سلامت و زیبایی

چرا آقایون انقد رابطه مقعدی رو دوست دارن؟ بیا من بهت بگم

نداشتن اطلاعات کافی در مورد رابطه جنسی از جمله بزرگترین مشکلات زوجین در کشور است . این موضوع به تنهایی می تواند مشکلات بزرگی را ایجاد کند . داشتن رابطه مقعدی از جمله همین مشکلات است که اکثر افراد هیچ گونه اطلاعاتی در موردش ندارند و فقط می خواهند انجامش دهند . ما در ادامه این مقاله از سلام یار به شما آموزش خواهیم داد که چرا و چگونه با این نیاز جنسی کنار بیایید .

مضرات این رابطه به اندازه ای است که اگر زوجین حتی فکرش را هم بکنند از این رابطه منصرف خواهند شد . چند نمونه از این ضررها خونریزی و بریدگی و حتی ابتلا به ایدز بعد از رابطه از پشت است .

دلیل علاقه مردها به رابطه مقعدی 

یکی از عواملی که مردها را به رابطه جنسی مقعدی می کشاند عدم توانایی مرد در به ارگاسم رساندن همسرش است . چون این فکر که نمی تواند همسرش را به ارگاسم برساند در ذهنش است به فکر رابطه جنسی مقعدی می افتد . در اینجا زن با محبت به شوهرش و عشق بازی و لمس مواضع حساس جنسی ش سریعتر آماده می شود تا به ارگاسم برسد در این صورت مرد احساس قدرت می کند و از تقاضای خود منصرف می شود .

باید بهداشت مقعد رعایت شود 

بله ، باید قبل از رابطه جنسی مقعدی مطمئن شوید که روده های شما خالی است و بعد دوش بگیرید و با صابون ضد باکتری ناحیه مقعد خود را به خوبی تمیز نمایید . چون چربی کمتری در ناحیه مقعد وجود دارد و سوراخ مقعد حالت لاستیکی کمتری دارد بهتر است که این ناحیه را خیس کنید تا از عفونت جلوگیری کنید .

فقط درخواست و رضایت شوهر مهم نیست 

این که چون فقط شوهر شما می خواهد و از شما درخواست می کند نباید تن به این رابطه بدهید . عواقب این کار آنقدر خطرناک است که نمی توان تصور کرد . از جمله تاثیرات بد این عمل می توان به عدم تمایل به  ر ابطه جنسی و سرد مزاجی و مشکلات روانی اشاره کرد .

استفاده از روان کننده

رابطه مقعدی که خشک باشد شدیدا آزار دهنده است به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که از روان کننده های بهداشتی برای کم کردن این درد استفاده کنید تا لذت رابطه حفظ شود .

دلیل علاقه آقایان به رابطه مقعدی

استفاده از کاندوم

اگر می خواهید هر دو رابطه از پشت و واژنی را با هم داشته باشید نباید از یک کاندوم استفاده کنید . این کار باعث می شود که باکتری های داخل روده وارد واژن شوند و دچار عفونت زن شود . پس برای هر رابطه مقعدی یا واژنی از یک کاندوم جدا استفاده کنید .

تاثیر رابطه مقعدی بر بارداری

همانطور که در موارد بالا ذکر کردیم رابطه مقعدی تفاوت های زیادی با رابطه واژنی دارد . در این رابطه ریختن مایع منی داخل روده و انتهای روده باعث بارداری نمی شود . در بعضی از این رابطه ها ممکن است که آلت مرد در نزدیکی دهانه مقعد تخلیه شود و مایع منی به دیواره سوراخ مقعد یا اطرافش برخورد داشته باشد که باعث شود اسپرم ها به داخل واژن کشیده شوند و ایجاد بارداری شوند .

رابطه مقعدی چه عوارضی دارد ؟

به دلیل نزدیک بودن مقعد و واژن ممکن است در طول رابطه باکتری ها و میکروب های داخل مقعد به واژن نزدیک شوند و باعث عفونت های واژن ، عفونت مثانه ، زگیل ، تبخال ، اختلال و عفونت های کلیه و حتی سرطان شود . دیواره های روده به تنهایی قابلیت جذب بالایی دارند که موادی را به خون می رسانند و بر اساس آمار انتقال ویروس ایدز از طریق این نوع رابطه هم چنان بالاترین میزان درصد خطر انتقال را به خود اختصاص می دهد .

اگر این رابطه با احتیاط صورت نگیرد ممکن است باعث خونریزی های کم و زیاد شود .

ایجاد خون ریزی در رابطه مقعدی می تواند خطر ابتلا به ایدز را بیشتر کند . پس حتما از کاندوم استفاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 13 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا