توجه به قیمت بالا، بیشتر از همستر هم هست. هر روز هم هر دو ربات 3 کارت مخفی دارند برای اینکه 5 میلیون سکه رایگان به شما بدهند.

تفاوت ربات جمز با همستر چیست؟ ایردراپ همستر بهتر است یا جمز؟ 11

4. شباهت ربات های همستر و جمز در کسب درآمد رایگان روزانه

ربات Gemz و ربات همستر در این زمینه شباهات زیادی دارند. تفاوت ربات جمز با همستر در این بخش اصلا وجود ندارد. شما با توجه به مقدار دعوت دوستان خود و سر زدن به ربات هر روز مقداری سکه رایگان دریافت خواهید کرد. با دیدن کلیپ های یوتیوب این ربات ها و عضویت در کانال تلگرام و دیگر مواردی که در این صفحه وجود دارند هم مقدار مشخصی سکه رایگان دریافت می کنید.

5. تفاوت بخش تقویت در ربات همستر و جمز

در این بخش از این دو ربات تقریبا همه چیز مشابه است. اما، در ربات جمز مانند ربات تپ سواپ قسمتی وجود دارد که به آن بات تپ می گویند. با خرید این بات و فعال سازی آن، علاوه بر پروفیت دریافتی در ربات ایردراپ جمز، این ربات هم در هر ساعت مقداری سکه برای شما استخراج می کند. اما در ربات همستر چنین گزینه ای وجود ندارد.

6. تفاوت در زبان ربات جمز و همستر کامبت

شاید در اینترنت و فضای مجازی تصاویر به زبان انگلیسی ربات Gemz را مشاهده کرده باشید. اما این ربات زبان فارسی هم دارد. در صورتی که ربات همستر کمبت اصلا زبان فارسی ندارد و برای خیلی از افراد استفاده از این ربات سخت است. ولی در ربات جمز به راحتی می توانید بچرخید و از آن به راحتی استفاده کنید. چون از زبان فارسی هم پشتیبانی می کند.

نتیجه گیری نهایی

تفاوت ربات جمز با همستر در موارد زیادی کم و زیاد است. نمیتوان آنچنان تفاوتی را مشاهده کرد و نه میتوان آنچنان شباهتی را مشاهده کرد. در کل ما در این مقاله برای شما تفاوت ها و شباهت های این دو ربات را برای شما گفتیم اما تصمیم نهایی در مورد اینکه کدام ربات بهتر و کدام ربات قوی تر است با شماست. امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار داده باشیم.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا