پوزیشن های جنسی خاص و جذاب برای جذب 100% رضایت پارتنرتون

پوزیشن های جنسی چه هستند ؟ پوزیشن به حالتی گفته می شود که مرد و زن دخول را انجام می دهند و در هر پوزیشن تسلط رابطه دست یکی از طرفین است . پوزیشن ها کمک زیادی به کم کردن درد ، لذت بیشتر ، بارداری سالم ، دخول بهتر و.. میکنند . اکثر زوجین از یکنواختی رابطه های جنسی خود گله دارند و دوست دارند تنوع در رابطه های خود را تجربه کنند تا از رابطه های خود لذت ببرند . ما امروز به شما انواع پوزیشن را آموزش می دهیم تا تنوع را به رابطه های تان هدیه دهیم و به شما کمک کنیم که رضایت یکدیگر را جلب کنید .

پوزیشن missionary 

این پوزیشن یک حالت جنسی کاملا معروف و پر طرفدار است که رضایت هر زوجی را به خود جلب می کند . در این پوزیشن زن به پشت دراز می کشد و مرد هم روی زن به طوری که هر دو رو در روی یکدیگر قرار می گیرند . در این حالت دخول به درستی انجام می شود و اصطحکاک بدن مرد بر روی کلیتوریس و ران ها و سینه زن باعث تحریک بهتر و بیشتر او خواهد شد .

پوزیشن داگی استایل 

طبق نظر سنجی های انجام شده این پوزیشن محبوب ترین حالت در بین زوجین در تمام دنیا است . در این حالت زن روی دو زانوی خود مینشیند و دست های خود را روی زمین میگذارد . مرد هم روی زانوهای خود می ایستد و از پشت به زن می چسبد و عمل دخول را انجام می دهد . در این پوزیشن دخول عمقی به خوبی صورت می گیرد و نقطه جی زن هم به خوبی تحریک می شود .

پوزیشن تحریک کننده نقطه

نقطه جی چیست ؟ نقطه جی منطقه ای در داخل واژن است که مسئولیت تحریک بیشتر و ارگاسم قوی در زنان را دارد . در این پوزیشن زن به پشت دراز می کشد و پاهای خود را به صورت ضربدری به بالا نگه می دارد به شکلی که مجرای واژن مقابل آلت مرد قرار گیرد . ضربدری نگهداشتن پاها باعث تنگ تر شدن واژن می شود .

پوزیشن مناسب ارگاسم 

اگر یک زن دیر به ارگاسم میرسد باید روی پوزیشنی تمرکز کنید که کنترل دخول در دستان زن باشد . یکی از بهترین پوزیشن ها برای این کار دختر گاوچران است . در این حالت مرد بر روی زمین به پشت دراز می کشد و زن هم روی آلت مرد مینشیند . در این پوزیشن دست های مرد آزاد است و می تواند با ماساژ سینه ها و بدن و گردن و کلیتوریس زن به تحریک بیشتر او کمک کند . از طرفی چون زن کنترل روی دخول دارد می تواند به هر حالتی که برایش لذت بخش تر است دخول را انجام دهد . این حالت می تواند برعکس هم باشد به این صورت که زن به مرد پشت کند و روی آلتش بنشیند .

پوزیشن های جنسی مناسب زوجین

 

پوزیشن مناسب زنان باردار

در این زمان باید شما حالاتی را انتخاب کنید که فشار کمتری بر روی شکم زن وارد شود و خدایی نکرده آسیبی به جنین وارد نشود . بهترین حالت این است که زن به پشت بخوابد و مرد هم برعکس روی او قرار بگیرد . یعنی پاهای مرد به سمت سر خانم باشد و سعی کند کمترین تماس را با شکم زن داشته باشد . یکی دیگر از پوزیشن های مناسب برای زنان باردار پوزیشن قاشقی است که در این حالت زن به پهلو می خوابد و مرد هم پشت سر زن و دخول را انجام می دهد . این کار نه تنها از آسیب به شکم زن جلوگیری می کند بلکه مانع دخول عمیق و آسیب به جنین می شود .

پوزیشن دخول از بالا

در این حالت زن به پشت دراز می کشد و پاهای خود را بالا می دهد مرد هم روی زانو رو در رو زن قرار می گیرد . زن پاهایش را روی سینه مرد قرار می دهد به شکلی که واژن مقابل آلت تناسلی مرد قرار بگیرد سپس دخول را انجام می دهد .

پوزیشن نشستن روی بالش

مرد یک بالش راحت زیر باسنش قرار می دهد و زانوها را به عقب می آورد تا زمانی که بالش بین ران ها و زانوهایش قرار بگیرد . حالا زن روی مرد قرار میگیرد که باعث ایجاد یک دخول عمیق می شود و کلیتوریس هم همزمان تحریک می شود . این روش برای خانم هایی که از طریق دخول به ارگاسم نمی رسند عالی است .

پوزیشن صندلی داغ

در این حالت مرد بر روی تخت یا یک صندلی می نشیند و زن هم روی پاهای مرد می نشیند . در این حالت باید پشت زن به مرد باشد آقا می تواند از پشت کمر و سینه و باسن و گلوی زن را نوازش دهد . این پوزیشن برای مردان زود انزال مناسب است چون آلت تناسلی مرد کمتر تحریک می شود . نکته مهمتر اینکه وضع قرار گیری آلت در واژن به گونه ای است که ماهیچه های آن می تواند بهتر عمل کند و حالت نعوظ را حفظ کند .

پوزیشن ایستاده 

مرد به دیوار یا میز تکیه می دهد و زن را بغل می کند و از زیر باسن او را می گیرد . در این حالت بهتر است که زن پاها را دور کمر مرد حلقه کند و حالا دخول را انجام دهد . بالا و پایین رفتن به عهده زن است و مرد بیشتر وظیفه حفظ تعادل را دارد به این شکل کلیتوریس به بدن مرد کشیده می شود و اوج لذت را به زن می بخشد و در کنارش مرد هم از این نوع دخول لذت می برد . این پوزیشن برعکس هم می شود اما در این حالت زن می ایستد و دست ها را روی دیوار می گذارد و پاها را باز می کند و باسن را به سمت عقب می دهد و مرد هم دخول را انجام می دهد .

پوزیشن های جنسی مناسب زوجین

مختلف پوزیشن جنسی 1پوزیشن رو در رو

در این حالت مرد روی کاناپه یا صندلی می نشیند و زن هم روی پاهای مرد به طوری که واژن و آلت در مقابل هم قرار بگیرند . دخول را انجام می دهند و زن می تواند با بالا و پایین دادن باسن دخول را تندتر کند یا مرد خود کنترل دخول را به دست بگیرد . در این پوزیشن زن می تواند دست ها را دور گردن مرد حلقه کند و با بوسیدن لب ها حس لذت را در دو طرف بیشتر کند و مرد هم با ماساژ سینه های زن به اوج لذت در زن کمک می کند .

پوزیشن آمازون 

در این حالت مرد به پشت دراز می کشد و پاهایش را به طوریکه زانو خم شده بالا می آورد . زن هم با تکیه دادن به زانوهای خود دخول را انجام می دهد و مرد هم می تواند پاها را دور کمر زن حلقه کند یا کنار سینه های زن قرار دهد .

پوزیشن پروانه

زن روی تخت یا میز دراز می کشد و مرد هم در مقابلش ، زن پاها را روی شانه مرد می گذارد و مرد هم باسن زن را در دست می گیرد . حالا دخول را انجام می دهد ، قرار دادن یک بالش زیر کمر زن می تواند دخول را به شکلی صحیحی انجام دهد . این پوزیشن یک تحریک عمیق برای هر دو طرف به وجود می آورد .

پوزیشن چشم بسته یا دست

یکی از متفاوت ترین پوزیشن ها همین حالت است که می تواند تنوع بزرگی در رابطه های شما ایجاد کند البته باید بدانید که اگر طرف مقابل رضایت نداشته باشد انجام این پوزیشن می تواند باعث ناراحتی شود . در این حالت یکی از طرفین دست یا پا یا چشم همسر خود را می بندد و رابطه را آن گونه که دوست دارد شروع می کند و طرفی که دست و پایش بسته است کنترلی روی رابطه ندارد و اگر این حالت با هماهنگی و برنامه ریزی انجام شود می تواند یک لذت ماورایی برای فردی که دست و پایش بسته است ایجاد کند .

پوزیشن کاغذ کادو 

در این حالت هر دو رو در روی هم دراز می کشند و زن پاهای خود را دور کمر مرد حلقه می کند و از طرفی مرد هم دست خود را زیر سر زن می گذارد و حالا دخول را انجام می دهند . این نوع رابطه می تواند صمیمیت و محبت بیشتری را در بین زوجین ایجاد کند .

پوزیشن های جنسی مناسب زوجین

 

پوزیشن نیلوفر آبی

مرد چهارزانو می نشیند و زن هم روی آلت مرد مینشیند و پاهای خود را دور کمر مرد حلقه می کند و او را محکم بغل می کند . کنترل دخول در این حالت بیشتر دست زن است اما اصطحکاک ایجاد شده برای کلیتوریس و سینه های زن تحریک فوق العاده ای ایجاد می کند .

پوزیشن فرقان

در این حالت زن کف دست های خود را روی زمین قرار می دهد و مرد هم از پشت سر مچ پای زن را می گیرد و پاهای او را بلند می کند . حالا دخول را انجام می دهد در این روش به قدرت بدنی هر دو توجه کنید که موجب آسیب نشود .

پوزیشن سمفونی ( اورال یا همان رابطه دهانی )

رابطه جنسی دهانی چیزی است که مردان عاشق آن هستند و شاید بتوان گفت که یکی از بهترین راه برای دست یابی به قلب مردان می باشد . اگر قصد دارید با همسر خود رابطه جنسی دهانی داشته باشی این پوزیشن گزینه خوبی برای امتحان کردن است .

در این پوزیشن مرد به پشت می خوابد و سرش را روی یک بالشت گذاشته ، پاها را صاف بالا برده ، از هم فاصله می دهد و پشت ران های خود را میگیرد و کمی به سمت بالا می کشد . زن نیز باید جلوی مرد زانو بزند و رو به جلو خم شود تا صورتش به ناحیه تناسلی او برسد . در این حالت علاوه بر حرکات دهان ، زن می تواند با دست خود مرد را تحریک کند .

پوزیشن مارشمالو ( اورال یا رابطه دهانی )

این پوزیشن هم مخصوص زمان هایی است که شوهر تان خیلی خسته است و یا زمانی که می خواهید بصورت ویژه از او قدردانی کنید . برای انجام این پوزیشن رابطه دهانی مرد باید روی زمین بخوابد ، پا های خود را بالا بیاورد و از ناحیه زانو خم کرده و کف دستان خود را روی زمین قرار دهد .

زن نیز باید مقابل پاهای مرد بنشیند و با دستان خود ران های او را گرفته و به سمت جلو خم شود . این پوزیشن برای مردان ایده آل است و می تواند به عنوان عشق بازی قبل از دخول و یا یک رابطه جنسی کامل محسوب شود .

پوزیشن سراب ( اورال یا رابطه دهانی )

زوج های کمی هستند که رابطه جنسی دهانی دارند و اکثرا گمان می کنند که این نوع رابطه جنسی خیلی خسته کننده و یکنواخت می باشد . اما باید اشاره کرد که پوزیشن های زیادی برای سکس دهانی وجود دارد . در این حالت از پوزیشن های رابطه دهانی مرد به گونه ای چهار دست و پا قرار میگیرد که وزن خود را روی زانو ها و دست ها قرار دهد .

دست ها باید صاف و به اندازه عرض شانه باز باشد . زن نیز باید روی زمین دراز بکشد و سر خود را بین پا های مرد قرار دهد و با دستان خود باسن مرد را گرفته و پا هایش نیز باید کمی فاصله داشته باشد . در این پوزیشن هم مرد و هم زن می توانند حرکت کنند .

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

3 دیدگاه

    1. بله دوست عزیز در صورت عدم توجه به طرف مقابل و بی احتیاطی در انجام دقیق پوزیشن میتواند خطرناک و آسیب پذیر باشد

  1. خطر داره اماسالی ی مرتبش واسه تنوع طلبی های مردان بد نیست به عنوان ی زن جامعه میگم هیچ زنی نیست که برای ی مرتبه هم شده زیر بار این کار نرفته باشه،مگر مرد التش مشکل داشته باشه ،حالا ی عده از آقایون میان می‌خوام ارزش وبها بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا