عوارض و فواید کرم و صابون فائزه و روش استفاده صحیح

cream and soap faizeh original

کرم و صابون فائزه را کمتر کسی پیدا می شود که نشناسد یا حتی برای یکبار هم که شده عکسش را ندیده باشد یا اسمش را نشنیده باشد .

کرم و صابونی که برای از بین بردن لک ها و تیرگی های صورت تاثیرات بسیار زیادی دارد و می تواند برای هر پوستی تاثیرات اعجاب انگیزی داشته باشد . ما در سایت سلام یار امروز برای شما قرار است توضیحات زیادی درباره این کرم و صابون لایه بردار عرض کنیم .

برای از بین بردن لکه های پوستی مثل کک و مک و لکه های بارداری و لکه های باقی مانده از جای جوش می توانید از این محصول استفاده کنید و اصلا هم ربطی به نوع پوست شما ندارد .

با ما همراه باشید که قرار است در این مقاله با محصول عجیبی آشنا شویم .

 

خواص کرم و صابون فائزه چیست ؟

خواص زیادی در این کرم وجود دارد که باید اول به صورت کلی برای شما بیان کنیم و قطعا بعد به تک تک آن ها خواهیم پرداخت تا هم بهتر متوجه تاثیرات آن شوید و هم برای خرید آن تحقیقات شما کامل شود .

از جمله تاثیرات کرم و صابون فائزه می توان به موارد زیر توجه کرد :

 • نابود کننده لک های قدیمی و جدید پوستی
 • از بین برنده انواع جوش های پوستی ، زیر پوستی و سطحی و سرسیاه
 • روشن و شفاف کننده پوست
 • از بین برنده انواع مختلف چین و چروک
 • درمان افتادگی پوست و جلوگیری از افتادگی مجدد پوست
 • درمان اسکارهای پوستی
 • از بین برنده سلول های مرده پوست و کمک به ایجاد سلول های جدید و تازه پوست
 • و …

 

این تاثیرات به راحتی و با استفاده همین محصول به تنهایی قابل دریافت است . حالا اجازه دهید به تک تک این خواص بپردازیم و کامل در موردشان بحث کنیم . با ما همراه باشید .

خرید کرم و صابون فائزه

از بین برنده انواع لکه های پوستی

برای از بین بردن انواع لکه های پوستی باید از کرم فائزه استفاده کنید و بعد با صابون فائزه کرم را از روی پوست خودتان شستشو دهید .

در واقع غیر از کرم ، صابون هم خاصیت لایه برداری دارد اما خیلی خیلی کمتر نسبت به کرم که در واقع نقش اصلی لایه برداری را کرم فائزه انجام می دهد .

با خاصیت لایه برداری کرم و صابون در کنار هم پوست شما لایه برداری می شود و آنقدر این روند با هر بار استفاده تکرار می شود که باعث کمرنگ تر شدن لکه ها می شود .

چون سلول ها و مواد زائدی که روی پوست جا خوش کرده اند و باعث نمایان شدن لک شدن به مرور زمان و لایه لایه برداشته می شوند و از بین می روند .

به همین ترتیب با استفاده طولانی مدت لکه های پوستی از بین می روند و در نهایت پوستی صاف و یکدست و بدون هیچ نقصی خواهید داشت .

 

نابود کننده انواع جوش های پوستی

در پاراگراف بالا در مورد لایه برداری کرم و صابون فائزه صحبت کردیم . پس باید تا الان به جواب این سوال هم رسیده باشید که چطور این محصول جوش ها رو از بین میبرد .

خب معلوم است که در روزهای اولیه استفاده ، با لایه برداری که انجام می دهد روی جوش های پوست را باز می کند و باعث تخلیه کامل آن ها می شود .

هر چقدر مدت استفاده بیشتر باشد لایه های بیشتری برداشته می شود ، هر چقد لایه های بیشتری برداشته شود جوش های عمیق تری تخلیه می شوند .

بنابراین بعد از مدتی دیگر جوشی زیر پوست شما نخواهد ماند و پوستی بدون جوش خواهید داشت حالا می خواهد جوش زیر پوستی باشد یا سطحی یا حتی سرسیاه ، همه آن نابود می شوند .

کرم فائزه ضد جوش و ضد لک

سفید و شفاف کننده پوست

تا این جای کار کامل متوجه شده اید که تمام تاثیرات کرم و صابون فائزه وابسته به لایه برداری آن است که تمام ضایعات و زشتی های پوست را از بین میبرد .

سفید و شفاف شدن پوست هم به همین موضوع وابسته است ، با لایه برداری مداوم پوست ، لایه های کثیف و تیره و زشت از روی پوست شما برداشته می شود .

پس قطعا با از بین رفتن این لایه ها ، لایه هایی سفید و شفاف و زیباتر نمایان خواهند شد که نتیجه اش همان سفید و شفاف کنندگی پوست توسط کرم و صابون فائزه است .

 

از بین برنده چین و چروک و درمان افتادگی پوستپ

همه ما می دانیم که افتادگی پوست همان چین و چروک است اما تفاوت ریزی بین این دو وجود دارد ، در واقع افتادگی قسمت هایی از پوست می تواند باعث ایجاد چین و چروک در قسمت های دیگر شود .

مثلا با افتادی پوست گونه چین و چروک چانه و زیر گلو بیشتر می شود چون لایه های پوست با افتادن روی هم باعث سنگینی در این قسمت ها و ایجاد لایه های ریز و متعدد در قسمت پایین تر می شود .

این را هم می دانیم که شاداب و سرزنده بودن پوست از این اتفاقات جلوگیری می کند . باز هم میرسیم به سر فصل اصلی یعنی لایه بردای کرم و صابون فائزه که با برداشتن لایه های قدیمی و نامرغوب ، پوستی شاداب و سرزنده برایمان می سازد .

هر چقدر این پوست سرزنده و شاداب ماندگارتر شود ، قطعا بیشتر از ایجاد افتادگی و چین و چروک جلوگیری خواهد شد .

 

 

درمان اسکارهای پوستی و ایجاد سلول های تازه پوستی

شک نداریم که تا اینجای کار آنقدر کرم و صابون فائزه را شناخته اید که خودتان به راحتی جواب هر سوالی را می دهید .

بله ، با لایه برداری های مداوم کم کم گودی اسکارها از بین رفته و این مشکل به راحتی درمان می شود .

تیرگی ها و کک و مک های پوستی و جای جوش های اکثرا به دلیل وجود سلول های مرده پوست نمایان می شوند . قطعا با لایه برداری مداوم سلول های مرده از روی پوست برداشته می شوند و سلول های جدیدی جای آن ها را خواهند گرفت .

 

چطور بفهمیم که کرم فائزه برای پوستمان خوب است یا نه ؟

برای فهمیدن این موضوع اصلا راه دقیقی وجود ندارد و تنها مشکلی که ممکن است وجود داشته باشد ، ایجاد حساسیت بعد از استفاده که است که خیلی خیلی موضوع نادری است و شاید تا کنون افراد انگشت شماری با این مشکل رو به روی شده اند .

اگر پوستی بسیار حساس و نازک دارید ممکن است این کرم برای شما خوب نباشد اما باز هم ممکن است بتوانید با تنظیم مقدار مصرف از تاثیرات آن بهره ببرید .

اگر پوستی ضخیم و بسیار سفت دارید قطعا این کرم و صابون فائزه برای لایه برداری پوست شما مناسب است چون قوی ترین کرم و صابون پاکستانی همین کرم و صابون است .

اما طبق بررسی های سایت های معتبر که در حال فروش این محصول هستند متوجه شده ایم که این محصول برای تمام پوست های مناسب است و فقط در زمان استفاده با وجود علائمی مانند سوزش و قرمزی باید از استفاده مجدد آن خودداری نمایید .

البته با قطع مصرف خیلی سریع و در عرض چند ساعت مشکل ایجاد شده برطرف می شود .

اما در کل مواردی که عرض کردیم خیلی خیلی کم به وجود آمده اند و تعداد افرادی که با این مشکلات رو به روی شده اند بسیار اندک بوده است .

پس برای خرید و استفاده از نمونه اصلی این محصول تردید نکنید .

 

آیا کرم و صابون فائزه تقلبی هم وجود دارد ؟

بله ، هر محصول پرطرفدار در هر جای دنیا از شر کلاهبرداران در امان نمی ماند و قطعا بعد از مدت کوتاهی شاهد نمونه های تقلبی آن خواهید بود .

اما ما برای شما در سایت سلام یار و این مقاله تفاوت کرم فائزه تقلبی و اصلی را می گوییم تا خیالتان از این بابت راحت شود .

 •  کرم فائزه اصلی دارای امضای دیجیتال ریز روی کرم و صابون هستش .
 • فروشگاه های زیادی ادعا می کنند که کرم اصلی دارای برچسب اورجینال هست اما تنها برچسبی که اصل بودن محصول رو تایید میکنه هولگرام نقره ای گرد روی جعبه هستش .
 • بعضی فروشگاه ها ادعا می کنن که نماینده رسمی فروش این محصول هستن و باید بگم که کرم و صابون های پاکستانی هیچ نمایندگی در ایران ندارن و ادعا کنندگان این مسئله کلاهبردار هستن .
 • مواد کرم فائزه اصلی کرم رنگ هستش و اما این موضوع به تاریخ تولید هم مربوط میشه ، یعنی اگر تاریخ تولید جدید باشه مواد کرم سفید و خوش بو هست و قوطی هم پر هست اما هر چقد که از تاریخ تولید بیشتر بگذره مواد کرم ته نشین میشه و کرم قهوه ای خیلی روشن میشه و مواد هم با ترک از دور قوطی جدا میشن ، اما نمونه تقلبی سفید شیری و خیلی رقیق هست و بوی بدی  می دهد .

کرم لایه بردار و از بین برنده نواقص پوستی

میشه کرم فائزه رو از داورخانه خرید ؟

نه متاسفانه ، این محصول به دلیل اینکه مجوزی از وزارت بهداشت ایران دریافت نکرده اجازه فروش در داروخانه ها رو هم پیدا نکرده .

اما ما در ادامه برای شما فروشگاه های معتبری که این کرم و صابون فائزه اصلی رو دارن ، رو معرفی می کنیم .

 

آیا کرم و صابون فائزه عوارض هم دارد ؟

در پاراگراف راهنمایی برای خرید کرم فائزه ، بهتون توضیح دادیم که برای استفاده به چه نکاتی باید توجه کنید .

این کرم سالهاست که در کشور عزیزمان ایران در حال خرید و فروش است و نه تنها ایران بلکه در اکثر نقاط جهان هم به فروش میرسد و مصرف کننده دارد .

پس اگر این کرم عوارضی داشت قطعا این همه طرفدار هم نداشت .

 

شایعات پخش شده درباره کرم فائزه :

اما در سایت ها و مناطق زیادی درباره عوارض و مواد کرم فائزه شایعاتی پخش شده است که ما چندتاشون رو براتون توضیح میدیم و بعد هم قضاوت با خودتون هست .

اول اینکه می گویند این کرم و صابون فائزه کورتون دارد ، ما اصلا حرفی نمیزنیم شما خودتان داخل گوگل سرچ کنید و ببینید که کارایی کورتون چیست ؟ اصلا کورتون ربطی به کرم های و لوازم آرایشی ندارد .

دوم اینکه میگن این کرم هیدروکینون دارد ، بله دارد ولی هیدروکینون چیست ؟ هیدروکینون داخل تموم کرم ها استفاده می شود حتی کرم های مرطوب کننده ، اینم را هم سرچ کنید که بفهمید هیدروکینون در تمام کرم های آرایشی برای ایجاد خاصیت ترمیم کنندگی و شادابی پوست استفاده می شود .

سوم اینکه می گویند باید کرم و صابون فائزه را تا آخر عمر خود استفاده کنید چون به محض اینکه قطع شود تمام تاثیراتش از بین میرود . بله این هم واقعیت دارد ، اما چرا ؟ چون روش مصرف اکثر افراد برای این محصول اشتباه است .

ما در ادامه روش مصرف صحیحش را برای شما می نویسیم تا این شایعه را هم رد کرده باشیم .

 

روش استفاده صحیح کرم و صابون فائزه :

اکثرا می گویند کرم شب فائزه ، این ربطی به تاریکی و … ندارد ، این حرف از جایی جا افتاد که متوجه شدند این کرم باید شب استفاده شود .

چون قرار گرفتن در معرض آفتاب و گرمای طول روز می تواند اثرات مخربی ایجاد کند ، وگرنه دلیل دیگری برای استفاده شبانه این کرم وجود ندارد .

هر شب قبل از خواب صورت خود را با آب ولرم و بدون هیچ شوینده ای ، شستشو دهید . بعد از خشک کردن صورت خود ، مقدار مناسبی از کرم فائزه را بردارید و به صورت دورانی روی پوست خود ماساژ دهید .

صبح بلافاصله بعد از بیدار شدن به صورت خود آب ولرم بزنید ولی دست نکشید ، صابون فائزه را کف دستان خیس خود بکشید و کف ایجاد شده را بین ۳ الی ۵ دقیقه روی صورت خود ماساژ دهید .

سپس با آب ولرم کامل شستشو دهید تا پوستتان تمیز شود .

 

نکات مهم استفاده کرم و صابون فائزه :

برای برنگشتن تاثیرات بعد از قطع کردن مصرف کرم و صابون های پاکستانی اصل را به این صورت استفاده کنید :

هفته اول هر شب ، هفته دوم یک شب در میان ، هفته سوم دو شب در میان ، هفته چهارم سه شب در میان و … به همین شکل ، کم کم مصرف را قطع کنید .

استفاده هر شب از کرم و صابون های پاکستانی باعث عادت کردن پوستتان به لایه برداری می شود که بعد از قطع مصرف ، مجدد پوست به حالت اولیه خودش بر میگردد .

اگه شب صورتتان آرایش داشت ۲ ساعت قبل از مصرف کرم صورت خودتان را با مواد شوینده شستشو دهید ، یعنی تا ۲ ساعت قبل از زدن کرم پاکستانی هیچ مواد شوینده ای استفاده نکنید .

حتما صبح بلافاصله بعد از بیدار شدن صورت خودتان را شستشو دهید ، ماندن بیش از حد کرم روی پوست می تواند تاثیرات را از بین ببرد .

به هیچ وجه خوده صابون پاکستانی را روی پوستتان نکشید و برای شستشو حتما از کف این صابون استفاده کنید .

حتما بعد از اینکه صورتتان را صبح با صابون شستشو دادید و خشک کردید ۳۰ دقیقه الی ۱ ساعت بعد از آبرسان با کیفیت استفاده کنید .

 

کرم و صابون فائزه را از کجا بخریم ؟

برای شما عزیزان بهترین فروشنده این محصول را پیدا کرده ایم و تصویر خرید این کرم و صابون را برای شما در ابتدای صفحه قرار داده ایم. کافیست برای خرید کرم و صابون فائزه روی دکمه مشاهده و خرید بالا کلیک کنید.

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

2 دیدگاه

 1. من از این کرم استفاده میکنم خیلی خوب بود صورتم رو شفاف کرده بود اما حساسیت نشون داده خیلی دوس دارم استفاده کنم باید چیکار کنم حساسیتش از بین بره

  1. سلام و عرض ادب
   این محصول به عنوان یک محصول قاچاق در کشور عزیزمان در حال خرید و فروش است پیشنهاد میکنیم که از محصولات ایرانی یا خارجی دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو ایران استفاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا