رویاهای جنسی مختلف و عجیب

اصولا اکثر افراد رویاهای جنسی را می بینند و با آن ها سر و کار دارند . اگر برای شما هم این سوال که چرا و چگونه این رویاها به وجود می آیند پیش آمده ، پیشنهاد میکنیم که با ما همراه باشید تا بهتر با این موضوع آشنا شوید .

هدف رویاهای جنسی در ذهن ما چیست ؟

همه دوست دارند معنی رویاهای چنسی ذهن خود را بدانند به خصوص زمانی که به فکر فرو میرویم که چرا چنین رویایی را دیده ایم . رویاها اغلب به چیزهایی که در واقعیت اتفاق می افتند مربوط می شوند ، مثلا اگر روزتان پر از استرس و اضطراب باشد ممکن است با رویاهای ناخوشایندی روبرو شوید . اگر بتوانید با این استرس و اضطراب ها مقابله کنید پس رویاهایان تغییر میکند .

دکتر جنت بریتو روانشناس دارای مجوز و درمانگر جنسی می گوید : خواب ها روشی هستند برای آشکار کردن چیزی که در ذهن شما نامرئی  است . خواب می تواند به عنوان یک سیستم راهنمایی داخلی عمل کند و به شما گزارش می دهد که چگونه زندگی خود را بگذرانید و حتی تصاویری را به شما نشان می دهد . شما می توانید درباره این تصاویر به تجسس بپردازید او می گوید نمادها و تصاویر موجود در رویاها شما را به احساسات و آرزوها و یا مشکلاتی که سعی در حل آن دارید می برد .

رویاهای جنسی چیست ؟

رمزگشایی و معنی پشت رویاهای جنسی فرآیند مشخصی ندارند . هر چقد که بخواهید رویاهای خود را در واقعیت تفسیر کنید اما دکتر بریتو می گوید که به منظور فهم معنی رویایتان بهتر است بر روی بررسی آن تمرکز کنید .

دکتر بریتو می گوید : وقتی که در رویای شما رابطه جنسی می آید آن را به داستانی تبدیل می کند که یک شروع ، یک میانه و یک پایان دارد که بر تجربه احساسی در رویاهای شما تمرکز می کند . که با توجه به انرژی شما هدایت می شود و پایان می یابد . دکتر برتو اضافه می کند که : این رویاهای جنسی نیاز عاطفی را نشان می دهد که سعی دارید تا در بیداری به آن دست پیدا کنید .

بهتر است بدانید که حتی رویاهای جنسی ممکن است تابو تلقی شوند که نباید باعث نگرانی شما شود . فقط باید کمی عمیق تر فکر کنید تا ببینید ذهن نیمه هشیار شما درباره زندگی بیداری تان چه می گوید . ذکر مجدد این نکته که رمزگشایی مفهوم پشت رویاهای جنسی برای همه یک فرآیند مشابه نیست ضروری است . هر فرد داستان و محتوا متفاوتی را برداشت می کند با این حال در برخی از موارد موضوعات مشابه هستند که در رویاهای جنسی پدیدار می شوند .

رویاهایی که با فرد غریبه یا آشنا ارتباط دارند

اصلا شاید رویاهای شما فقط دلیل نیاز جنسی شدید شما باشد . پیشنهاد می کنیم که زیاد به این رویاها توجه نکنید چون دلیلش فقط تمایل فعال یا بیش فعال شماست . اگر دلیل همین است داشتن رابطه جنسی با همسرتان راه خوبی برای فرار از این رویاها است . با همسر خود در میان بگذارید و بگویید که چه می خواهید اما توجه کنید که ممکن است نیاز شما با واقعیت فاصله زیادی داشته باشد .

رویاهای جنسی مختلف و عجیب

 

رویاهای جنسی با همسر سابق

بسته به اینکه چه مدت از جدایی تان می گذرد یا چقدر در رابطه با این موضوع رویا می بینید میتوان به این نتیجه رسید که یا هنوز به رابطه جنسی با همسر جدیدتان عادت نکرده اید یا غمگین هستید از جدایی با همسر سابق تان . اگر میخواهید این مشکل را حل کنید بهتر است که به خودتان اجازه دهید تا به رابطه با همسر جدیدتان عادت کنید . ولی اگر چندین سال است که جدا شده اید ولی هنوز این گونه رویاها را می بینید بهتر است که با یک متخصص مسائل روانی گفتگو کنید .

رویاهای جنسی ارباب و بردگی

به این نوع رابطه ها بر مبنای بردگی ، بی رحمی و لذت بردن از درد بنا شده است . دکتر فران والفیش روان درمانگر مقیم بورلی هیلز در این باره می گوید : ممکن است دلیل این رویا این باشد که شما یک پدر یا مادر غلبه گر داشته اید و به علت آشنا بودن با این امر دوست دارید که بر عشقتان غلبه و حکم فرمایی داشته باشید . دلیل دیگر می تواند تمایل به کنترل به منظور فرمان برداری دیگران از شما باشد .

والفیش می گوید : هیچ چیز بد یا نادرستی در مورد این تجربه جنسی وجود ندارد و تجربیات جنسی ما خصوصی هستند . اگر زمانی یکی از طرفین چنین علاقه ای دارد باید به شریک جنسی خود موضوع را بفهماند که دقیقا چه می خواهد . توجه داشته باشید که شریک جنسی تان باید رضایت کامل از این رابطه را داشته باشد . گاهی اوقات می شود با اعمل جنسی که همسرتان از آن ها لذت می برد او را نیز راضی نگه دارید .

رویای رابطه جنسی دهانی ( اورال )

ممکن است رابطه دهانی جز علایق شما است اما طرف مقابلتان از این رابطه متنفر است و شما پنهانی به این رابطه علاقه خود را حفظ می کنید . دکتر والفیش می گوید : درست است که خیلیا دوست دارند اما بعضی ها هم از این رابطه دوری می کنند . برای همین بهتر است که صادقانه با همسر خود در رابطه با این موضوع صحبت کنید تا بتوانید مشکل را با هم حل کنید .

رابطه جنسی در رویا با معلم یا دانش آموز

این گونه رویاها می تواند نشانگر فرد خاصی باشد مثلا پدری جذاب و خود شیفته که بچه خود را از توجه محروم می کند . این گونه افراد در مورد احساس داشتن رابطه کامل با یک شخصیت مقتدر خیال بافی می کنند . دکتر والفیش می گوید : اگر شما نیاز به یک شخص مقتدر را احساس می کنید و یا این رویا را می بینید کمی وقت صرف کنید تا بفهمید گه واقعا چه کسی را دوست دارید .

بسته به رابطه تان با این فرد و اینکه آیا شما هنوز درگیر آن هستید یا خیر شاید بتوانید آن را از ذهن خود حذف کنید . بهتر است که برای غلبه بر احساسات خود با یک روان درمانگر مشورت کنید .

رویاهای جنسی مختلف و عجیب

 

رویای رابطه جنسی در حمام

این که یک فرد با دیدن یک جسم تحریک می شود یا در یک مکان خاص تحریک می شود غیر معمول نیست . این دکتر می گوید ممکن است شکل دوش حمام شبیه یک آلت تناسلی به نظر برسد یا دیدن یک مجسمه می تواند تحریک پذیر باشد . تا زمانی که این حس یا فکر به کسی آسیب نزند اصلا مهم نیست و جای نگرانی ندارد .

رویای حرف های نامناسب جنسی 

دکتر والفیش می گوید این رویاها ممکن است برای افراد متشخص پیش بیاید که گاهی می خواهند از پوسته خود خارج شوند . این گونه افراد ممکن است گاهی بخواهند از بند قضاوت های خود و دیگران آزاد شودند .

شما می توانید به این رویاها در واقعیت دست پیدا کنید اما در نظر داشته باشید که اگر شریک جنسی شما با این موضوع کنار نیاید ممکن است خطرناک باشد . پس مثل بقیه موارد پیشنهاد میکنیم قبل از انجام چنین کارهایی با همسرتان در مورد این موضع گفتگو کنید .

چطور با احساسات خود کنار بیاییم ؟

نیازی نیست که حتما رویاهای جنسی شما از احساسات عمیق یا اتفاقات گذشته ریشه بگیرند . ممکن است ابزاری برای کمک به شما برای برقراری ارتباط با نیازها و احساساتتان باشد . حتی اگر رویاهای شما برایتان شفاف است باز هم به دنبال معانی آن ها بگردید .

توصیه سلام یار به شما :

رویاهای جنسی بخشی از زندگی و ضمیر ناخودآگاه شما هستند اگر این رویاها زیاد از حد هستند یا شما را آزار می دهند و نتوانسته اید راه حلی برایشان پیدا کنید پیشنهاد می کنیم که به یک روان درمانگر مراجعه کنید تا کمکتان کند . اگر این گونه نیست پس ، برای رویاهایتان ارزش قائل بشید و از آن ها برای یادگیری بیشتر در مورد خودتان استفاده کنید .

 

سلام یار

اگه قصد تغییر دنیا رو داری، قلم بردار و شروع به نوشتن کن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا