10 مدل رابطه جنسی بدون دخول مناسب دوران عقد و نامزدی

10 models of sex without proper penetration during marriage and engagement

در دوران عقد و نامزدی، زوج‌های جوان ممکن است به دنبال راه‌هایی برای ابراز محبت و ایجاد صمیمیت بدون انجام رابطه جنسی کامل یا دخول باشند. این نوع فعالیت‌های جنسی می‌توانند به ایجاد ارتباط عاطفی قوی‌تر و رضایت جنسی کمک کنند. در ادامه این مقاله از سلام یار، 10 مدل رابطه جنسی بدون دخول مناسب برای این دوران معرفی شده‌اند. با ما همراه باشید تا با هم این موارد را بررسی کنیم.

رابطه جنسی بدون دخول چیست؟

اصولا دختران و پسران زیادی هستند که تمایل به رابطه جنسی دارند. حتی زوجین در بعضی از مواقعی بنابر دلایلی نیاز به رابطه جنسی دارند اما هیچکدام از این ها ممکن است در بعضی مواقع نتوانند دخول را در رابطه عملی کنند. دلایل فرهنگی و مریضی و مشکلات جسمی از مهمترین این اتفاق هستند. پس این افراد باید بدانند که چطور باید رابطه جنسی بدون دخول داشته باشند. حالا ما در ادامه 10 راهکار برای رحل این مشکل برای شما ارائه می دهیم.

1. بوسیدن و لمس کردن بدن

بوسیدن عمیق و طولانی می‌تواند به عنوان یک فعالیت بسیار صمیمی و لذت‌بخش عمل کند. همچنین، لمس‌های ملایم و نوازش بدن شریک جنسی می‌تواند احساس نزدیکی و لذت را افزایش دهد. کافیست به جای چند دقیقه کوتاه دخول، مدت زمان بیشتری را صرف نوازش بدن و نقاط حساس کنید.

2. رابطه جنسی دهانی (اورال سکس)

این نوع فعالیت می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد و نیاز جنسی را برآورده کند بدون اینکه دخولی صورت گیرد. هم مرد و هم زن می تواند با خوردن آلت تناسلی فرد مقابل نیاز جنسی او را برطرف کند. مرد می تواند با زبان ناحیه تناسلی زن و زن هم با در دهان گذاشتن آلت تناسلی مرد نیاز فرد را برطرف کند.

3. تحریک با دست (فینگربنگ)

این روش می‌تواند به ارگاسم زنان کمک کند و همچنین می‌تواند برای مردان لذت‌بخش باشد. برای اینکه دخول عمیق را تجربه نکنید و اختیار رابطه هم در دستان شما باشد می تواند با قرار دادن نیمی از انگشتان خود در دهانه واژن زن، نیاز جنسی او را برطرف کنید.

4. استفاده از اسباب‌بازی‌های جنسی

استفاده از اسباب‌بازی‌های جنسی مانند دیلدو و ویبراتور می‌تواند به تنوع و افزایش لذت کمک کند. اگر به هر دلیلی نمی توانید خودتان دخول را انجام دهید، می توانید از وسایل و اسباب بازی های جنسی استفاده کنید تا نیاز یکدیگر را برطرف کنید.

5. ماساژ حسی

ماساژ با روغن‌های معطر می‌تواند به آرامش و تحریک هر دو طرف کمک کند و احساس نزدیکی بیشتری ایجاد کند. گاهی اوقات شاید ماساژ دادن فرد را از نظر جنسی ارضاء نکند. اما، می تواند به بهبود خلق و خو و علائم نیاز جنسی هم کمک کند و دردهای عضلانی و ماهیچه ای ایجاد شده به دلیل نیاز جنسی را برطرف کند.

10 مدل رابطه جنسی بدون دخول مناسب دوران عقد و نامزدی 11

6. دوختن یا (Dry Humping)

این فعالیت می‌تواند تحریک‌آمیز باشد و نیازهای جنسی را بدون دخول برآورده کند. در واقع دوختن به معنای ماساژ و مالش اندام تناسلی یا خصوصی از روی لباس است. اگر به هر دلیلی نمی توانید در رختخواب یا مکانی خصوصی ماساژ و مالش را تجربه کنید، می توانید از روی لباس این کار را انجام دهید.

7. رابطه جنسی پستانی (تیت‌فاک)

این روش می‌تواند برای مردان بسیار لذت‌بخش باشد و نیازهای جنسی را برآورده کند. این نوع رابطه جنسی بدون دخول در واقع جالب و لذت بخش برای هر دو طرف است. به این شکل که زن سینه های خود را به هم می چسباند و با دست نگه می دارد و مرد هم آلت تناسلی خود را لای سینه های زن قرار می دهد. همچنین، مانند رابطه جنسی عمیق مرد می تواند آلت خود را جلو و عقب کند.

8. حمام یا دوش گرفتن مشترک

این فعالیت می‌تواند بسیار صمیمی و تحریک‌آمیز باشد. حمام رفتن یا استخر رفتن، یکی دیگر از رابطه های جنسی بدون دخول است. به این شکل که در آب یا بیرون آب و به صورت بدن خیس، هر دو فرد یکدیگر را لمس کنند و با ماساژ و مالش هم دیگر را تحریک کنند.

9. لمس و نوازش اندام تناسلی از روی لباس

این روش می‌تواند باعث تحریک جنسی شود بدون اینکه نیازی به برهنه شدن کامل باشد. اگر در مکان یا زمانی هستید که نمی توانید به ماساژ و مالش کامل یکدیگر از روی لباس بپردازید. می توانید فقط با لمس و ماساژ نقطه خصوصی و حساس طرف مقابل نیاز جنسی او را برطرف کنید.

10. ارتباط چشمی و گفت‌وگو درباره تمایلات جنسی

این فعالیت می‌تواند به ایجاد صمیمیت و افزایش لذت کمک کند و زمینه را برای رابطه جنسی رضایت‌بخش‌تر در آینده فراهم کند. گاهی اوقات نمی توانید هیچکدام از کارهای قبلی را انجام دهید. اما، از لحاظ روحی و حسی بسیار به هم نزدیک هستید و می توانید حس همدیگر را لمس کنید. اینطوری می توانید با گفتگو و حتی تماس تلفنی و چت کردن و گاهی اوقات هم در گوشی صحبت کردن نیاز جنسی خود را برطرف کنید.

نکات کلیدی

  1. ارتباط و هماهنگی: برقراری ارتباط باز و صادقانه با شریک جنسی در مورد تمایلات، نیازها و مرزها بسیار مهم است.
  2. رعایت بهداشت: همیشه بهداشت شخصی را رعایت کنید و در صورت استفاده از اسباب‌بازی‌های جنسی، آن‌ها را به درستی تمیز کنید.
  3. رضایت و توافق: اطمینان حاصل کنید که هر دو طرف با هر فعالیتی که انجام می‌دهید راحت و راضی هستند.
  4. تجربه‌های جدید: به تجربیات جدید و تنوع دادن به روش‌های ابراز محبت و صمیمیت باز باشید.

این فعالیت‌ها می‌توانند به ایجاد ارتباط عاطفی قوی‌تر و افزایش رضایت جنسی در دوران عقد و نامزدی کمک کنند، بدون اینکه نیازی به دخول باشد.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا