امکان استفاده از پروکسی تلگرام در واتساپ وجود دارد ؟

Is it possible to use Telegram proxy in WhatsApp

تنظیمات اتصال به پروکسی در پیام رسان واتس اپ به زبان انگلیسی از سوی دیگر ، واتس اپ نحوه راه اندازی یک سرور پروکسی برای اتصال به واتس اپ را توضیح داده است .

مقامات این شرکت می‌ گویند : « وقتی مردم در سراسر جهان از استفاده از واتس‌ اپ و فضای مجازی مسدود می‌ شوند ، داوطلبان و سازمان‌ ها می‌ توانند سرورهای پروکسی ایجاد کنند که به افراد کمک می‌ کند دوباره به واتس‌اپ متصل شوند .

برای دریافت پروکسی تلگرام و واتساپ میتوانید ای دی : ( hiyarir@ ) را در مکانی از تلگرام خود وارد کنید و روی آن کلیک کنید . یا اینکه روی دکمه زیر کلیک کنید و وارد کانال تلگرامی پروکسی رایگان واتساپ و تلگرام شوید .

کانال تلگرام پروکسی واتساپ رایگان

آیا از پروکسی تلگرام برای واتس اپ هم می شود استفاده کرد ؟

باید بگوییم بله ! اما فقط پروکسی هایی که دارای ای پی هستند ، می توانید به پروکسی تلگرام متصل شوید و آی پی آن را برای استفاده در واتس اپ بردارید .

اما ! اتصال این مدل پروکسی ها به واتساپ بسیار دشوار است و شاید به طور اتفاقی برای مدتی وصل شود اما به دلیل کد نویسی های متفاوت دو پیام رسان و اختصاصی بودن پروکسی های تلگرام زیاد نمی توان به آن دلخوش بود .

برای کمک به افراد در اتصال مجدد به واتس اپ ، می توانید با استفاده از یک سرور با پورت 80 ، 443 یا 5222 و نام دامنه ( یا زیر دامنه ) که به آدرس IP سرور اشاره می کند ، یک پروکسی راه اندازی کنید . اسناد و کد منبع دقیق در GitHub موجود است .

مدیران واتس اپ افزوده اند : به اشتراک گذاری این آدرس ها به صورت خصوصی با کاربرانی که نمی توانند مستقیماً به واتس اپ متصل شوند را در نظر بگیرید .

پیش از این بسیاری از ایرانیان در شبکه های اجتماعی این درخواست را با مدیران واتس اپ مطرح کرده بودند .

پیام رسان تلگرام پیش از این این امکان را فعال کرده است و بسیاری از ایرانیان پس از محدودیت های جدید برای اتصال به اینترنت و شبکه های اجتماعی از پروکسی برای اتصال به تلگرام استفاده می کنند ، این روش برای دور زدن فیلترینگ بسیار موثر ارزیابی شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا