رازهای جذابیت جنسی برای پارتنرت جذاب تر شو

پیش از هر چیزی باید بدانید وجود محبت و علاقه دو طرفه در یک رابطه سالم زناشویی الزامی است .

این اتفاق خود مستلزم جذابیت جنسی می باشد . یکی از انواع جذابیت هایی که در میان انسانها و سایر موجودات وجود دارد جذابیت جنسی می باشد .

برای به دست آوردن این نوع جذابیت مهارتهایی وجود دارد که توسط یادگیری می توان آنها را بکار گرفت و یا برخی افراد به طور ژنتیکی این ویژگی را دارند .

 

جذابیت جنسی چیست ؟ 

جذابیت رفتاری زنان

جذابیت جنسی نوعی علاقه و میل به جنس مخالف تعریف شده است که این جذابیت هم می تواند شامل ویژگی های فیزیکی و هم دیگر ویژگی ها باشد . منشا جذابیت از حس زیبایی شناسی انسان می باشد .

با ترفندهای متفاوتی همچون پوشش ، معطر کردن و همچنین سبک رفتاری خاص می توان جذابیت فردی را بهبود داد .

موضوع جالب دیگری که وجود دارد این است که لازم است بدانید به علت اینکه جذابیت جنسی یک موضوع روانشناختی محسوب می شود بنابراین عوامل فرهنگی تاثیر بسزایی در آن دارد.

همانطور که پیش از این اشاره شد ویژگی های فردی و فیزیکی در ایجاد علاقه جنسی نقش دارند و زمانی که هورمون های شیمیایی مغز تغییر میکنند جذابیت دیگران در ذهن ما ماندگار می شود .

چنانچه به دنبال راز های جذابیت جنسی هستید باید بدانید این راز خود شما هستید چرا که اگر شما خود را جذاب پندارید همین دیدگاه نیز در ذهن همسرتان شکل می گیرد .

بنابراین زمانی که شما احساس خوبی نسبت به خودتان ندارید این حس نیز به او انتقال پیدا می کند .

از اشتباهات رایجی که بین زوجین اتفاق می افتد این است که آن ها در روابطشان توقع دارند آنچه که در خود لمس نمی کند همسرشان به آنها بدهد .

به عنوان مثال شما با وجود اینکه خود جذابیت جنسی ندارید انتظار دارید همسرتان به شما حس جذابیت بدهد و یا مثلا مردی که خودش گرم نیست انتظار دارد همسرش نسبت به او گرم باشد .

پس دقت داشته باشید که این که همسرتان چه حسی نسبت به شما دارد دقیقا بستگی به حس شما نسبت به خودتان دارد .

 

راه های ارتقاء جذابیت جنسی

 

داشتن نگاه جذاب

یکی از ویژگی هایی که تاثیر بسزایی در افزایش جذابیت جنسی دارد مهارت ارتباط چشمی می باشد .

پیشنهاد می کنیم یاد بگیرید که چگونه با استفاده از نگاه کردن دلربایی کنید و یا حتی تایم ارتباط چشمی را چگونه مدیریت و کنترل کنید .

یادتان باشد به هیچ عنوان از لبخند زدن غافل نشوید زمانی که یک لبخند با یک نگاه زیبا داشته باشید بسیار جذاب به نظر خواهید رسید و فیدبک مثبتی می گیرید .

 

جذابیت در گفتگو

مهارت بسیار زیادی برای صحبت و ارتباط با جنس مخالف وجود دارد که رعایت آنها الزامی است شما باید فرصت ها را بشناسید و تشخیص بدهید که چه زمانی از چه نوع کلمات و جملاتی باید استفاده کنید .

جهت دهی صحبت خود را کنترل کنید و توانایی سرگرم کردن طرف مقابلتان را داشته باشید منظورمان این است که پاسخ های گنگ و غیر مستقیم به او بدهید و برای جلب توجه طرف مقابلتان ژشت های متفاوتی را در زمان صحبت کردن به خود بگیرید .

 

خوش پوش باشید 

واقعیتی که در زندگی خیلی از ما افراد وجود دارد این است که بیشتر مواقع بخاطر دیگران لباس می پوشیم اما پیشنهاد ما به شما این است که از امروز سعی کنید برای خود لباس بپوشید .

هر آنچه که حس خوبی به شما منتقل می کند را بر تن بکنید و در نهایت حس خوبی به خود داشته باشید .

قشنگ ترین لباس زیری که دارید را انتخاب کرده و برای لحظه ای پیش از رفتن همسرتان به محل کار در مورد رنگ و شکل لباستان از اون نظر بخواهید و بیشتر در موردش صحبت کنید شک نکنید که او به محض تمام کردن کارش هر چه زودتر به خانه بر میگردد .

این ها فقط جزئی از جذابیت جنسی است که شما به بهترین شکل ممکن می توانید به دست آورید .

 

رازهای جذابیت جنسی

 

خوش شانس جلوه دادن

زمان که می گذرد همه افراد فراموش می کنند که چه شانس بالایی در انتخاب معشوقه خود داشته اند توصیه می شود سعی کنید به دنبال ترفندهایی باشید .

که به طرف مقابلتان برساند که چقدر در رسیدن به او خوش شانس بوده اید و چقدر فوق العاده است بالاخص وقتی که در جمع هستید .

 

غیر قابل پیش بینی باشید 

غیر قابل پیش بینی بودن عالی ترین روش برای به دست آوردن جذابیت جنسی است که هر کسی نمی تواند داشته باشد .

کسی که این ویژگی را دارد با طراحی سورپرایز های مختلف همیشه همسر و معشوقه خود را غافلگیر می کند پس شما هم تصمیم بگیرید غیر قابل پیش بینی بودن را تمرین کرده و در روابطتان دخیل کنید .

 

قدم زدن را فراموش نکنید 

صرفا برای ایجاد حس حرکت در بدن خود راه بروید نه برای رسیدن به مقصدی ، چرا که وقتی آگاهی کافی نسبت به بدنتان دارید یک حس طبیعی و وصف ناپذیر توام با لذت در شما پدیدار خواهد شد به این طریق جذابیت جنسی در شما رشد کرده و این را همسرتان نیز احساس می کند .

جلوگیری از تکرار و روزمرگی 

بایستی این اصل را که زندگی سرشار از تغییر است را بپذیرید و در زندگی خود به هیچ عنوان از آن غافل نشوید .

در روابطتان عاشق دیگران شوید و از همنشینی با دوستان جدید لذت کافی را ببرید و سعی کنید دوستان زیادی پیدا کنید .

 

حس رمانتیکی داشته باشید 

اکثر مواقع افراد معتقدند که هدف از خلق و خوی خوب این است که با دیگران به اشتراک بگذارند که مثبت بودن این روش بر کسی پوشیده نیست .

اما آیا این برای حال خوب خودتان کافی است ؟

تا به حال شده همانقدر که به فکر خوب کردن حال دیگران بوده اید به فکر حال خوب خود نیز باشید ؟

پیشنهاد می کنیم اگر تا به امروز به فکر حال خوب خود نبوده اید از این به بعد هر حس عاشقانه ای که می تواند حالتان را خوب کند انجام دهید .

به عنوان مثال اقدام به شمع روشن کردن بکنید و یا یک موسیقی آرام و لایت گوش فرا دهید و به خود اجازه دهید تا این احساسات عاشقانه را در خود پرورش دهد این کار جذابیت شما را در نگاه همسرتان بیشتر می کند .

 

رازهای جذابیت جنسی

 

از همسرتان بخواهید تا برقصد 

اکنون نوبت به این رسیده است که شما همسر خود را غافلگیر کنید .

فضای رمانتیکی را در اتاقتان با کم کردن نور و یک آهنگ ملایم خلق کنید و از او بخواهید تا برایتان برقصد اون هرگز درخواست شما را رد نمی کند مخصوصا چنانچه لباس خواب زیبا و متفاوتی به تن داشته باشید .

به همین سادگی رازهای جذابیت جنسی خود را برای شما به نمایش در خواهند آورد .

 

به بدن خود علاقه داشته باشید

بدن هر فردی منحصر به خود آن فرد است و همیشه و در هر زمان زیبایی خود را دارد .

بنابراین باید بدانید که این تنها بدنی است که شما دارید و چنانچه دوست دارید همسرتان به بدنتان علاقه مند باشد قبل از هر چیزی خودتان نیز باید به بدن خود علاقه مند باشید .

اگر نمی دانید این علاقه را چطور ایجاد کنید ما به شما خواهیم گفت :

برای کشف جذابیت جنسی شما بایستی نسبت به همه اندام های خود از پوست گرفته تا دست و پا و دیگر بخش های بدن با عشق و محبت برخورد کنید .

این اطمینان را داشته باشید که هر اندازه که به بدن خود علاقه داشته باشید همان اندازه نیز همسرتان به بدن شما علاقه مند شده و عشق می ورزد .

تغییر در دکوراسیون اتاق خواب 

با ایجاد تغییراتی خاص می توانید فضای اتاق خواب خود را از حالت عادی به حالت رمانتیک ارتقا دهید مثلا اقدام به روشن کردن شمع های معطر کرده و یا همچنین رو تختی های قرمز رنگ و جذاب روی تختخواب خود بیندازید تا حس جدیدی به خود و همسرتان هدیه دهید .

 

معطر نگه داشتن بدن خود 

یکی از پر کشش ترین جذابیت های جنسی متعلق به بوی بدن است که هم می تواند طرف مقابلتان را به سمت شما جذب کند و هم می تواند دفع کند .

شما باید به تمیزی و نظافت خود اهمیت بسیاری قائل شوید و یادتان نرود از آن نوع خوشبو کننده های بدن که حاوی مواد محرک هستند استفاده کنید چرا که با اینکار در تحریک کردن هر چه بیشتر همسرتان موفق خواهید شد .

این موارد در پیدایش جذابیت جنسی شما بسیار مفید هستند .

 

نوازش کردن همسر و ارسال پیام های تحریک کننده برایش

چه بپذیرید و چه نپذیرید باید بدانید که مرد ها عاشق نوازش و ناز هستند .

چراکه آنها بر این باورند که نوازشی که از طرف زن سرشار از احساس باشد به این معنا است که آنها عاشق همسرشان هستند .

پس چنانچه دیدید همسرتان در حال استراحت روی مبل است به او نزدیک شده و دستتان را لای موهای او بکشید حتی با ماساژ دادن آرامش را به او هدیه دهید .

 

رازهای جذابیت جنسی

 

رسیدگی به موهایتان

توجه و نگاه کردن به صورت شما با دست کردن در مو حاصل می شود زمانی که همسرتان می خواهد به صورت شما نگاه کند اولین کاری که می کند دست هایش را در موهای شما فرو میبرد بنابراین حواستان به تمیزی موهایتان باشد .

 

از لبخند زدن غافل نشوید 

هیچ اهمیتی ندارد که کجا هستید چیزی که مهم می باشد این است که شخصیتی تعاملی و جذاب داشته باشید .

یک ربات هیچوقت جذابیت جنسی ندارد پس سعی کنید بازو و دست های همسرتان را لمس و نوازش کرده و نشان دهید که درگیر صحبت با او هستید و این کار شما باعث می شود توجه او نیز به سمت شما جلب شود .

بدانید که با زدن یک لبخند می توانید خیلی از افراد را به خود جذب کنید و این نشان از بالا بودن اعتماد به نفس شما است .

حتی اگر وضعیت زیبایی دندان هایتان مناسب نیست باز هم جلوی آینه با تمرین و تکرار بهترین لبخند خود را کشف کنید .

 

برای جذابیت جنسی داوطلب باشید

یکی از اشتباهات رایجی که زوجین مرتکب می شوند این است که همیشه فکر می کنند طرف مقابلشان باید داوطلب برای نزدیکی کردن و رابطه جنسی باشد .

در صورتی که گاهی داوطلب شدن برای این کار از سوی شما تاثیر بسیار زیادی بر افزایش عشق و علاقه دارد ولی همیشه به یاد داشته باشید که در ذوق و اشتیاق خود اغراق بکار نبرید .

چرا که شور و شوق بیش از حد جذابیتی برای رابطه ندارد پس سعی کنید در هر حالت طبیعی رفتار کنید تا نتیجه مثبتی دریافت کنید .

و یه همسر با جذابیت جنسی فوق العاده باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا